Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (161. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TechnoAdam

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aklımda kalan bir oyun sahnesi var. Çocukken oynamıştım. Bir hapishanede başlıyorduk ve sonra bir polis yanımıza geliyordu, bişeyler deyip gidiyordu. C tuşuna basarak canavara dönüşüyorduk. Böyle sürekli oğlumuz vardı galiba onu görüyorduk paranoyak bir şekilde ve sonunda kendimizle dövüşüyorduk galiba. yanlış olabilir aradan 11-12 yıl geçmiştir rahat. Adını bilen varsa yazabilir mi?
    The Suffering

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 8 9 sene önce olması lazım net kafade pc de oynamıştım oyunla ilgili hatırladıgım tam bölüm bi petrol ofisinde tankeri patlatıyorduk kovboy şapkası filan vardı adamda yanlış hatırlamıyosam first person bi oyun değildi onu biliyorum.Bi de başka bi bölümünde uçağa biniyordu yanlış hatırlamıyorsam hikaye modlu bi oyun Silahlara da özel güçler geliyordu böyle atıyorum 5 saniyeliğine fazla ateş etme lütfen yardımcı olabilir misiniz bakmadığım yer kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kasif2332 -- 1 Temmuz 2018; 20:54:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasif2332

Arkadaşlar yaklaşık 8 9 sene önce olması lazım net kafade pc de oynamıştım oyunla ilgili hatırladıgım tam bölüm bi petrol ofisinde tankeri patlatıyorduk kovboy şapkası filan vardı adamda yanlış hatırlamıyosam first person bi oyun değildi onu biliyorum.Bi de başka bi bölümünde uçağa biniyordu yanlış hatırlamıyorsam hikaye modlu bi oyun Silahlara da özel güçler geliyordu böyle atıyorum 5 saniyeliğine fazla ateş etme lütfen yardımcı olabilir misiniz bakmadığım yer kalmadı.
    Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU]
    Total Overdose?

• Bir oyun vardı ben çok eskiden masa üstü bilgisayarla oynuyordum horuz, kus, veya tavuktu tam hatırlamıyorum onlar ucuyirlardi bizde onları vuruyorduk bu oyunu bulabilir misiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    cok teşekkür ederim bro buydu <3
  • Pamuk kızım P kullanıcısına yanıt
    chicken invaders olabilir mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hayır değil oyun karlı alanda felan geçiyordu

• Selamün aleyküm.. yıllar önce bir oyun vardı masa üstünde oynuyordum. Online filan değil. Askeri bir oyun .. boş arazide iki taraf savaşmak için karşı karşıya geliyor siz kendi askerlerinizi yerleştiriyorsunuz.. okçular şuraya atlılar şuraya öncü birlikler buraya diye sonra savaş deyip izliyorsunuz savaşı. Bu oyunu çok merak ediyorum adı neydi neydi neydi. Yada buna benzer oyun var mı hafızasında olan ?

• merhaba,

Benim aradığım oyun sürücülük oyunu. Grafikler bakımından lego benzeri grafileri var. Tır araba vb taşıtları sürebiliyorsun.

En çok benzeyen oyun 'The little crane'. Oyun dahaçok koyu mavi gri bir tasarımı vardı. Görsel açıdan mapta sadece yol vardı. Diğer oyuncuların maplari ne kadar sürede bitirdiğini görebiliyordun. Daha çok sürüş yetenekleriyle ilgili bir oyundu . Özetleyecek olursan tırla parkour yapıyırdun.. bulandan Allah razı olsun...

• YK.41 Y kullanıcısına yanıt
    total war serisinden bir oyun olabilir mi ?
  • Online bir oyun değildi. Şimdi ki oyunlar böyle insansı değil de hobbit gibi ufak ufak şeyler savaşıyor . Benim dediğim oyunda okçular atlılar filan vardı güzeldi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Drimed

merhaba,

Benim aradığım oyun sürücülük oyunu. Grafikler bakımından lego benzeri grafileri var. Tır araba vb taşıtları sürebiliyorsun.

En çok benzeyen oyun 'The little crane'. Oyun dahaçok koyu mavi gri bir tasarımı vardı. Görsel açıdan mapta sadece yol vardı. Diğer oyuncuların maplari ne kadar sürede bitirdiğini görebiliyordun. Daha çok sürüş yetenekleriyle ilgili bir oyundu . Özetleyecek olursan tırla parkour yapıyırdun.. bulandan Allah razı olsun...
    Tricky Truck olabilir mi?

• Arkadaşlar 1999-2000 Yılları arası değerli bir abim oyun almıştı. Öncelikle oyun strateji oyunu. Robotların inceleri var iri cüsselileri var birde gri olanları var tabi onlar daha güçlü bir kaç farklı robot daha var oyun sırayla oynanıyor örneğin bir biz ilerletiyoruz bir bilgisayar ama çok tatlı bir oyundu.
    Oyun robotları ilerletirken üstten görünüm savaşlarda ise yandan görünümdü.
    İllaki oynayan arkadaşlarımız olmuştur diye umut ediyorum bir türlü bulamadım oynayan arkadaşımız veya bulan arkadaşımız olursa yardım ederse çok sevinirim.

Teşekkürler.
    Not:Bu arada oyunu vcd de oynamıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armorjin -- 4 Temmuz 2018; 20:26:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armorjin

Arkadaşlar 1999-2000 Yılları arası değerli bir abim oyun almıştı. Öncelikle oyun strateji oyunu. Robotların inceleri var iri cüsselileri var birde gri olanları var tabi onlar daha güçlü bir kaç farklı robot daha var oyun sırayla oynanıyor örneğin bir biz ilerletiyoruz bir bilgisayar ama çok tatlı bir oyundu.
    Oyun robotları ilerletirken üstten görünüm savaşlarda ise yandan görünümdü.
    İllaki oynayan arkadaşlarımız olmuştur diye umut ediyorum bir türlü bulamadım oynayan arkadaşımız veya bulan arkadaşımız olursa yardım ederse çok sevinirim.

Teşekkürler.
    Not:Bu arada oyunu vcd de oynamıştım
    Total Annihilation? Gerçi koyduğum kapak resmi ek pakete ait ama.

yok bu değil şöyle anlatıyım oyun içerisinde 3 adet robotun oluyo onları düşman robotlarla savaştırıyosun kare kare ilerletiyosun bi sen bi rakip. rakip robotları yendikçe kendi robotlarını geliştirebiliyodun falan savaşlar 1 vs 1 şeklinde oluyodu ondada bi sen vuruyodun bi rakip robot oyun çok güzeldide işte üzerinden 15-20 yıl geçince adı insanın aklında kalmıyo süreklide arıyorum aklıma geldikçe bulamadım gitti bi oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armorjin

yok bu değil şöyle anlatıyım oyun içerisinde 3 adet robotun oluyo onları düşman robotlarla savaştırıyosun kare kare ilerletiyosun bi sen bi rakip. rakip robotları yendikçe kendi robotlarını geliştirebiliyodun falan savaşlar 1 vs 1 şeklinde oluyodu ondada bi sen vuruyodun bi rakip robot oyun çok güzeldide işte üzerinden 15-20 yıl geçince adı insanın aklında kalmıyo süreklide arıyorum aklıma geldikçe bulamadım gitti bi oyunu.
    Hocam belirttiğiniz tarihlerde bir de Mech Commander vardı, oynamadım ama aklıma geldiği için söylüyorum belki odur diyerekten.
    yok buda değil teşekkürler yinede yardımcı olmaya çalıştığın için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jangaga

Arkadaşlar benim ismini bir türlü hatırlayamadığım ama her detayını hatırladım bir oyun var onu arıyorum yaklaşık 14 15 sene önce oyun kuş bakışı oyunan bir oyun du demosunu oynamistim oyun da haritalar var di kazandıkça diğeri açılıyordu ve öyle ilerliyordu oyunda 2 taraf vardı ve haritada tank robot üreten aynı zamanda uçak felan cagirdigimiz ve binalari geliştiren binalar vardı bunların hepsinin belli rotası vardı çıkan askerler direk karşı binaya ilerliyordu harita düz tek yol değil normal aoe haritası gibi daginikti bizim her haritada kontrol ettiğimiz tek şey UFO idi onu hareket ettirip binalari patlatmaya calisiyorduk patlayan bine patlatan tarafa geçiyordu savunma kuleleri felan dosuyorduk karşı taraf yeşil biz mavi renk oluyorduk hatırlayan var mı acaba lazer atan saçma şeklinde gülle atan taretler var di bir de donerek ilerleyen 3 halkalı yere halka şeklinde ateş atan bir gemi cagiriyorduk robotlar düz tabak gibi bir yerden çıkıyordu tanklar ev gibi bir yerden intihar bombacısı olan tanklar felan vardı
    Biraz daha ayrinti vereyim karşı tarafın ufosu ile bizim UFO karşı kasiya gelince çubuk gibi birbirlerini lazer atıyorlardı DarkOrbit deki gibi ama tek tek yavaş şekilde ve uydu anteni olan binalar vardı oraları yok Edip ele geçirince bazı extra generals takı gibi çağrı geliyor du bombardıman uçağı çağırma gibi hiç mi hatirliyan yok hocam kafayı yicem bulamadım gitti birde oyunu ilk demo oynamistim bir CD de gazete vermişti sanırım cdleri yanlış hatırlamıyorsam 4 tane idiler yeşil siyan renk felanda cdleri diğerlerini hatırlamıyorum cok fazla oyun vardı demo şeklinde cdlerin icinde

• Benim de bir oyun takıldı aklıma ve bulamadım. Bugün burayı keşfettim umarım doğru anlatıp istediğim oyunu bulabilirim.

Aradığım oyun mario gibi bi bakış açısına sahip. 2 boyutlu her şeyi yandan izliyoruz yani. Limbo gibi, mario gibi.

Oyunda siyah balon tarzı şeyleri kullanıyoruz. Bunları kullanarak karşıdan karşıya köprüler yapıyoruz. Bu siyah balon gibi şeyler birbirine bağlanabiliyor. Fazla uzak olursa bağlanmıyor. Belirli bi yakınlıkta olmaları gerekiyor. Aynı köprü yapma oyunları gibiydi bu mekanik. Duvarda olan balonlar duvara yapışıyordu, diğer balonlarla araları vesaire doldurarak sağlam geçitler yapıyorduk. Ya da en aşağıdan yukarı doğru bu siyah noktaları duvara yapıştırarak yavaş yavaş yukarı taşıyarak tamamlıyorduk bölümleri. Bu oyunu bilen var mı?

Oyun bayağı eski bu arada, ben 7-8 yıl önce abim oynarken hatırlıyorum şimdi de oynamak istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Browser

Valla bu oyun 20 sene öncesinin oyunuydu. RPG tarzında bir oyun aynı zamanda strateji oyunuydu. Oyunun tamamında turuncu ve mor adamlar vardı yani hamur gibi. Turuncular biziz, morlar düşman. Her bölümde küçük bir harita var ve çıkışa ulaşmaya çalışıyoruz. Sağ tarafta arayüz gibi bir bölüm var ve orada kum saati misali turuncu adamımız doluyor. Dolduğu zaman turuncu adam üretebiliyoruz. Mor adamların ellerinde farklı silahlar var balyoz, beyzbol sopası felan. Biz farklı eşyalar veya tuzaklar kullanarak mor adamları yolumuzdan kaldırıp / öldürüp bölüm sonuna ulaşmaya çalışıyoruz. Mor adamlardan sabit duranlar da var, belli bir yeri sürekli tekrar tekrar yürüyen de var. Hatırladığım diğer itemler rengarenk küçük balon, yere koyulan dikenli tuzak ve buzlu zemin. Lütfen biri hatırlasın aklımdan geldiğince her detayı yazdım, bu oyunu daha önceden oynayıp şu anlatımımla hatırlamayan kalmaz zaten.
    Bilen yok mu :c

• 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.