Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Oyunlar [ANA KONU] (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.072
Cevap
171
Favori
328.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olmaz mı
    https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_driving_and_racing_video_games
  • okulun bilgisayarında bir oyun vardı hiç umudum yok ve biraz karışık anlatacağım kusuruma bakmayın :)

dx ball tarzı bir oyun ama top hakkın var mouse bastıkça top geliyor http://indirgezginlerden.com/wp-content/uploads/2017/03/indirgezginlerden_2017-03-19_17-52-58.jpg
    bu tarz kutuları yok etmeye çalışıyorsun,seviye ilerledikçe zorlaşıyor mesela attığın her top üstte kalıyor üstte sekiyor vs.
    top daha büyük bu tarz değildi.mouse ile sürekli atabiliyordun topu.

okuldayken almaya çalıştım oyunu ama malum virüslüydü.

edit:block130 oyunun adı daha önce konusu açılmış.
    ama windows 8.1 desteklemiyormuş acayip kasıyor fps 1-2 gösteriyor.
    var mı bir yolu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eflat4 -- 30 Eylül 2017; 19:22:28 >

• valla bilmiyordum. harikaymış, teşekkürler.
  • Midnight Club II miş. listeden buldum.
  • Aslında bu oyunu 2 yıl önce falan bu konudaki arkadaşlar sayesinde bulmuştum ama yine kaybettim

Hatırladığım bölümde paraşütle bir gemiye iniyoruz bol bol quick time event var doğru zamanda doğru tuşa basarak sinematik sahneleri geçiyoruz, etrafla acayip etkileşim içindeyiz yerden otomatik tüfek bazuka vb ne varsa alabiliyoruz ayrıca sandalye masa ne varsa atabiliyoruz. Oyunu oynadığım dönem atari salonlarının popüler olduğu dönem hatta en sevdiğim oyunlar bu oyun ve cadillacs and dinasaursdu (mustapha) ismini bulsam emülatörle falan oynamayı deniycem ama bulamıyorum bi el atın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _PiSLiCK_

Aslında bu oyunu 2 yıl önce falan bu konudaki arkadaşlar sayesinde bulmuştum ama yine kaybettim

Hatırladığım bölümde paraşütle bir gemiye iniyoruz bol bol quick time event var doğru zamanda doğru tuşa basarak sinematik sahneleri geçiyoruz, etrafla acayip etkileşim içindeyiz yerden otomatik tüfek bazuka vb ne varsa alabiliyoruz ayrıca sandalye masa ne varsa atabiliyoruz. Oyunu oynadığım dönem atari salonlarının popüler olduğu dönem hatta en sevdiğim oyunlar bu oyun ve cadillacs and dinasaursdu (mustapha) ismini bulsam emülatörle falan oynamayı deniycem ama bulamıyorum bi el atın

Dynamite Cop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• X kare kullanıcısına yanıt
    Hay Allah razı olsun ya, çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahat 2000-2001 yılı
    Dergi ile verilen bi demo oyunu.
    Dev bir malikaneye girip başlıyoruz yanımızda kameraman var.
    Böyle reality şov gibi sunum falan oluyor arada..
    Adamın elinde tabanca ve pompalı saçı kırmızı kıyafeti siyah.
    Zombiler var da böyle vucuduna sıkınca orası parçalanıyor falan.
    Yavaş ama şahane oyundu, yanan örümcek benzeri bi yaratık da vardı.

Bi el atın 2000'de 10+ yaş ve üstü kardeşlerim, abilerim
  • Arkadaşlar merhaba,

tahminimce 15 sene önce falan çok büyük keyifle oynadığım bir oyun vardı. oyunla alakalı çok fazla şey hatırlamıyorum. CD si full yeşildi. Hatta annem çok oynuyorum diye sobada yaktığı için çok ağlamıştım :D Hatırladığım kadarıyla FRP'ydi oyun. Tarzan gibiydi görüntüsü. Ormanlık bir alanda geçiyordu. İlerlemeli. Sanırım uzun saçlı bir adam oluyordun. Elinde mızrakla karşına çıkan ayı vb şeyleri öldürmeye çalışıyordun. Çok fazla da hatırlayamıyorum fakat oyunda yeşil ve kahverengi tonları mevcuttu. Umarım biriniz bana yardımcı olabilir ve 5 yıllık eziyetime son verir :D
  • benkendimvebiz kullanıcısına yanıt
    Bu oyunu ben de cok oynardim ama adini hatirlamiyorum hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: benkendimvebiz

Arkadaşlar merhaba,

tahminimce 15 sene önce falan çok büyük keyifle oynadığım bir oyun vardı. oyunla alakalı çok fazla şey hatırlamıyorum. CD si full yeşildi. Hatta annem çok oynuyorum diye sobada yaktığı için çok ağlamıştım :D Hatırladığım kadarıyla FRP'ydi oyun. Tarzan gibiydi görüntüsü. Ormanlık bir alanda geçiyordu. İlerlemeli. Sanırım uzun saçlı bir adam oluyordun. Elinde mızrakla karşına çıkan ayı vb şeyleri öldürmeye çalışıyordun. Çok fazla da hatırlayamıyorum fakat oyunda yeşil ve kahverengi tonları mevcuttu. Umarım biriniz bana yardımcı olabilir ve 5 yıllık eziyetime son verir :D

Time Commando olabilir.

• Planetscape torment?
  • X kare kullanıcısına yanıt
    Sen var ya adamsın adam. Kaç senedir bir türlü bulamamıştım bu oyunu. Çok teşekkür ederim dostum. Süpersin
  • teyzen nevfik T kullanıcısına yanıt
    @X Kare söyledi hocam. Time commando. İyi eğlenceler :)
  • benkendimvebiz kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam,Aynen Xkare 'ye tesekkurler

• Drima kullanıcısına yanıt
    The Devil Inside
  • trancenden kullanıcısına yanıt
    Valllahada bu
  • 2003 yıllarında falan oynuyordum sene kesin drğil atari veya pc ondan da emin değilim. Need for speed tarzı araca motor lastik vs alabiliyordunuz geliştirdikçe aracınız da değişiyordu ilk olarak jeep le başlanıyordu en son formula 1 aracına dönüşüyordu. Her yarış 4 araç oluyordu 1. Olunca ekstra para vs geliyordu. Kuş bakışı ama çapraz açıdan oynanıyordu. İnşallah aranızda oynamış olan vardır ya iki arkadaş senelerdir arıyoruz

• algorist2 A kullanıcısına yanıt
    Hocam 'isometric view' deniyor dedigin kamera acisina. Googleda 'isometric view racing game pc' diye aratirsan bir suru oyun cikiyor.

• trancenden kullanıcısına yanıt
    Vallahi çok sağolun hocam bikaç sayfa alttada olsa buldum oyunu r.c. Pro am ll miş

• 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.