Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.058
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yıl önce oynadığım bir oyundu kuzenimin pc de oynuyorduk. Böyle garip bir uzaylı vardı bukalemun gibi gollum gibi bir şey. Oyun yandan gösteriyordu. Uzaylının dili uzuyordu. Fantastik bir ormanın içindeydik ağaçlara dil atıyoduk falan böyle bir oyundu. Grafikler hakkında emin değilim ama zamanında bana 4k geliyordu hdhfhfhcf

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şimdi yazacağım oyunları çok uzun zamandır arıyorum, maalesef fazla ayrıntılı hatırlayamadığım için elimizde fazla ipucu yok. Olur da bilen çıkarsa alintilasin lütfen.

1-) bu oyunda elimizde arbalet var, devasa örümcekleri avlıyoruz. Mekan sanki büyük bir alışveriş merkezinin ilk katını andırıyor. Kilitli kapıları açmak için yerde örümcek ağına sarılmış cesetlerden anahtar topluyoruz. Havada uçan + işaretli sağlık çantaları buluyoruz.Kamera FPS muhtemelen. Yıl 2003 2005 civarı sanırım. Bulundu: Eight Legged Freaks

2-) bu oyunda ise bir dövüşçüsü yonetiyoruz. Birden fazla kişi ile oynanabiliyor. 8-10 kadar karakter var. Flüt çalabilen bir okçu, kendi kılıcını yapabilen bir buz büyücüsü, ve hiçbir özelliği olmayan şeffaf bir adam hatirlyabildiklerim.
    Farklı haritalar var, bir tanesi orman bir tanesi ring yanlış değilsem. Oyun 2 boyutlu fakat hafif çapraz üstten gösteren bir kamera ile oynuyoruz ve asagi-yukari sağa-sola hareket edebiliyoruz. Yıl 2002-2006 civarı. Bulundu: Little Fighters 2

Belirtmeyi unutmuşum, iki oyunu da pc'de oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broken Wings -- 3 Haziran 2018; 23:14:9 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Broken Wings kullanıcısına yanıt
    selam,

ilk oyun Virtuoso olabilir ama 2003ten baya eski bir oyun.

http://superadventuresingaming.blogspot.com.tr/2012/01/virtuoso-ms-dos.html
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Evet bu sanırım, hatırladığımdan farkliymis. Sanırım oyun 94 yapımı, ama ben daha sonra oynamisim. Teşekkür ederim cevap için. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyun vardı teknolojik bir yerde geçiyordu akrepler vardı ve de görece karanlık bir atmosfer hatırlıyorum. oyun 1998 öncesine ait ne olabilr?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broken Wings

Şimdi yazacağım oyunları çok uzun zamandır arıyorum, maalesef fazla ayrıntılı hatırlayamadığım için elimizde fazla ipucu yok. Olur da bilen çıkarsa alintilasin lütfen.

1-) bu oyunda elimizde arbalet var, devasa örümcekleri avlıyoruz. Mekan sanki büyük bir alışveriş merkezinin ilk katını andırıyor. Kilitli kapıları açmak için yerde örümcek ağına sarılmış cesetlerden anahtar topluyoruz. Havada uçan + işaretli sağlık çantaları buluyoruz.Kamera FPS muhtemelen. Yıl 2003 2005 civarı sanırım. Bulundu: Eight Legged Freaks

2-) bu oyunda ise bir dövüşçüsü yonetiyoruz. Birden fazla kişi ile oynanabiliyor. 8-10 kadar karakter var. Flüt çalabilen bir okçu, kendi kılıcını yapabilen bir buz büyücüsü, ve hiçbir özelliği olmayan şeffaf bir adam hatirlyabildiklerim.
    Farklı haritalar var, bir tanesi orman bir tanesi ring yanlış değilsem. Oyun 2 boyutlu fakat hafif çapraz üstten gösteren bir kamera ile oynuyoruz ve asagi-yukari sağa-sola hareket edebiliyoruz. Yıl 2002-2006 civarı. Bulundu: Little Fighters 2

Belirtmeyi unutmuşum, iki oyunu da pc'de oynadım.
    1.Eight Legged Freaks

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

1.Eight Legged Freaks

Alıntıları Göster
    Evet kesinlikle bu. Çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Bu mesaj silindi.
    Hocam tür FPS idi windows 98 de oynamıştım. Elimizde shotgun silah var bu yaratıkları öldürüyorduk. KAranlık bir atmosfer vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Hocam tür FPS idi windows 98 de oynamıştım. Elimizde shotgun silah var bu yaratıkları öldürüyorduk. KAranlık bir atmosfer vardı.

Alıntıları Göster
    Alien Trilogy olması lazım güzel oyundu.

• X kare kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle buydu. Sağolun çok teşekkürler.
  • Sene 2008 civari bi oyun vardi okulda ogretmenin pc den oynuyoduk. Oyun ormanda geciyoduk biseyi oldurmekti amacimiz.yerde pizza falan buluyoduk. konusma sesleri vardi. Lutfen bulun bunu yq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar tahminimce 2000 lerden bir kaç yıl önce, sanırım oyun dergilerinden elime geçen bir oyun vardı, kadın bir karakteri oynuyorduk sanırım ucan bir robot yanımızda yardımcı oluyodu ve süreliydi moblar sanırım hayvan mutant filandı, metal bi şehir vardı sanırım dünya yok edilmiş bi harabede sıkışmış bi şekildeydik bir kaç tane npc vardı online olmadığını tahmin ediyorum oyunun item olduğunu hatırlar gibiyim paranın zor kasıldığı hp barının diblo ya benzediğini sandığım bir oyun sanırım birde çöle benzer map vardı seviye atladıkça başka mapte görev verdiğini hatırlar gibiyim aylardır arıyorum bilen eden gören varsa allah rızası için yardım etsin.. ŞEHRİN METAL BİR KAÇ KATLI 2 BOYUTLU KAMERA AÇISI LOL GİBİ OLAN BİR OYUNDU BU BİLGİLER KESİNDİR.
  • Bulamadıım B kullanıcısına yanıt
    birde oyun genel olarak karanlıktı sokak lambası gibi aydınlatmalar vardı oyunda
  • Bundan 10-12 sene önce oynadıgım bir oyunu hiç bulamadım taş kırıyordum taşı kırdıktan sonra resim açılıyordu kırdıkça kızlar çıkıyodu level level kızlar güzelleşiyordu felan :)
  • aykuttt1987 kullanıcısına yanıt
    Soul calibur serilerinden biri olabilir belki aradığın oyun. Orada da platform üzerinde dövüşüp, oradan düştüğünde ölüyordun. Yanlış hatırlamıyorsan kılıcı kırbaça dönüşen Ivy diye bir kadın karakter de vardı oyunda.
  • serkanapaydin kullanıcısına yanıt
    Evet soul calibur. Teşekkürler. Sayende arayıp indireyim eski günlerin hatrına.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben internet cafede oynamıstım en az 10 yıl öncedir oyun zombi temalı bi oyundu yumrukluyarak kapıları kırabiliyorduk uzun sürüyodu ama böyle saglık gösteriş sistemi küçük bi insan vücudu gibiydi nekadar darbe alırsak o küçük vücutun bölümleri kızarıyodu lütfen o oyunu yazabilirseniz çok mutlu edersiniz şimdiden çok te?ekkür ederim ;)

• Arkadaşlar benim ismini bir türlü hatırlayamadığım ama her detayını hatırladım bir oyun var onu arıyorum yaklaşık 14 15 sene önce oyun kuş bakışı oyunan bir oyun du demosunu oynamistim oyun da haritalar var di kazandıkça diğeri açılıyordu ve öyle ilerliyordu oyunda 2 taraf vardı ve haritada tank robot üreten aynı zamanda uçak felan cagirdigimiz ve binalari geliştiren binalar vardı bunların hepsinin belli rotası vardı çıkan askerler direk karşı binaya ilerliyordu harita düz tek yol değil normal aoe haritası gibi daginikti bizim her haritada kontrol ettiğimiz tek şey UFO idi onu hareket ettirip binalari patlatmaya calisiyorduk patlayan bine patlatan tarafa geçiyordu savunma kuleleri felan dosuyorduk karşı taraf yeşil biz mavi renk oluyorduk hatırlayan var mı acaba lazer atan saçma şeklinde gülle atan taretler var di bir de donerek ilerleyen 3 halkalı yere halka şeklinde ateş atan bir gemi cagiriyorduk robotlar düz tabak gibi bir yerden çıkıyordu tanklar ev gibi bir yerden intihar bombacısı olan tanklar felan vardı

• Merhaba değerli üye arkadaşlar, benim de 99 2005 arası diye tahmin ettiğim ve adını hatırlayamadığım bir oyun var. Bu oyun cdoyun dergisi CD’lerinde çıkan bir oyundu. Bu CD’lerde sınavatör tarzı uygulamalarda olurdu, demo CD’leriydi.

Oyundan detay olarak hatırladığım kadarıyla, bir büyücü vardı, elmaslar mücevherler toplardık, ortam gece idi, kurt uluma sesleri arkadan gelirdi, etrafta çeşitli küçük yaratıklar olurdu, gemi dümenine benzer girişi olan market vardı, bu market belli zamanlarda kapalı olur üstünde closed yazardı, 2D bir oyundu ve sağa sola tamamen gidince diğer oyun alanına geçerdi, grafikleri zengin renkli bir oyundu, arkada fon müziği vardı.

Hatırladığım tüm detaylar bunlar, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Edit: Oyunu buldum. Brave Dwarves 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bybeta03 -- 1 Haziran 2018; 19:6:15 >

• selamlar aradığım oyun, mario benzeri bi karekterle ilerliyordun ormanın gibi bi yerde düşmanlarına yaprak atarak öldürüyodun, yolda karşına çıkan bişiler aldğında karekterin çok büyük olabiliyordu.

böyle bir oyun hatırlayan var mıdır ?
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.