Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: İtalyan Aygiri
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Aslanlarla ates cemberleri arasindan geciyorduk neydi onun adı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Circus vardı çook eskilerden, onu mu diyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goodorevil kullanıcısına yanıt
    evet . cok oynardik eskiden deli gibi ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ya benim bi oyunum vardı 2009 2010 arası bi off road oyunuydu bir sürü map vardı off road arabaları falan vardı cd kırıldı o yüzden bir daha bulamadım oyunu yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jangaga

Arkadaşlar benim ismini bir türlü hatırlayamadığım ama her detayını hatırladım bir oyun var onu arıyorum yaklaşık 14 15 sene önce oyun kuş bakışı oyunan bir oyun du demosunu oynamistim oyun da haritalar var di kazandıkça diğeri açılıyordu ve öyle ilerliyordu oyunda 2 taraf vardı ve haritada tank robot üreten aynı zamanda uçak felan cagirdigimiz ve binalari geliştiren binalar vardı bunların hepsinin belli rotası vardı çıkan askerler direk karşı binaya ilerliyordu harita düz tek yol değil normal aoe haritası gibi daginikti bizim her haritada kontrol ettiğimiz tek şey UFO idi onu hareket ettirip binalari patlatmaya calisiyorduk patlayan bine patlatan tarafa geçiyordu savunma kuleleri felan dosuyorduk karşı taraf yeşil biz mavi renk oluyorduk hatırlayan var mı acaba lazer atan saçma şeklinde gülle atan taretler var di bir de donerek ilerleyen 3 halkalı yere halka şeklinde ateş atan bir gemi cagiriyorduk robotlar düz tabak gibi bir yerden çıkıyordu tanklar ev gibi bir yerden intihar bombacısı olan tanklar felan vardı
    Daha pes etmedim

• öncelikle böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim eskiden oynadığım bir oyunu öğrenmek istiyorum
    bir polis arabasında öndeki hırsızın arabasını kovalıyoruz arabadan hırsıza ateş ederek arabasını patlatmaya yolda giderken ateş ederek para ve can topluyoruz hatırladığım bu kadar teşekür ederim
  • Bu konuya girince ps1 de oynadığım Jackie Chan Stuntmaster oyunu aklıma geldi. Harikaydı severek oynardım ne çabuk geçti zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: killerman4161

ya benim bi oyunum vardı 2009 2010 arası bi off road oyunuydu bir sürü map vardı off road arabaları falan vardı cd kırıldı o yüzden bir daha bulamadım oyunu yardım ederseniz sevinirim
    Fuel? Daha bugün DVD'sini bulup yükledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: lowell

öncelikle böyle bir konu açtığınız için teşekkür ederim eskiden oynadığım bir oyunu öğrenmek istiyorum
    bir polis arabasında öndeki hırsızın arabasını kovalıyoruz arabadan hırsıza ateş ederek arabasını patlatmaya yolda giderken ateş ederek para ve can topluyoruz hatırladığım bu kadar teşekür ederim
    Aklıma Starsky&Hutch geldi bu şekilde ama çok zaman oldu oynayalı.
  • Merhaba arkadaşlar bu bölümü görünce ben de yeni üye oldum. Benim oyunum mobilde akıllı telefonların olmadığı dönemde bir akrabadan oynamıştım.Renkli ekran, çok hızlı adeta yılan gibi arkası başını takip eden renk cümbüşü vardı.(Ne diyeceğimi bulamadım .d ) ve bu şey siyah kare zeminin üzerinde hareket ediyordu.Oyun ön, arka, sağ, sol sonsuzdu. İnşallah bulurum yardım edenlere teşekkür ederim.

• İlgilenen var mı konu biraz durgunlaşmış herhalde.Up up

• FurkanAydınI F kullanıcısına yanıt
    Pepsiman

• quote:

Orijinalden alıntı: zafer551

quote:

Orijinalden alıntı: Alkolog

quote:

Orijinalden alıntı: zafer551

Öncelikle iyi günler ilk bilgisayarımda olan bir oyundu bu.Klasörün adı zero 3 idi. kof.exe adıyla başlayan emusuz bir oyun.King of fighters adında dövüş oyunu aradığım.oyun teke tek ve klavyeden 2 kişi oynuyordu.birde krakterler dövüş esnasında can seviyesini gösteren yerde sayı olarakta soluk bi şekilde gösteriliyordu.Yanlış hatırlamıyorsam resimdeki gibi bir oyuncu seçim kataloğu vardı.Birde orochi adlı hayalete benzer bi karakter vardı.

king of fighters

kof da hangi versiyonu bilemedim.baya araştırdım internette fakat orochi ve iorinin ikisininde olduğu bi versiyonunu bulamadım.

Alıntıları Göster
    Kof 97 hack versiyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: KingtheNazgul

Beyler bana da yardımcı olur musunuz
    Oyunun simgesi kartaldi
    Oyuna başlarken bıçakla askerlerin arkasindan olduruyorduk silahlarını alıp çatışmaya devam ediyorduk bölüm bölüm geçiyordu böyle
    Son bölümde tank patlamaydı
    Return to castle wolfenstein.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Irishman

Beyler küçükken oynardım , Nes oyunuydu galiba .

Sokaklarda dusman cetelerle dovusuyorduk , yerde kanalizasyon bosluklari falan vardi .. Ona atiyorduk .. Bazen de biz dusuyorduk ..
    Mighty final fight, yada double dragon 1-2-3'den bir tanesi.
  • @lys2dehedef90 yok oyunda insan yoktu.Sadece hıphızlı hareket eden siyah zemin üzerinde renk yılanı gibi bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: jangaga

Arkadaşlar benim ismini bir türlü hatırlayamadığım ama her detayını hatırladım bir oyun var onu arıyorum yaklaşık 14 15 sene önce oyun kuş bakışı oyunan bir oyun du demosunu oynamistim oyun da haritalar var di kazandıkça diğeri açılıyordu ve öyle ilerliyordu oyunda 2 taraf vardı ve haritada tank robot üreten aynı zamanda uçak felan cagirdigimiz ve binalari geliştiren binalar vardı bunların hepsinin belli rotası vardı çıkan askerler direk karşı binaya ilerliyordu harita düz tek yol değil normal aoe haritası gibi daginikti bizim her haritada kontrol ettiğimiz tek şey UFO idi onu hareket ettirip binalari patlatmaya calisiyorduk patlayan bine patlatan tarafa geçiyordu savunma kuleleri felan dosuyorduk karşı taraf yeşil biz mavi renk oluyorduk hatırlayan var mı acaba lazer atan saçma şeklinde gülle atan taretler var di bir de donerek ilerleyen 3 halkalı yere halka şeklinde ateş atan bir gemi cagiriyorduk robotlar düz tabak gibi bir yerden çıkıyordu tanklar ev gibi bir yerden intihar bombacısı olan tanklar felan vardı
    Hatırlayan ?

Hocam red alerti oynadım o değil maalesef bu oyun da özgür değilsin tam olarak özgürce birtek ufoyu kontrol ediyorsun

• Valla bu oyun 20 sene öncesinin oyunuydu. RPG tarzında bir oyun aynı zamanda strateji oyunuydu. Oyunun tamamında turuncu ve mor adamlar vardı yani hamur gibi. Turuncular biziz, morlar düşman. Her bölümde küçük bir harita var ve çıkışa ulaşmaya çalışıyoruz. Sağ tarafta arayüz gibi bir bölüm var ve orada kum saati misali turuncu adamımız doluyor. Dolduğu zaman turuncu adam üretebiliyoruz. Mor adamların ellerinde farklı silahlar var balyoz, beyzbol sopası felan. Biz farklı eşyalar veya tuzaklar kullanarak mor adamları yolumuzdan kaldırıp / öldürüp bölüm sonuna ulaşmaya çalışıyoruz. Mor adamlardan sabit duranlar da var, belli bir yeri sürekli tekrar tekrar yürüyen de var. Hatırladığım diğer itemler rengarenk küçük balon, yere koyulan dikenli tuzak ve buzlu zemin. Lütfen biri hatırlasın aklımdan geldiğince her detayı yazdım, bu oyunu daha önceden oynayıp şu anlatımımla hatırlamayan kalmaz zaten.

• arkadaslar benimde aradıgım oyun var oyun asya ulkelerinden birinde geciyor 3.sahıs oyun gta gibi goreve gore bolumlu dovusıyorsunuz bazende gizlilik oyun galiba emin degilim bas harfi m ile baslıyordu manhunt degil sleeping dosg filan degil oyundaki adamimizda asyalı ilk bölümde evden birseyler alıp polis karakoluna gizlice gidiyoruz 1 2 bolum sonra insaatta dovusuyoruz boyle bir oyun pc oyunu eski bir oyun bu arada.
    yardımcı olursanız sevinirim
    bu arada ilk harfi konusunda emin degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berat Alanc -- 26 Haziran 2018; 11:26:9 >
  • Merhaba arkadaşlar uzun zamandır aklımda kalan bir oyun sahnesi var. Çocukken oynamıştım. Bir hapishanede başlıyorduk ve sonra bir polis yanımıza geliyordu, bişeyler deyip gidiyordu. C tuşuna basarak canavara dönüşüyorduk. Böyle sürekli oğlumuz vardı galiba onu görüyorduk paranoyak bir şekilde ve sonunda kendimizle dövüşüyorduk galiba. yanlış olabilir aradan 11-12 yıl geçmiştir rahat. Adını bilen varsa yazabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.