Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (925. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler bakalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Jeolog. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, İyi Bayramlar.
  • Küçükken televizyonda izlediğim bir film vardı. Fakat hatırladığım şey yalnızca bir kulak kesme sahnesi. Bir arabada şoför koltuğunda bir adam ve tam arkasındaki yolcu koltuğunda bir kadın vardı. Kadın makasla adamın sol kulağını kesiyordu. Araba taksiydi sanırım ama yanlış da olabilir. Filmi bilen varsa adını söylerse çok sevinirim.
  • 2000li yillarda show tvde gunduz vakti polisiye konulu yabanci bir dizi vardi.2 erkek bir kadindan olusan bir ekipti.Tam hatirlayamiyorum ama kadin galiba asya kokenliydi.Bu diziyi hatirlayan varsa dizinin ismini yazabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Animasyon bir genç ve bir domuzcuk beraber geziyorlarken yağmur yağıp gök gürlüyor korkup kaçıyor sahibi de onu bulmaya çalışıyor ona yaramaz falan diyor. Domuz bir şatoya kaçıyordu sanırsam orda da bir kız vardı onu da bunlar kurtarıyordu galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badwolf144 -- 4 Ağustos 2020; 23:3:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pori

Heung joh chow heung yau chow (2003)https://www.imdb.com/title/tt0367174
    merhaba sağ olun 5 sene önce sormuştum kimse bilememişti çok teşekkür ederim çok saolun
  • Merhabalar, bir filmin ismini hatırlamıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Film , New York ta kitap yazmaya çalışan ama bir türlü devamını getiremediği sevgilisiyle yaşayan erkeği anlatıyor. Bir gün sevgilisiyle beraber Paris e gidiyorlar ve kız erkeğe antika dükkanından çanta alıyor. Erkek çantayı açınca gizli bölmede bir kitap taslağı buluyor ve onu yayınlıyor, çok beğeniliyor ve ünlü oluyor. Daha sonra kitabı yazan yaşlı adam onu buluyor ve hayat hikayesini anlatıyor, o anda film yaşlı adamın yaşadığı döneme geçiş yapıyor.... Böyle devam ediyor . Eğer hatırlayan varsa lütfen yazabilir mi?

• AneshesiaTR A kullanıcısına yanıt
    Çalıntı hayat .bradley cooper .jeremy irons

• malefizz99 M kullanıcısına yanıt
    Evet hocam film bu, Teşekkür ederim

• badwolf144 B kullanıcısına yanıt
    Hocam son film Son Duraklardan biri. Son Durak 3 olabilir.

• Awsful kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırım üye olarak izleyebiirsiniz

https://mediavadventure.blogspot.com/movie12.php?title=tt8012148&amp=1

• Yıllar önce kanal7 de Danimarka yapımı iki kafadarın küçük çaplı hırsızlıklarını konu alan bir komedi dizisi izlemiştim. Her bölüm hapisten veya nezaretten çıkışla başlardı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok saolasın o peki animasyonlardan bulabildin mi acaba ?

• Mrb
    Eski bir filmdi. Bir adam doga ustu guclere sahip kisilere karsi savasiyor ve kendisini gölgeye donusturme gucu vardi. Filmdeki en onemli silah bir bicak. Bu bicagin kendi gozleri var ve kimin zihin gucu ustunse ona hizmet ederek havada ucuyordu.
    Tşk.

Hocam biraz daha ayrıntı verseniz?

• Öncelikle animasyondu. bir genç çocuk ve en yakın arkadaşı bir domuzla geziniyorlardı. Domuz yaramazdı. Yaşlı bilge bir adam vardı sanırım büyülü bir kazan hatırlıyorum. Şatoya hapsedilmiş bir kız vardı gencin yaşlarında domuz gökgürültüsünden korkup kaçıyordu. Sanirım domuz elma fln seviyordu. Genç çocukta şatoa gidiyordu domuzla beraber. Şato görkemliydi braz yüksekçe bjr tepedeydi bulsam çok sevinirim eski bir animasyon olabilir

Hocam Disney Black Cauldron olabilir..
    Aşağıya resmini koyuyorum

• Konusunu fazla hatırlamıyorum ama bir erkek ve bir kadın sevgili oluyorlardı sonra sebebini hatırlayamadığım bir sebepten dolayı birbirleriyle uzun süre görüşemiyorlardı filmin sonunda da adam evlenirken kadın ortaya çıkıyordu ve birlikte düğünden çıkıp düğünden kaçıyorlardı(burasından tam emin değilim sadece sohbet ediyor da olabilirler)
  • Çok saol çok sevindim teşekkürler

• Motosikletli polis fare önce bir aracı takip ediyor hız yaptığı için. bir kaza olduğunu görüyor ihbar yapıyor eski bir animasyon. sanirım lağımdada bir kral büyük fare var güzel bir şarkı çalın diyor çalıyorlar tutsak farelerde korkuyor falan kusura bakmayın çok birşey hatırlayamiyorum.

• 
Sayfa: önceki 923924925926927
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.