Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
5.067
Cevap
170
Favori
326.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: indicavia

Araba yarışı ps1 oyunu. Hatırladığım tek şey shelby cobra arabayı 360 derece loop yada takla diyelim yaptırıp halkanın içinden geçirmeye çalışıyordum. Yarışta vardı ama daha çok chalange tarzı işler yapıyordun. Ordan uç orayı şu saniyede geç vs.
    Stuntman sanirim ama ps2 oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaçta çıktığını hatırlamadığım oyun vadi gibi bir yerde bir kulubeye girerek başlıyor biz bir askeriz silahlı mutant hayvanlar bizi öldürmeye çalışıyor hatırladığım kadarıyka ramboya benzeyen bir mutant aslan vardı oyunda komutanımıza aşığız oyunun sonunda komutanımız hamile çıkıyor oyun fps modu bu kadarını hatırlıyorum bulabilirseniz çok mutlu olurum
  • Eskiden Oynardım Bir Oyun Vardı Supermechs'e benziyor ama oyun offline diye biliyorum oyunda turnuvaya falan katılıyoruz
    en sonda boss geliyor onu yenmeye çalışıyoruz marketten silah falan alıp robotumuzu güçlendiriyoruz, eğitim yapıp hedef vurabiliyoruz
    oyunda sponsorlar falan var bize para veriyorlar . Küçükken OyunSkordan oynardım bulursanız sevinirim
  • Babamla 2010-2014 arası bir yerden cd ile almıştım oyunu oynamıştım ama ne yapacağımı anlayamamıştım. Oyun çölde geçiyor arabamız var (sanırım şimşek mcqueendeki çekiciye benziyordu ya da hummer'a) ve üstünde silah var sanırım farklı yerlerde silahlı base'ler vardı. etrafta düşman arabalar geziyordu ve arabadan inemiyorduk. mad max ve crossout'a da benziyor. Grafikleri baya iyiydi ve offline idi. Bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhmmetoztrk -- 8 Ağustos 2019; 2:13:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarda oynadığım 2 adet birbirine mantıken benzeyen fakat farklı zamanların oyunu olan oyunlar var.
    İkisi de askeri tip klasik amerikan ordusu cart curt oyunlarıydı

1. oyunda soldan sağa düşman kamyon tank vsleri geçiyor ve her bölümde farklı gelen topçu helikopter vs ile sağ tarafa geçmeden tüm düşmanları yoketmeye çalışıyordunuz

2. oyunda taa vice city zamanlarında vardı karşıdan gelen asker dolu araçlar tankınıza veya ilk bölümlerde zırhllı aracanıza önce piyadeler indirip sonra tanklar getiriyordu.. Bunları hatırlayabilen olursa çok sevinirim.
  • SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    İkinci oyun büyük ihtimalle beachhead 2000 bu konuda en çok sorulan oyunlardan. Biri bilmiyorum age of war gibi bir şeymi, bak benziyorsa benziyor ama farkı şu de.

• 2005-2010 yılları arasında kuzenimin bilgisayarında oynadığım bir oyun vardı. Oyunda bir adamı yönetiyorduk. Köyde geçiyordu köyde bir eve gizlice girmeye çalışıyorduk. O sorada evin sahibi geliyordu dışarıda bir tuvalet gibi bir kabinin içine girip gizleniyorduk. Hatırladığım bu kadar. Uzun bir süredir arıyorum. İnşallah bilen çıkar.
  • Muhmmetoztrk M kullanıcısına yanıt
    BANDITS - Phoenix Rising

• CeyhunUsta59 C kullanıcısına yanıt
    Silent hill 2

• Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Yok o değil maalesef 😒
    Doğru olmadığını tahmin ediyordum ama özellikle bu tahminde bulundum. Niye, çünkü bu oyunun türündemi? Nesi benziyor nesi farklı anlatmanı istiyorum.

Silent hill 2 gibi üstten yönetiyorduk karakteri
    Bu değil bundan daha iyiydi grafikleri

• Muhmmetoztrk M kullanıcısına yanıt
    hard truck apocalypse
    Bu da mı gol değil?

• boris135 B kullanıcısına yanıt
    hard truck apocalypse

Detay... amaç cevap almaksa aklına gelen herşeyi yaz.

Gol. Çok teşekkur ederim.

Aklıma başka detay gelmiyor.

Doğru hacım sağol. 1. oyun beachhead2000den daha yeni daha akıcı animasyonları ve grafikleri olan bir oyundu ve daha uzaktan görüntüsü olan bir oyundu. Bölüme göre araç değişiyordu fakat en iyi hatıraldığım havan topuyla yoldan geçen kamyon askeri araç vbleri ekrandan çıkmadan vurmaya çalışıyorduk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SupremeMasterr -- 9 Ağustos 2019; 15:31:17 >
  • SupremeMasterr kullanıcısına yanıt
    Age of war doğru mu? Ben onu sadece örnek olarak bu tarzda mı demek için vermiştim.

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.