Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (150. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.071
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Trine 1,2 veya 3
  • batuhan8135 B kullanıcısına yanıt
    google'dan "helicopter games pc" diye aratırsan bir sürü oyun çıkıyor...
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Yok hocam o degil.2005 te oynamistim.O zaman 5.siniftim.Okulda bilgisayar diye bir derste oynamistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir islem vardi onde de 3 kutu vardi . 4 islemi yaptiginda o 3 kutudan herhangi birini aciyorduk bu sekildeydi hocam.

• Max Payne çakması gibi bir oyundu.
    TPS ve spec ops hesabı bi polistik, swat gibi.
    2006-2007 arsı
    Bullet time da vardı sanki emin değilim
  • Imgallardo kullanıcısına yanıt
    Beach Head olabilir mi ?
    Çok teşekkür ederim sayende aradıgım oyunu buldum çok saol

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

3-4 yıl önce oynadığım fakat bitiremediğim ve çok sevdiğim bir oyunu arıyorum

oyunu tarif ediyorum inş yeterli olur. Oyunda 2 kişiyiz fakat diğer karakteri Oyun yönetiyor. Biri Kratos a benziyor diğeri leauge of legends daki ashe şampiypnuna. Yerden kalkan kılıç balta alıyoruz ve bu silah ve kalkanlar eskiyor ve zamanla dayanıklılığı düşüyor. Belirli kayıt ve Karakter değişme noktaları var oyun içerisinde denk geliyoruz ve okçu hanfendiye geçiş yapabiliyoruz.Bazı yerleri god of war oyunundaki gibi ok ile yakmak gerekiyor ozaman değşim noktaları geliyor. veya başka zamanlardada gelebiliyor

oyun içinde Ben10(TEN) deki süper hızlı olan karakterin Arkasında örümcek ayağı gibi 4 tanede çıkıntıları vardı ve ışınlanabiliyordu. ilerleyen seviyelerde gelen bir düşman

erkek karakterinde öfke açma kapama (yanlış hatırlamıyorsam zırh arttıma gibi özellikleri vardı) taşları kaldırığ kayaların arasında v.s geçiyorduk dişi karaktere yardım ediyorduk v.s

şimdiden teşekküler yardımlarınız için.

• Drima kullanıcısına yanıt
    Stranglehold olabilir.
  • FX_8320 kullanıcısına yanıt
    Hunted: The Demon's Forge
    Çok teşekkür ederim kaç gündür araştırıyorum eski pc de oynamamıştım aklıma geldik sıra içimi kemiriyordu.
    müzikleri olsun hikayesi olsun çok etkilemişti ozaman beni <3
    Yok hocam bu değil. Bunun sivil olmayanı gibiydi üzerlerinde hep swat kıyafeti vardı sanırım
  • Drima kullanıcısına yanıt
    El Matador olabilir mi?

https://www.giantbomb.com/el-matador/3030-8799/
    Çok çok teşekkür ederim.

forum <3

Yesss!
    Teşekkürler!
  • Elizabeth diyebir kizi kurtarmaya calisiyorduk, gokyuzunde bir sehirde geciyordu guzel bir oyundu hatirlayan var mi?

• Yok artık
    BioShock Infinite
  • ALINTIDIR!!!!

Oyun bir bina içerisinde geçiyordu. İnşaat işçisi oluyorsunuz. Sarı baretini giymiş olan karakter gözümüze çarpıyordu. Özellikle iki kişilik oynanıyordu. Duvarları kırıyor veya tamir ediyorduk. Ekrandaki duvarlar bittiğinde bir sonraki bölüme geçiyorduk. Kademeli olarak yukarıya doğru ilerlemeli bir oyundu. Duvarları onarma aşamasında ufak canavarların saldırdığını hatırlıyorum. Oyunun ilk boss'u motorsiklet süren bir canavardı galiba. Pc'de oynamıştım. 2005-2009 arası gibiydi. Hatırladığım kadarıyla anahtar kelimeler: Building, Breaker. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar gerçekten çok ama çok aradım bulamadım hala da arıyorum ya şunu bi bulabilseniz varya çok şahane olur :D yada "şuradan bulabilirsin" diyeceğiniz siteler varsa fln da olur umarım bulurum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drima

Yok artık
    BioShock Infinite

O kadar kotu bir oyun mu hocam?

• Beyler Allah aşkına kaç yıldır arıyorum bulamadım çocukluğumun 2 efsane oyununu yeni geldi aklıma ki foruma gireyim diye
    (bu oyunlar 2007 de aldığımız bilgisayarla gelen cdlerdi yılları o civardır.)

1.si aynı prince of persiadaki gibi bi adamımız var kılıçlı mılıçlı böyle oyunun başlangıcında 4 tane portal var mevsimler var herbirinde ilkbahar yaz sonbahar ve kış portalları var hepsinde farklı map farklı bulmacalı mapler var iskelet düşmanlar falan vardı zaten hatırlayan direk mevsim portallarından direk hatırlar.

2.si aynı blur tarzı arabalarla yarışırdık yoldan silah füze vb. şeyler alırdık koruma falan alırdık uçurumdan düşebilirdik bu tarz bi oyundu.

Bulursanız çok sevinirim özellikle 1.sini.Çok sağolun şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.