Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.071
Cevap
171
Favori
328.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: goodorevil

Aha! Big Mutha Truckers
    Earl'ın ossuruşu, Bobbie Sue'nin iri göğüsleri, kamyonun üstüne çıkan sarhoşları, yükü çalmaya çalışan motorcuları nasıl unuturum?

Alıntıları Göster
    Hocam mükemmelsiniz
    Gerçekten efsane oyunlardan
    Hocam çok sağolun, Allaha şükür daha iyi bilgisayar aldım ama bu zevki yine de yaşatacağım kendime

Edit : Bu arada yazdıklarınızın hepsi kafamda tek tek canlanmaya başladı

Edit 2 :

https://www.youtube.com/watch?v=xWKNeR15THU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PentiumR -- 7 Haziran 2019; 22:0:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PentiumR

Hocam mükemmelsiniz
    Gerçekten efsane oyunlardan
    Hocam çok sağolun, Allaha şükür daha iyi bilgisayar aldım ama bu zevki yine de yaşatacağım kendime

Edit : Bu arada yazdıklarınızın hepsi kafamda tek tek canlanmaya başladı

Edit 2 :

https://www.youtube.com/watch?v=xWKNeR15THU

Alıntıları Göster
    Efsane oyundu. Her ne kadar kamyon oyunu deyince 1 numaram King of the Road olsa da bunun da zevki başkadır.

• Yaklaşık 12-13 sene önce oynadığım düşük boyutlu bi kamyon oyunu vardı.yanlış hatırlamıyorsam izometrik bi bakış açısı bulunuyordu.Game spy mı Game sky mı öyle bi logo çıkıyordu oyunda. traffic racera benziyordu sanki.
  • Bundan 12 yıl önce ps2 de bir oyun oynardım. Amerikan askeri oluyorduk. Amerika-Irak savaşı olabilir. Sanırım olay ortadoğuda geçiyordu çünkü oyunun ilk bölümü çölde geçiyordu ve teröristleri öldürüyorduk. İlk bölümde esir kalmış bir adamı kurtarmaya gidiyorduk.
    Aklımda kalanlar bunlar. Tam detaylı anlatamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezKöy -- 9 Haziran 2019; 14:25:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GörünmezKöy G kullanıcısına yanıt
    Return to Castle Wolfenstein: Operation Resurrection olabilir mi?

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyun 2000 yıllardan sonrasını gösteriyor. Bu oyun değil

• GörünmezKöy G kullanıcısına yanıt
    socom olabilir. Hiç ps2'im olmadı. O yüzden sallıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GörünmezKöy

Bundan 12 yıl önce ps2 de bir oyun oynardım. Amerikan askeri oluyorduk. Amerika-Irak savaşı olabilir. Sanırım olay ortadoğuda geçiyordu çünkü oyunun ilk bölümü çölde geçiyordu ve teröristleri öldürüyorduk. İlk bölümde esir kalmış bir adamı kurtarmaya gidiyorduk.
    Aklımda kalanlar bunlar. Tam detaylı anlatamadım.
    Conflict Desert Storm mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat122

Yaklaşık 12-13 sene önce oynadığım düşük boyutlu bi kamyon oyunu vardı.yanlış hatırlamıyorsam izometrik bi bakış açısı bulunuyordu.Game spy mı Game sky mı öyle bi logo çıkıyordu oyunda. traffic racera benziyordu sanki.
    18 wheeler American Pro Trucker değil değil mi?
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim aradığım oyun buydu. Bu kadar kötü oyunmu oynamışız diyorum şuanda 😀 Tabi o yıllara göre çok hoş bir oyundu severek oynıyordum ama ismini unutmuştum. Tekrardan teşekkür ederim :)

• Mustafa277 M kullanıcısına yanıt
    Conflict Desert Storm
    Aradığım oyun buydu. Teşekkürler :)

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    hocam bu değil.18 wos serilerini falanda oynadım.amerikan kamyonu vardı oyunda.sanki tanker sürüyorduk endless bi oyun olabilir ama tam emin değilim
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat122

hocam bu değil.18 wos serilerini falanda oynadım.amerikan kamyonu vardı oyunda.sanki tanker sürüyorduk endless bi oyun olabilir ama tam emin değilim
    İzometrik bir kamyon oyunu hatırlamıyorum işin ilginci.
    Rebel Trucker vardı o hiç alakası yoktu.
  • Quatroo Q kullanıcısına yanıt
    dediğin oyunu hatırlıyorum ama ismini hatırlamıyorum :) oynanış tarzı mount and blade e benziyordu ama internetten oynanıyordu güzel oyundu.Bulursam ismini yazacağım.
  • kamil_asimavi K kullanıcısına yanıt
    DESERT STORM
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Reis daha az önce oyun sitelerinden birini gezerken 7. serisini gördüm acaba bu mu diye sonra serilerine baktım 15 20 tane oyun var umarım budur teşekkür ederim bu arada.
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı şekilde inceledim ama bahsettiğim oyun bu degil ya çıldıracam gerçekten ne zaman bilgisyar karşısına otursam zevk alamıyorum bunun yüzünden

total war serisi gibi bi arayüzü var satranç taşı gibi hareketler yapıp questin içine giriyorsun ve orda sıralı bir şekilde düello yapıyorsun

cidden içimde ukte kaldı önceden evde cd lerim vardı progamer dergisinin o yılların bütün cdlerini oyunları kurcaladım ama yo kyok yok
  • WhyEfTee W kullanıcısına yanıt
    Disciples (1-2-3) Heroes of might and magic (3-4-5-6) Age of wonders (1-2) olabilir, hepsinin resimlerine bak, aralarında değilse games like heroes of might and magic yaz ve oradan ara.

• wither kullanıcısına yanıt
    canımsın <3
  • Bir tane ortaçağda geçen 2d browser oyunu vardı.Yanlış hatırlamıyorsam mobil platformuna da çıkmıştı.Havada 2 tane toprak parçası vardı ve bunların arasında tahta bir köprü vardı.Tek oyunculu yeşil giyinen bir savaşçıyla oynuyorduk.Elindeki uzun silahıyla silahı sağa ve sola savurarak üzerimize gelen iskeletlerin kafasına vurmaya çalışıyorduk.Aynı mekanik onlar içinde geçerliydi yani onlarda bizim kafamıza vurarak canımızı azaltıp öldürmeye çalışıyordu.2 kişilik modunda da 1. oyuncu yeşilli bir savaşçı,2. oyuncu mor bir savaşçı olup birbirimizin kafasına vurarak öldürmeye çalışıyorduk.2 kişilik modda 2 oyuncunun aynı cihazda oynaması gerekiyordu yani online değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTDemoNTR -- 24 Haziran 2019; 23:35:3 >
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.