Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.704
Cevap
116
Favori
185.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar
Giriş
    154 Mesaj

Lost planet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CaptainOzan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Benim hatırlayamadığım oyun PC oyunu 90 ların sonu 2000 lerin başı olabilir.Tepede bir korkunç ev içindeki her odada ayrı korkunç yaratıklar vardı.Yan tarafı parktı ve oradan odalardan birisindeki en büyük hayaleti öldürecek iksir-taş-obje gibi birşey alıyorduk.Oyunda erkek karakterle oynarken sonlara doğru süs havuzuna girip kadın olarak devam ediyorduk.Kadın ile erkek karakterin becerileri farklıydı.Şimdiden teşekkür ederim.

Korku oyunlarıyla pek aram yoktur ama bir tepede geçiyorsa silent hill (yani sessiz tepe) isimli bir korku oyunu var. Onun serisine bir bak. Bu arada düşman tiplerini tarif etmen bu tür oyunlara meraklı birinin sana cevap vermesini sağlayabilir. Mesela ünlü pramit kafalar oyunda varmıydı?

|
    |
    Uğur.Türkben kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar mesai harcayıp cevap yazıyorsam cevap almak istediğimdendir. Cevap vermenizi rica ediyorum yok cevap vermeyecekseniz lütfen Mustafa denen herif bu soruya cevap vermesin diye belirtin de yazmayayım. Cevap.

|
    |
    Oyun 2D tarzda yani Mario'daki gibi katlar vardı.
    kat değiştirmek için telefon kulübesine giriyorduk sanırsam. oyunda bulmaca çözer gibi devam ediyorduk.mesela 1.kata geçmen için işte telefon kulübesine geçiyordun o da başka bir kattaki telefon kulübesine ışınlıyordu. Bana sanki Doctor who'daki tardisi anımsatıyor ama Doctor who oyunu olduğundan emin değilim netten çok baktım bulamadım çünkü.Gene de bana en çok anımsatan şey oyunun müziğiydi .Ben ilk Doctor who izlediğimde bu müziği bir yerden tanıyorum demiştim ve o oyun aklıma gelmişti.İşte bu gerçekten kafamı karıştırıyor.
    Nedense hatırlamaya çalıştığımda bana anahtar simgesini hatırlatıyor.oyunun içinde olabilir yada ulaşmamız Gereken şey anahtar olabilir.
    |
    |

Myth 2. Yazayımda unutursam buraya gelirim

|
    |
    Alastair JR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mustafa277

Korku oyunlarıyla pek aram yoktur ama bir tepede geçiyorsa silent hill (yani sessiz tepe) isimli bir korku oyunu var. Onun serisine bir bak. Bu arada düşman tiplerini tarif etmen bu tür oyunlara meraklı birinin sana cevap vermesini sağlayabilir. Mesela ünlü pramit kafalar oyunda varmıydı?

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ama Silent Hill değil.Ev şato veya malikane tipliydi,evi ruhlar kötülükler sarmıştı.Her odada ayrı bir yaratık ruhu var,en büyük olanı tabandan tavana uçan şapkalı bir ruh gibiydi,şekil olarak Devil May Cry daki ana karakterin ruhu gibiydi.Bir odası yanmış virane şeklinde olup alt odada gezen iskeletler vardı,yıkık duvar kalıntısından düşmeden ilerleyip odanın sonundaki objeyi alıyorduk.
    |
    |

• Er
    5 Mesaj
    Selamlar öncelikle. Benim aradığım oyun 2013-2014 zamanları chip dergisini alanlar bilir cd verirlerdi. Bir sayısında 99 tane oyun vardı içinde Mari0 olsun bolca oyun vardı onların arasında paten süren kanatlı bir karakteri canlandırdığımız bir oyun var parkurlardan geçiyorduk hatırladığım tek detay çölde haritanın sonuna gidersek karga veya kartal ki büyük ihtimalle kartaldı bizi kapıp başa götürüyordu. Lütfen yardımcı olursanız sevinirim. Grafikleri Jet Set Radio gibi.
    |
    |
    Ya arkadaşlar 2007 lerde oynadığım bir savaş oyunu vardı. Oyun savaş içerikliydi hatırladığımca. Bizim adamlardan tutsaklar vardı . Bunları tutsak tutanlar asker gibi bişeydi. Bizim görevimiz tutsakları kurtarmaktı. En iyi hatırladığım şey orman gibi biryerden gidiyorduk toprak yoldu. Orda askerler vardı. Arkadalarından sessizce yaklaşıp 'f' tuşuna basında hareket yapıp gizlice boğazını kesiyodu. Bide tutsakları kurtaracağımız bölümde ev gibi biryerdi. Kapıları yine 'f' tuşuyla açıp kurtarıyoduk. Tabi kurtamadan önce düşmanları öldürüyoduk. Ya tam anlatamamış olabilirim. Ama çocukluğumda etkisinde kaldığım en güzel oyunlardan biridir.Hâlâ ararım.

Kardeş sallıyorum ama far cry 3, vietcong 1 2 3'e bir bak. Freedomfightersa da bir bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 24 Ağustos 2019; 23:58:5 >
    |
    |
    wonderlane kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı:

Clive barker's Undying muhtemelen.

Alıntıları Göster
    Çok benziyor ama bu oyunda değil

Undying olması muhtemel. Olmadı Alone in the Dark ve Resident Evil oyunlarına da bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Uğur.Türkben kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    324 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trancenden

Undying olması muhtemel. Olmadı Alone in the Dark ve Resident Evil oyunlarına da bak.
    ne yazıkki 3 oyun da değil.Havuz içindeki oyuncu değişimi en önemli parametredir.
    |
    |
    Arkadaşlar benim oyunu hala bulan yok: uzaktan soldan sağa doğru geçen askeri araçları topçu bataryası vs gibi bölüm bölüm değişen makinalarla durduruyorduk. Bilen hatırlayan yok mu pc net dergisinden gelmiş olabilir.

İkinci bir diğer oyun ise büyük ihtimal polonya isimli veya yeri geçen cod2 çakması bir fps oyunuydu. Ama nasıl bir oyunduysa kötü animasyon ve silah mekaniklerine rağmen beni oyunu bitirene kadar tav etmişti.

Birinci oyunu bilmediğimi söylemiştim. İkinci oyun enemy front. Aynen senle aynı fikirde ve aynı durumdayım çok dandikti ama yine de keyifle bitirmiştim.

|
    |
    SupremeMasterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

maalesef onlar değil ya çıldıracam

|
    |
    Mustafa277 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok hacım enemy front değil. Bahsettiğim cod 2 çakması derken zamanını da belirtsin diye söylemiştim çok eski bir oyun benim bahsettim bu yine iyi sayılır. Birinci oyunu da bilen çıkar belki diye bir daha yazdım.
    |
    |

Medal of honor değil. Üç ayrı karakterin seçilebildiği cod çakması bir oyun vardı o mu?

|
    |
    SupremeMasterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yok, karakter seçimi yoktu ve tek hatırladığım ilk bölümün karlı vs biyerde olduğu. yani 2003 2004 yapımı gibiydi ama grafikleri ps1 medal of honor kadar kötüydü. Ve silahlar aşırı garip guruptu gerçekte böyle silah yok dedirtmişti.
    |
    |
    beyler bir pc oyunu vardı psde varmıymdı bilmiyorum ama pcde oynamıstım 3 yıl önce. böyle 2 tane karakterden birini seçiyorduk onu oynuyorduk dövüş oyunuydu şapkalı suratı belli olmayan bi çizgiroman kahramanıydı sanırsam sadece dövüşüyorduk görevleri yapıyorduk böyle uzun bi kıyafet giyiyordu yavaş yavaş yürüyordu hep dövüşüyorduk sonra şapkalı suratında maske vardı galiba suratı belli olmazdı hiç diğer karakterde batmana benziyordu böyle elinde bir şey tutuyordu adı neydi onun ya
    |
    |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.