Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
3.762
Cevap
121
Favori
192.771
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar
Giriş
    155 Mesaj

Test drive 4-5-6 artık hangisi ise. Burout o zamanlar varmıydı bilmiyorum ama ona da bir bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    indicavia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2013 yılında oynadığım bir oyun vardı.Tam bilmiyorum ama 2007'den sonra çıktığını düşünüyorum. Oyunu Xbox 360 da oynamıştım. Oyun bir aksiyon,macera oyunuydu ve ana karakterimiz robotların ele geçirdiği bir dünya da yaşıyordu. Adamın adını hatırlamıyorum. Demir bir sopa kullanıyordu silah olarak. Kafasında anılarını unutmasını sağlayan bir taç gibi bir şey vardı. Bir de kız arkadaşı vardı yanında götürdüğü. Kızı karısına benzetiyordu. Kızın bir de babası vardı oyunun ortalarına doğru. Babasıda çok şişman ve domuz gibi burnu vardı. Yaşadığı yerlerde hep duvarlara domuz resmi çizmişti. Adını hiç ama hiç hatırlayamıyorum. Bilen varsa söyleyebilir mi?

internet kafede gördüğüm bi oyun vardı simgesi radyasyon işaretini andırıyodu hatta baya bi benziyodu oyunun en başında tuvalete girip işeyebiliyorduk sonra biyerde tahta vardı plan çizili onu silip renkli tebeşirlerle bişeyler çizebiliyorduk falan sonrada bi boss la dövüşüyoduk asansör gibi biyerden çıkıp bossu öldürmek için belirli bi yerine ateş etmemiz falan gerekiyodu mermim hep bitiyodu orda oyunu bi türlü bulamadım

enslaved odyssey journey to west

|
    |
    Oyuncu olmak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Duke nukem 3d

|
    |
    PhonchicK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler arkadaşım

|
    |
    Mustafa277 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkürler arkadaşım

|
    |

Cevap verdiğin için ben teşekkür ederim. Senin oyunda farklı bir şey çıkma olasılığı yoktu ama çoğu oyunda oluyor ve millet bana doğru mu yanlış mı söylediğimi söylemeyince bildiğin sinir oluyorum.

|
    |
    Oyuncu olmak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

hayır baktım ama bu değil grafikleri daha gelişmişti
    |
    |

onun tüm oyunlarına bakıyordum ve sanırım buldum Duke Nukem Forever olabilir indiriyorum şuan bakcağım teşekkürler
    |
    |

Adam internet cafede gördüm diyor ben 1996 yapımı duknukem 3d diyorum. Hayatımda ilk kez internet kafeye gittiğimde bile dukenukem 3d bilgisayarlarda yoktu. Half life Timefortres falan vardı. İşte buna kazmalık denir. Neyse dukenukem foreveri oynamadım ama fazla beklentin olmazsa iyidir diyorlar. Duke nukem 2 ve 3d oynamışlığım ise var.

|
    |
    PhonchicK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: indicavia

Araba yarışı ps1 oyunu. Hatırladığım tek şey shelby cobra arabayı 360 derece loop yada takla diyelim yaptırıp halkanın içinden geçirmeye çalışıyordum. Yarışta vardı ama daha çok chalange tarzı işler yapıyordun. Ordan uç orayı şu saniyede geç vs.
    Stuntman sanirim ama ps2 oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    kaçta çıktığını hatırlamadığım oyun vadi gibi bir yerde bir kulubeye girerek başlıyor biz bir askeriz silahlı mutant hayvanlar bizi öldürmeye çalışıyor hatırladığım kadarıyka ramboya benzeyen bir mutant aslan vardı oyunda komutanımıza aşığız oyunun sonunda komutanımız hamile çıkıyor oyun fps modu bu kadarını hatırlıyorum bulabilirseniz çok mutlu olurum
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    Eskiden Oynardım Bir Oyun Vardı Supermechs'e benziyor ama oyun offline diye biliyorum oyunda turnuvaya falan katılıyoruz
    en sonda boss geliyor onu yenmeye çalışıyoruz marketten silah falan alıp robotumuzu güçlendiriyoruz, eğitim yapıp hedef vurabiliyoruz
    oyunda sponsorlar falan var bize para veriyorlar . Küçükken OyunSkordan oynardım bulursanız sevinirim
    |
    |

• Er
    4 Mesaj
    Babamla 2010-2014 arası bir yerden cd ile almıştım oyunu oynamıştım ama ne yapacağımı anlayamamıştım. Oyun çölde geçiyor arabamız var (sanırım şimşek mcqueendeki çekiciye benziyordu ya da hummer'a) ve üstünde silah var sanırım farklı yerlerde silahlı base'ler vardı. etrafta düşman arabalar geziyordu ve arabadan inemiyorduk. mad max ve crossout'a da benziyor. Grafikleri baya iyiydi ve offline idi. Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhmmetoztrk -- 8 Ağustos 2019; 2:13:47 >
    İkisi de askeri tip klasik amerikan ordusu cart curt oyunlarıydı

1. oyunda soldan sağa düşman kamyon tank vsleri geçiyor ve her bölümde farklı gelen topçu helikopter vs ile sağ tarafa geçmeden tüm düşmanları yoketmeye çalışıyordunuz

2. oyunda taa vice city zamanlarında vardı karşıdan gelen asker dolu araçlar tankınıza veya ilk bölümlerde zırhllı aracanıza önce piyadeler indirip sonra tanklar getiriyordu.. Bunları hatırlayabilen olursa çok sevinirim.

İkinci oyun büyük ihtimalle beachhead 2000 bu konuda en çok sorulan oyunlardan. Biri bilmiyorum age of war gibi bir şeymi, bak benziyorsa benziyor ama farkı şu de.

|
    |
    SupremeMasterr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2005-2010 yılları arasında kuzenimin bilgisayarında oynadığım bir oyun vardı. Oyunda bir adamı yönetiyorduk. Köyde geçiyordu köyde bir eve gizlice girmeye çalışıyorduk. O sorada evin sahibi geliyordu dışarıda bir tuvalet gibi bir kabinin içine girip gizleniyorduk. Hatırladığım bu kadar. Uzun bir süredir arıyorum. İnşallah bilen çıkar.

BANDITS - Phoenix Rising

|
    |
    Muhmmetoztrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Silent hill 2

|
    |
    CeyhunUsta59 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
seo paketleri
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.