Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (882. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu film daha önce soruldu diye hatırlıyorum. Hangi yıllara ait olabilir ?
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Soran kişi bendim zaten. Doğru cevap gelmedi, daha doğrusu cevap gelmedi.

2010lu yılların başı olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Obili bırak şimdi mütevazılığı. Cellular filmini ben de biliyorum ama adını hatırlayamıyordum. Birkaç ileti evvel within the rock filmi daha evvel sorulmuş yanıtı verilmişti. Kimbilir hangi sayfada kalmıştı. İçinde rock adı geçtiğini hatırlıyordum ama mecburen internetten yarım saat arama yapmak zorunda kalmıştım.

Çünkü neden? Sendeki hafıza bende yok da ondan tak diye yanıtlıyorsun. Arkadaşın sorduğu filmlerin çoğunu daha önce sorulduğu için biliyorum ama sayfalarca dolaşmak deliye pösteki saydırmak demektir. O nedenle sen bence kendini fazla küçümseme. Hafıza her kula verilmiş birşey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KendiİsteğiyleAyrıldı

Obili bırak şimdi mütevazılığı. Cellular filmini ben de biliyorum ama adını hatırlayamıyordum. Birkaç ileti evvel within the rock filmi daha evvel sorulmuş yanıtı verilmişti. Kimbilir hangi sayfada kalmıştı. İçinde rock adı geçtiğini hatırlıyordum ama mecburen internetten yarım saat arama yapmak zorunda kalmıştım.

Çünkü neden? Sendeki hafıza bende yok da ondan tak diye yanıtlıyorsun. Arkadaşın sorduğu filmlerin çoğunu daha önce sorulduğu için biliyorum ama sayfalarca dolaşmak deliye pösteki saydırmak demektir. O nedenle sen bence kendini fazla küçümseme. Hafıza her kula verilmiş birşey değil.
    Doğru , hafızam fena sayılmaz ama her cevabı oradan verecek kadar değil. Birçok soruyu ben de arayarak buluyorum. Belki biraz daha teknik arıyorum. bkz . https://forum.donanimhaber.com/adi-hatirlanamayan-filmleri-bulma-yontemleri--116252371

@The Ace of Spades önceden sorulduğunda da biraz bakmıştım ama sonuç alamamıştım. Hele biraz daha bakalım
    Villainin kafasına da yangın tüpüyle vuruyorlardı en son. Bu da yardımcı olabilir.

O başlığını daha evvel de gördüm. İnanolsun dediklerini tıpatıp uyguluyorum, bir tane bile film bulamadım o yöntemlerle.Yoksa sorulan her filmi görüyorum burda. Nasıl oluyor anlamadım ben de... Beceri herhalde...

Sana bir film sorsam bulabilir misin? Daha evvel de sormuştum.

Bir aile komedisi. Eski bir film. Yanılmıyorsam zenci bir aile var. Film boyunca başlarına gelmedik dert kalmıyor. Filmin ben sadece sona yakın kısmını hatırlıyorum, bir maceradan mı tatilden mi ne dönüyor bunlar. Dönerken adam iş buluyor ya da işinin başına dönüyor. Basın odasına doluşuyor adamın. o da kurşun kalemini henüz açmış tam işe başlayacak, basın soruyor ne diyeceksiniz bu konuda falan diye. O da cevap veriyor: "daha kalemimi yeni açtım" elimde kalemle bu görüntüsü manşet oluyor TV haberinde. Bir arkadaş bu filmi hatırladı, diyor ki bu adamın ikiz çocukları vardı filmde ve bir koşu yarışına katılıyorlar. İkizlerden biri yorulduğunda çaktırmadan diğeri onun yerini alıyormuş. Bu şekilde yarışı kazanmışlar

Bulabilirsen sevinicem...
  • quote:

O başlığını daha evvel de gördüm. İnanolsun dediklerini tıpatıp uyguluyorum, bir tane bile film bulamadım o yöntemlerle.Yoksa sorulan her filmi görüyorum burda. Nasıl oluyor anlamadım ben de... Beceri herhalde...

Sana bir film sorsam bulabilir misin? Daha evvel de sormuştum.

Bir aile komedisi. Eski bir film. Yanılmıyorsam zenci bir aile var. Film boyunca başlarına gelmedik dert kalmıyor. Filmin ben sadece sona yakın kısmını hatırlıyorum, bir maceradan mı tatilden mi ne dönüyor bunlar. Dönerken adam iş buluyor ya da işinin başına dönüyor. Basın odasına doluşuyor adamın. o da kurşun kalemini henüz açmış tam işe başlayacak, basın soruyor ne diyeceksiniz bu konuda falan diye. O da cevap veriyor: "daha kalemimi yeni açtım" elimde kalemle bu görüntüsü manşet oluyor TV haberinde. Bir arkadaş bu filmi hatırladı, diyor ki bu adamın ikiz çocukları vardı filmde ve bir koşu yarışına katılıyorlar. İkizlerden biri yorulduğunda çaktırmadan diğeri onun yerini alıyormuş. Bu şekilde yarışı kazanmışlar

Bulabilirsen sevinicem...

Gogıl dayıya movie I just sharpened my pencil yaz ve bak.

Moving (1988)
    https://www.imdb.com/title/tt0095662/

Sen nasıl bir insansın demicem, ben nasıl bi beceriksizim dicem bu defa.

Sağol.
  • quote:

Sen nasıl bir insansın demicem, ben nasıl bi beceriksizim dicem bu defa.

Sağol.
    Estağfirullah ...
    İşin komik tarafı ben aynı ifadelerle arama yapmıştım bak yemin ediyorum sana. "Kalemimin ucunu daha yeni açtım" yazıp google çeviri ile çevirtip buna rağman bulamayıp sormuştum.

Yav sana zahmet sen benim eski filmlere bakabilir misin müsait olunca. Aramak zor gelirse yarın ben derleyip tekrar sorayım.
  • Topluca bir post atarsan hem ben hem de diğer arkadaşlar bakarız. Bulunma şansları artar.
    Tamam, çoğunu bulmuştuk zaten. Toparlayıp yarın tekrar atayım.
  • Son günlerde benimde aklıma bir film takıldı. :) Eskilerde izlediğim bir korku filmi vardı, adını kaç gündür düşünüyorum bulamıyorum bir türlü. Filmde ufak bir çocuk var, babası ile birlikte yaşıyor. Babası ayakkabı tamircisi. Çocuğun yaşadığı şehirin altında insan boylarında, insan görünümde böcekler yaşıyor. Ara ara yukarı çıkıp insanları avlıyorlar, dışarıdan bakınca pardüsülü bir insan görünümleri vardı. Çocuk elindeki kaşıkla çıkardığı bir sesle onlarla iletişime geçebiliyordu. Tekrar izlemek istiyorum ama adını bir türlü hatırlayamadım, doğal olarakta filimi bulamadım. :((
  • Öne çıksın diye tekrar yazıyorum.
    Benim hatırlayamadığım filmse şu.

Eski bir film fazla hatırladığım şey de yok film bilim kurgu filmi insanlar arasında artık evrimleşmişmi denir başka tür insanlar var görünüşlerinde insanlardan ayıran bir fark yok ama süper güçleri var (güçlerini hatırlamıyorum) konusu ise bu güçlü insanlar gücümü şune devrediyorum diyerek tüm gücünü devredebiliyor yanlış hatırlamıyorsam gücünü devrettiği zaman devreden kişi ölüyor bu güçlü insanlar içinde bir zorba genç var ailesi dahil herkesin gücünü zorla alıyor baya güçleniyor daha fazla güç almak istiyor başka bir iyi genç var bunu durdurmaya çalışıyor ama gücü yeterli gelmiyor sonlara doğru yanlış hatırlamıyorsam babası ölüm döşeginde olmeden önce oğluna gücünü devrediyor hatta bu olay tam olarak kötü karekterle iyi karekter savaşırken oluyor şoylede bir replik aklımda tam savaşırken güç transferi oluyor ve kotü karekter iyi karektere ooo birileri yükseliyor heralde gibi birşey diyor (yükselmek: gücün devredildiği kişinin güclenmesi)

İnşallah bilen ismini hatırlayan çikar

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat akgüllll

Öne çıksın diye tekrar yazıyorum.
    Benim hatırlayamadığım filmse şu.

Eski bir film fazla hatırladığım şey de yok film bilim kurgu filmi insanlar arasında artık evrimleşmişmi denir başka tür insanlar var görünüşlerinde insanlardan ayıran bir fark yok ama süper güçleri var (güçlerini hatırlamıyorum) konusu ise bu güçlü insanlar gücümü şune devrediyorum diyerek tüm gücünü devredebiliyor yanlış hatırlamıyorsam gücünü devrettiği zaman devreden kişi ölüyor bu güçlü insanlar içinde bir zorba genç var ailesi dahil herkesin gücünü zorla alıyor baya güçleniyor daha fazla güç almak istiyor başka bir iyi genç var bunu durdurmaya çalışıyor ama gücü yeterli gelmiyor sonlara doğru yanlış hatırlamıyorsam babası ölüm döşeginde olmeden önce oğluna gücünü devrediyor hatta bu olay tam olarak kötü karekterle iyi karekter savaşırken oluyor şoylede bir replik aklımda tam savaşırken güç transferi oluyor ve kotü karekter iyi karektere ooo birileri yükseliyor heralde gibi birşey diyor (yükselmek: gücün devredildiği kişinin güclenmesi)

İnşallah bilen ismini hatırlayan çikar
    Highlander serisinin birkaç filmi ve dizisi var . Muhtemelen onlardan biridir.
  • Merhaba arkadaşlar.

Şu sahne neye ait?

Ne zamandır soracağım unutuyorum.

Sormamla bulmam bir oldu Kusura bakmayın:
    https://www.youtube.com/watch?v=8xn1rO1oQmk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KendiİsteğiyleAyrıldı -- 13 Ekim 2019; 12:18:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

Highlander serisinin birkaç filmi ve dizisi var . Muhtemelen onlardan biridir.

Alıntıları Göster
    Yok hocam bu film de değil böyle kılıçlı mılıçlı değil de hokus pokuslu bir film ve bu kadar da eski değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael J.Scofield

Filmin ismi House of 9 hocam.
    Dostum adamsın adam, çok sağol. Yıllar sonra sayende buldum filmi....

• merhabalar.film uzak doğu filmiydi.Konusu annelikle ilgiliydi.Kız zengin bi adamla evleniyodu ve annesi alt tabakada olduğu için ondan utanıyordu.Annesiyle sürekli çatışıyodu. Filmin sonunda kız hastalıktan dolayı ölüyodu. Aklımda fazla bir şey kalmamış.Yardımcı olursanız sevinirim
  • bi tane uzaylı gibi bişi vardı dünyaya iniyordu insanlar onu parçalamaya çalışıyordu sonra o demir uzaylıdan iki tane sinek gibi böcek çıkıyordu önüne gelen herşeyi kemirerek yok ediyor kemirdikçe çoğalıyordu..

Film bu.

• 
Sayfa: önceki 880881882883884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.