Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
3.704
Cevap
116
Favori
185.770
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar
Giriş
    632 Mesaj
    Arkadaşlar çok eskiden oynamıştım 2D tarzında o döneme göre grafikleri iyidi.Kulemiz vardı askerler saldırıya geliyordu sadece mouse kullanarak hepsini teker teker öldürüp para biriktiriyorduk parayla özel güç falan alıyorduk git gide zorlaşıyordu helikopter falan geliyordu.Hatta oyunun ilk açılışında bob marleyin şarkısı çalıyordu bad boy olması lazım.Oyunun adını tam hatırlamıyorum ama M ile başlıyordu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 15 Ağustos 2019; 13:10:47 >

Ben niye bu konunun dışına mesaj atamıyorum. Biliyormusun. Sorun çok geniş o yüzden bilmeye imkan yok . Platform ve yıl bile söylememişsin ama diğer konudara niye yorum atamıyorum söylersen tek tek bu tarzdaki tüm oyunları sıralamaya başlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ahmetoguz10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://www.oyunkuzusu.com/canakkale-gecilmez-2-oyna.html

Aradığın oyun bu oyun ya da serisinden birşey. Şimdi bana cevap ver niye diğer konulara cevap veremiyorum.

|
    |
    ahmetoguz10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Forumdaki bazı bölümlere mesaj yazabilmen için sms onayı isteniyor. Mesaj yazdığında uyarı vermesi gerekli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Mustafa277 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    154 Mesaj

Çok teşekkür ederim ama onu nasıl yapacağız?

|
    |
    trancenden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef bu değil.2004-2007 arasında arasıra oynuyordum.Tarayıcı oyunu değildi setupla kuruyoduk açılışta bob marleyin bad boy şarkısı çalıyordu.2d görüntüsü 3d grafikleri vardı yani grafikleri çizgifilm e benziyor ama güzeldi.Bizim büyük bir kulemiz vardı burayı savunuyorduk ordu bu kulemize saldırıya geliryordu önce küçük askerler geliyordu zamanla zorlaşıyordu tank geliyordu helikppter adam getiriyordu bunları sadece mouse kullanarak birde askerleri vurunca pıt pıt ses geliyordu hatta crosshairi değiştirebiliyorduk ayarlardan 4 -5 tane farklı crosshair çeşidi vardı.Sonra özel güçlerimiz vardı adam vurdukça para geliyordu parayla özel güç kullanıyorduk bunlara karşı.1 tane güç bomba atıyordu böyle garip güçlerimiz vardı tam hatırlayamadım öyle bir oyundu.M ile başlıyordu adı öyle hatırlıyorum.Türk oyunu değildi.O yıllarda aynı zamanda oynadığım oyunlar ise şunlardı:Need for speed hot pursuit 2,worms 3d,tavuk vurma oyunu vardı pc de :D,postal 2,need for speed 2 special edition falan filan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetoguz10 -- 17 Ağustos 2019; 21:11:18 >
    |
    |

• Er
    2 Mesaj
    Minyon karakterler vardı bir savaş oyunuydu ama locası da vardı ve oyuncular evlenebiliyodu oyunda kaplıcada vardı oyunda adını bir türlü hatırlayamıyorum lütfen yardımm

|
    |

Overlord

|
    |
    Android8 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dungeon sige 2 ye benzeyen benzemeyen yönlerini sayarmısn?

|
    |
    ecld kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

karakter sadece erkekti benimkinde büyük ihtimalle, saçını falan değiştiremiyoduk galiba, tek oyunculuydu, oyunun kapağı böyle ateşli değildi, bu dediğin oyunun videosuna baktım karakter çok küçük kalıyor benimkinde biraz daha büyük gözüküyor bu kadar başka yani göremedim oyunu da tam hatırlayabilsem daha başka söylicem de aklımda değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecld -- 19 Ağustos 2019; 0:26:26 >
    |
    |

Sırf ısrarla aradığın için seri sallama moduna girdim. Bards tale 2004 bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mustafa277 -- 19 Ağustos 2019; 1:14:8 >
    |
    |

valla 5 foruma koydum 2 tanesinden hiç cevap yok, bide dediğim oyun böyle çizimleri daha böyle çizgi filimsi ve birde pantolon çekme olayını benim oyunda o ışınlandıktan sonra tahta tuvalet kulubesinden çıktıktan sonra 1 sn yapıyodu o hareketi bu kesin var oyunda
    |
    |

Evil dead oyunu ama onda çok farklı şeyler var popmalı ve elektirikli testere gibi.
    Zack and dexter ama o pcde yok (ışınlanma da yoktur herhalde)

|
    |

bunlar da değil, şeylere dikkat etsek bak pantolon çekme tahta tuvalet kulube oyunda takılmıştım zaten o zamanlar hatırladıklarım oyunun ilk 15dksı, bitane taş vardı geçemediğim yerde koskoca karşıdan böyle öbür seviyenin canavarlarını görebiliyodum ama o taşı geçememiştim asla küçükken bu arada cevapların için ginede teşekkürler başka varsa yaz lütfen
    |
    |

Bu son sallama serisi, oyunu bilmiyorum ve bu son salladıklarımdan sonra sallamayı da bırakıyorum.
    Risen, ArcaniA: Gothic 4, Two Worlds, Hellgate: London, jumper: grifins story

|
    |

valla bunlar da değil, ama bak kesin hatırladığım ışınlanma yeri var oraya gidiyon ordan başka bir yere ışınlanıyoduk sonra tahta tuvalet kulubesine yolluyodu işte çıktıktan sonra pantolonunu çekiyodu bunu net hatırlıyorum
    |
    |
    Merhabalar. Oyunu 2010 yılından daha önce bilgisayarda oynuyordum. Sanırım izometrik bir oyundu terimi çok bilmiyorum, böyle diablo gibi veya age of empires'ta işçileri orduyu kontrol eder gibi adamlarımızı kontrol ediyorduk. Haritada belli görevleri yapa yapa ilerliyorduk, bazı düşmanları öldürmeyip kendi ordumuza katabiliyorduk. Birde adamlarımız ölünce "casualties" diye bağırıyordu. Sanırım bir serinin 2. oyunuydu. Duyan gören bilen var mıdır?
    Oyunun başlangıcın da kırık bi köprüde başlıyoruz karakterimiz kadin. Hikayesindende hatirlayabildiğim bu kizin anne babasi kral kraliçe ama bunlari öldürüp tahtan indiriyolar ve o zamanlar bebek olan kahramanimizi annesi nehre sepetle bırakıp gidiyo. Tek hatirladiğim bunlar oyunla ilgili nolur YARDIM EDİN.

|
    |
    Merhaba 2008 yılında oynadığım ve hatırlayamadığım bir oyun var. Yanılmıyorsam başka bir gezegende geçiyor sürekli karlı bir ortam gezegende hem canavarlar hemde başka insanların olduğu bir ortamda onlarla savaşıyoruz yer yer oyunda robotlar bulup onların içine girerek oynadığım ve 2. Serisinin de olduğu bir oyun. Yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
izmir web tasarım
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.