Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
17.987
Cevap
731
Favori
1.331.855
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    40 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: obili

https://www.youtube.com/watch?v=GOSSAOaOGEU

28. dakikada sahne

Peacemaker (1990)

Alıntıları Göster
    evet buydu çok teşekkür ederim :)
    |
    |
    Denizin veya okyanusun altında bomba vardı çok derin olduğu için dalgıç inemiyordu ve bunu imha etmek için bir adama su dalgıç kıyafetinin içine tamamiyle değişik bir sıvı doldurup o şekilde indi ve imha etti. Yukarıya geri çıkamadı sonra yunus gibi bir hayvan veya yaratık onu kurtadı.
    Hatırlıyormusunuz böyle bir film.

Orijinalden alıntı: winmaster

Arkadaşlar bir film vardı 90 larda tv de izledim diye hatırlıyorum.
    Denizin veya okyanusun altında bomba vardı çok derin olduğu için dalgıç inemiyordu ve bunu imha etmek için bir adama su dalgıç kıyafetinin içine tamamiyle değişik bir sıvı doldurup o şekilde indi ve imha etti. Yukarıya geri çıkamadı sonra yunus gibi bir hayvan veya yaratık onu kurtadı.
    Hatırlıyormusunuz böyle bir film.
    Abyss 1989 olması lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Abyss 1989 olması lazım

Alıntıları Göster
    Baktım bu film teşekkür ederim :)
    |
    |
    Film komedi tarzı idi sanırım filmde bir şirket kuruyorlar şirket şöyle bir iş yapıyor; Şirketi Arıyorsunuz ve bazı bilgiler verip misal nasıl kaçırılmak isterseniz öyle bilgileri ve kendinizi kaçırtıyorsunuz bunu da sizin bilmediğiniz bir tarih ve saat de gerçekleştiriyorlar.İnsanlar kaçırılma fantezisini o heyecanı yaşamak için firmayı arıyorlar

Ve böyle bir konu olması ve de uzun zamandır devam etmesi büyük başarı.

Teşekkürler

Orijinalden alıntı: nooitwolf

Arkadaşlar benim hatırlamaya çalıştığım film;
    Film komedi tarzı idi sanırım filmde bir şirket kuruyorlar şirket şöyle bir iş yapıyor; Şirketi Arıyorsunuz ve bazı bilgiler verip misal nasıl kaçırılmak isterseniz öyle bilgileri ve kendinizi kaçırtıyorsunuz bunu da sizin bilmediğiniz bir tarih ve saat de gerçekleştiriyorlar.İnsanlar kaçırılma fantezisini o heyecanı yaşamak için firmayı arıyorlar

Ve böyle bir konu olması ve de uzun zamandır devam etmesi büyük başarı.

Teşekkürler
    Take Me (2017) mi?

oyun gecesi

|
    |
    nooitwolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    benimde eskiden izledigim bi film vardi trende geciyo 5-6 amerikali turist trene binyo fakat bu trende olan diger yolcuar sakatlar ve paralarini verip bu turisterin organlarini fakan aliyolaemis turistlerin hepsini oldurneye çalışıyorlardı

|
    |

Take Me (2017) mi?

Alıntıları Göster
    Başkan teşekkürler
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ali2213

oyun gecesi

Alıntıları Göster
    saol üstad fakat bahsettiğim "TAKE ME" .Ayrıca söylediğin bu film de iyi oldu tekrar izlerim güzel
    |
    |
    Türk filmi... sanırım bir Yunan adasından göç ettirilen Türkleri anlatıyordu. Zorla evini terk ettirilen Türkler limanda günlerce gemi beklemek zorunda kalıyor, gemiye bindikten sonra salgın sonucu bebek olan kardeşi ölünce annesi bebeği gemiden atmak istemiyor ama tabi salgın riski var babası zorla alıp bebeği denize atıyor... Türkiye'ye dönünce yıllar sonra genç bir delikanlı olunca tekrar görmek istiyor çocukluğunun geçtiği yeri ve geri gidiyor, evi buluyor yaşlı bir rum kadın oturuyor evde taverna dan gelen müzik sesini duyuyor...gerçek bir olaydan esinlenen film, hatta filmin sonunda kamera arkası çekiminde delikanlı geri adaya gittiğinde evlerinin boş olduğunu yıkılmak üzere olduğunu falan söylüyor...

|
    |
    |
    |
    Dostum, güzel dostum filmin zaten bildiğim kısmı bu, yıllar önce izlediğim bir film ve ismini öğrenmek istediğim için yazdım buraya, ve sen dalga geçerek sağlam bir yad etme ufku doğurdun içimde, yani anlayacağın dümdüz giderim viraj olmaz sana gelirken... sana kimyasal tepkimelerini anlatinca mi anlayacan, neden cevap yazarsın çift tırnaklı misin?

birader sıkıntın mı var ? sana mı cevap yazmışım,aradığım filmi bilen var mı diye yazdık konuya,gözlerde sıkıntı var heralde. dümdüz giderim viraj olmaz sana filan
    |
    |
    emreideniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Niye üzerine alınıyorsun birader o zaman, işine bak, filmini aramaya devam et

|
    |
    FriedhelmWilhelm kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Bİ FİLM VARDI FİLMİN BAŞINDA KIZ HAPİSHANEDEYDİ İŞTE HİKAYEYİ ANLATIYORDU KIZIN ERKEK ARKADAŞI VARDI KIZIN ARKADAŞINI Bİ ŞELALEYE GÖTÜRÜP AYİN YAPIYORLARDI KIZ CANAVARA FALAN DÖNÜŞÜYORDU
    |
    |
    LetUsHuntY4rr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

buldun mu hocam
    |
    |
    sasasusass kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yıllar önce izlediğim bir filmdi.

Sanki bir savaş veya nazi dönemine ait filmdi. Adam trendeki bir kadına göz koyuyor. Kadının küçük oğlu da vardı galiba.

Adamın cebinde tuz var. Her zaman yanımda tuz taşırım diyor. Daha sonra trenden inince kendisini yakalamak isteyen askerlerin gözlerine bu tuzu atıyor

(Erkek oyuncu rus bulgar veya başka bir balkan ülkesinden olmalı, ünlü bir oyuncu fakat ismini hatırlayamadım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müzikci -- 17 Ocak 2020; 23:27:43 >
    |
    |
    Bahsedilenler: obili

Orijinalden alıntı: müzikci

Yıllar önce izlediğim bir filmdi.

Sanki bir savaş veya nazi dönemine ait filmdi. Adam trendeki bir kadına göz koyuyor. Kadının küçük oğlu da vardı galiba.

Adamın cebinde tuz var. Her zaman yanımda tuz taşırım diyor. Daha sonra trenden inince kendisini yakalamak isteyen askerlerin gözlerine bu tuzu atıyor

(Erkek oyuncu rus bulgar veya başka bir balkan ülkesinden olmalı, ünlü bir oyuncu fakat ismini hatırlayamadım)
    Tuz taşırım repliğini hatırladım ama başka hiç bir ayrıntı yok hafızamda . Uygun bir zamanda bakacağım .

haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.