Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (171. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana Cube Escape ve Forgotten Hill serilerinin oyunlarını anımsattı, belki bunlardan biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sene 1997-98 pc de oynadım. Bir bot yarışı oyunu ama botlar silahlı. Botlarda makineli tüfek ve roket var. Grafikler 3d ama çevrede 2d karakterler, seyirciler falan da var. Mesela 2d bir kayanın üstünde 2d bir deniz kızı. Oyun renkli ve cafcaflı. Çeşitli kanal ve nehirlerde yarışılıyor. Pistlerden biri marsta. Yanlış hatırlamıyorsam ufo falan da geliyordu. Oyun kendini ciddiye almıyor.

• 1998-99 olabilir. Kanatlı bir dinazoru oynuyoruz. Üç boyutlu fakat strateji oyunu gibi izometrik bir oyun. Üç parçadan oluşan tanklar var gövde kule ve silah . Tankları bütünleştirip düşmana saldırmalarını izliyoruz. Karşı tarafta bilgisayarın da bizim gibi kanatlı dinazoru var o da aynı şeyi yapıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mustafa277

1998-99 olabilir. Kanatlı bir dinazoru oynuyoruz. Üç boyutlu fakat strateji oyunu gibi izometrik bir oyun. Üç parçadan oluşan tanklar var gövde kule ve silah . Tankları bütünleştirip düşmana saldırmalarını izliyoruz. Karşı tarafta bilgisayarın da bizim gibi kanatlı dinazoru var o da aynı şeyi yapıyor.
    1.Speedboat Attack
    2.Tanktics

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Birincisi doğru değil, renkli kendini ciddiye almayan bir oyundu.

İkincisi ise doğru. Allah razı olsun. Çok teşekkür ederim. Adamın hası paşası kıralısın. Bu oyunu çalıştırabilirsem indirip oynayacağım. Tekrardan çok ama çok teşekkürler.

Resimlere baktım tutmuyordu ancak videosunu izlediğimde oyunlar çok benziyor. Sanırım çocukluğum beni biraz yanılttı. Yani speedboat attack da doğru. Bu arada tankticsi çalıştıramadım. Yazık.
    Size ne kadar teşekkür etsem az. Sayenizde çocukluktan kalan ve kafamı kurcalayan oyunlardan ikisini buldum. Çok teşekkür ederim.

• Çocukken oynadığım bir oyun vardı oyun kış temalı mech sürebildiğimiz belli yerlere kanca atabildiğimiz bir oyundu 3.kişi bakış açısına sahipti mechlerle ilgili ne kadar oyun varsa aradım fakat bulamadım yardımcı olmanızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gredienn

Çocukken oynadığım bir oyun vardı oyun kış temalı mech sürebildiğimiz belli yerlere kanca atabildiğimiz bir oyundu 3.kişi bakış açısına sahipti mechlerle ilgili ne kadar oyun varsa aradım fakat bulamadım yardımcı olmanızı bekliyorum
    Lost planet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Çok teşekkür ederim kardeşim
  • Materia01 kullanıcısına yanıt
    Maalesef değil. Çizgi film gibi değildi grafikler film gibi gerçekçi buna 3d mi deniyor bilmyrm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Luinnnnn -- 3 Mart 2019; 10:2:45 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 kişi yönetiyorduk biri 4 kollu köpek, biri siyah başlıklı bi adam ve bilim adamıydı uzayda geçiyordu zeka ve aksiyon türünde bi oyunda hatırlayan varsa yazabilir mi

• Burak10line kullanıcısına yanıt
    MDK 2 olabilir.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Evet hatırladım teşekkürler

• ya haftalardır adını hatırlamaya çalışıyorum. bir oyun vardı. kontrol ettiğimiz kişi uçuyordu ve gelen uzaylılara karşı dünyayı koruyorduk. böyle uzay gemileri geliyordu onları vuruyorduk en son kocaman bir üçgen uzay gemisini düşürüyorduk. bide evrende yolculukta yapıyorduk. her görevi tamamladığımızda tanrı "my offspring come with me" diye çağırıyordu. o oyunun adını hatırlayan var mı? çıkış tarihine göre arama yaptım yine bulamadım.

Edit: buldum. ismi Megaton Rainfall imiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97901DBF5 -- 2 Mart 2019; 18:35:6 >
  • Askıya alınan gmail nasıl kurtarılır

• Arkadaşlar neredeyse 2 yıldır bu oyunları arıyorum. Çok eskiden level veya oyungezer dergisinin cd'lerinden çıkmıştı.

İlk oyun Uzayda geçiyordu. Bir uzay üssünün hangarında başlıyorduk(galiba) çünkü uzay aracı gibi bir şeyden indiğimizi hatırlıyor gibiyim . hangarın kapısı özel görünmez kalkanla korunuyordu. uzayı görüyorduk ama çıkamıyorduk. First person shooter oyunuydu . koridorlarda ilerledikçe karşımıza yaratıklar çıkıyordu falan hatırladıklarım bu. Bilen varsa söylerseniz sevinirim.

2. olarak da bir gizli ajan- komando gibi bir şeydik karın içinde çukur kazmış pusuda duruyorduk ve tam o sırada devasa bir araba geliyordu, kendi başına bir ülke gibiydi bir şekilde ona atlıyorduk ve teker bölümünün üstünde balkon tarzı bir yerde geziyorduk sonra bir şekilde içine giriyorduk içinde düşmanlar falan vardı. (bu oyun da sabit kamera açısıydı galiba) cevaplarsanız sevinirim.

• Luinnnnn L kullanıcısına yanıt
    Askıya alınan derken banlanan hesaptan bahsediyorsan kurtaramıyorsun. 1 yıl sonra falan affedip açıyorlar. Başıma geldi ordan biiyorum :)

• ArataVX A kullanıcısına yanıt
    İlk oyun dark forces 2 olabilir mi? Ama baya eski oyun.

• Materia01 kullanıcısına yanıt
    Similasyondu

• Luinnnnn L kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum, dediklerin çok yabancı da gelmiyor ama çıkaramadım, başka var mı ayrıntı aklına gelen, belki ordan bulunur. Mesela karakteri kendimiz mi yönetiyorduk, yoksa sadece görüntü sabit ama 3d gibi mi gözüküyordu? Birde karakterin ağzı ne zaman dikili oluyordu, yatıp kalkınca banyoya gidiyor ve ağzının dikili olduğunu mu farkediyor örneğin, böyle bir şey mi?

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.