Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (880. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben bi filmin adını hatırlayamıyorum kafayı yemek üzereyim filmden hatırladığım bi kaç sahne var ;
    Bir erkek ve bir kadın ormanlık bi arazide bi eve girmeye çalışıyolar sevgililer ama o evde başka bi adam var kaslı felan bi adam bu erkek ve kadın aç kalıyorlar evin önünde yatıp kaşkmaya başlıyorlar evin sahibi sadece kadını eve alıyor ve kadın gizlice sevgilisine arada yemek artığı getiriyor zamanla kadınında kafası karısıyor kadına yerleri sildiriyor evde kalması için.. ve günün birinde evi bi grup adamda istiyor filmin sonlarında sonra kadın birinden hamile kalıyor ve bunlar birleşip o gelen adamları ellerinde uzun namlulu silahlarla uzaklaştırmaya çalısıyorlar hatırladığım bu kadar filmin adını hatırlayan varsa lütfen söylesin deliricem :::)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon1981

Merhaba ;
    Ben bi filmin adını hatırlayamıyorum kafayı yemek üzereyim filmden hatırladığım bi kaç sahne var ;
    Bir erkek ve bir kadın ormanlık bi arazide bi eve girmeye çalışıyolar sevgililer ama o evde başka bi adam var kaslı felan bi adam bu erkek ve kadın aç kalıyorlar evin önünde yatıp kaşkmaya başlıyorlar evin sahibi sadece kadını eve alıyor ve kadın gizlice sevgilisine arada yemek artığı getiriyor zamanla kadınında kafası karısıyor kadına yerleri sildiriyor evde kalması için.. ve günün birinde evi bi grup adamda istiyor filmin sonlarında sonra kadın birinden hamile kalıyor ve bunlar birleşip o gelen adamları ellerinde uzun namlulu silahlarla uzaklaştırmaya çalısıyorlar hatırladığım bu kadar filmin adını hatırlayan varsa lütfen söylesin deliricem :::)))
    9 tenths

• İsmini unuttuğum Dizi

1980'lerde geçtiğini ve ismini unuttuğum bir dizi (ultraman veya superhuman samurai tarzıydı galibi) vardı. Dizinin başrol oyuncusunun göğüs kısmına venom benzeri bir yaratık giriyordu ve kahramanımıza özel yetenekler kazandırıyordu.

Umarım bu diziyi bulmamda bana yardımcı olabilirsiniz.

İyi günler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

9 tenths

Alıntıları Göster
    Ya Allah razı olsun beni büyük bi dertten kurtardın valla cok sağol evet film buydu coo sağol :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hogeys

İsmini unuttuğum Dizi

1980'lerde geçtiğini ve ismini unuttuğum bir dizi (ultraman veya superhuman samurai tarzıydı galibi) vardı. Dizinin başrol oyuncusunun göğüs kısmına venom benzeri bir yaratık giriyordu ve kahramanımıza özel yetenekler kazandırıyordu.

Umarım bu diziyi bulmamda bana yardımcı olabilirsiniz.

İyi günler :)
    Guyver mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Guyver mı?

Alıntıları Göster
    Evet çok teşekkür ederim. Aklımda bir kısmı farklı kalmış ama sayenizde diziyi bulabildim. Çok teşekkürler :)
  • Arkadaslar yardimci olursaniz sevinirim bi film hatirliyorum sampiyonluk icin dövüşüyorlardı filmin sonunda kör olarak sampiyon olmustu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Konya_alii8a -- 3 Ekim 2019; 20:24:42 >
  • Arkadaşlar google alt üst ettim yok bulamıyorum deli olucam 2 gündür.
    Film şöyle bir şirket zamanda tur düzenliyor birisi titanic birisi zeplin biride dinazorlara gidiyor tek kural var hiç bir şeye dokunma ama turda birşeyler ters gidiyor ve geleceğe dönüyorlar ama gelecek değişmiş heryerde dinazorlar var nesilleri tükenmemiş bulamadım adını bi türlü yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • müzikci M kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum ta kendisi :)
    @müzikci

• 3-4 kişilik kızlı erkekli grup dağa tatile gidiyordu. Karda mahsur kalıyorlardi. Türk filmiydi. Donmamak için bazı sıkıntılı durumlara giriyorlardi. İsmini bilen eden var mi?

• Adını hatırlayamadığım bir film. 9- 10 yaşlarında varlıklı aile çocuğu, sanırım savaş yüzünden olsa gerek, ailesini ve çevresindeki bütün insanları alıyorlar. Çocuk yalnız kalıyor, sudan çıkmış balık gibi ne yapacağını, ne yiyip ne içeceğini bilemiyor.buzdolabında falan ne bulursa onu yiyor. Bisikletle geziyor. Derken mecburen hayata atılmak zorunda kalıyor. Bu filmi bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: animask

Arkadaşlar google alt üst ettim yok bulamıyorum deli olucam 2 gündür.
    Film şöyle bir şirket zamanda tur düzenliyor birisi titanic birisi zeplin biride dinazorlara gidiyor tek kural var hiç bir şeye dokunma ama turda birşeyler ters gidiyor ve geleceğe dönüyorlar ama gelecek değişmiş heryerde dinazorlar var nesilleri tükenmemiş bulamadım adını bi türlü yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Sound of thunder

• Merhabalar benim adını hatırlayamadğım eski bir film var yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını beklerim

Uzun zamandır arıyorum google da bile arttım bir sürü kelimelerle ama bulamadım

konu şöyle...

bir askeri film bölük gibi bir yer sanırım bir grup asker var insanları öldürüyorlar öldürme yöntemleri ise arabayla bir ormana götürüp bırakıyorlar gizli siahlar olduğunu söylüyorlar bir süre sonra peşinden gidip insanı avlıyorlar

sarışın mıydı bilmiyorum ama bi asker bunlardan intikam alıyor bunu da ormana salıyorlar ama bu hepsini öldürüyor
    bide bu askerler öldürdükleri insanların kulaklarını kesiyorlardı galiba hatırladığım bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByGuler

Merhabalar benim adını hatırlayamadğım eski bir film var yardımcı olabilecek arkadaşların cevaplarını beklerim

Uzun zamandır arıyorum google da bile arttım bir sürü kelimelerle ama bulamadım

konu şöyle...

bir askeri film bölük gibi bir yer sanırım bir grup asker var insanları öldürüyorlar öldürme yöntemleri ise arabayla bir ormana götürüp bırakıyorlar gizli siahlar olduğunu söylüyorlar bir süre sonra peşinden gidip insanı avlıyorlar

sarışın mıydı bilmiyorum ama bi asker bunlardan intikam alıyor bunu da ormana salıyorlar ama bu hepsini öldürüyor
    bide bu askerler öldürdükleri insanların kulaklarını kesiyorlardı galiba hatırladığım bu kadar :)
    The Base 2

• Benim hatırlayamadığım filmse şu.

Eski bir film fazla hatırladığım şey de yok film bilim kurgu filmi insanlar arasında artık evrimleşmişmi denir başka tür insanlar var görünüşlerinde insanlardan ayıran bir fark yok ama süper güçleri var (güçlerini hatırlamıyorum) konusu ise bu güçlü insanlar gücümü şune devrediyorum diyerek tüm gücünü devredebiliyor yanlış hatırlamıyorsam gücünü devrettiği zaman devreden kişi ölüyor bu güçlü insanlar içinde bir zorba genç var ailesi dahil herkesin gücünü zorla alıyor baya güçleniyor daha fazla güç almak istiyor başka bir iyi genç var bunu durdurmaya çalışıyor ama gücü yeterli gelmiyor sonlara doğru yanlış hatırlamıyorsam babası ölüm döşeginde olmeden önce oğluna gücünü devrediyor hatta bu olay tam olarak kötü karekterle iyi karekter savaşırken oluyor şoylede bir replik aklımda tam savaşırken güç transferi oluyor ve kotü karekter iyi karektere ooo birileri yükseliyor heralde gibi birşey diyor (yükselmek: gücün devredildiği kişinin güclenmesi)

İnşallah bilen ismini hatırlayan çikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat akgüllll -- 6 Ekim 2019; 5:12:40 >
  • X kare kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim
  • Ceza bitti teşekkürler.

Film de benim izlediğim bir film değil. Beğenirsen haberimiz olsun.
  • Sanırım 5-6 yıl önce izlediğim bir filmdi. Evden hiç dışarı çıkmayan (Agorafobisi olan) bir kadın abisi ölünce ona her gün yemek getiren çocuk arkadaşları ile kadının cenazeye gittiğini düşünerek evi soymaya çalışıyorlardı. Ne kadar yere baktıysam filmi bir daha bulamadım. İzleyen arkadaşlar varsa ismini yazarlarsa çok mutlu olurum.
  • quote:

Sound of thunder

Alıntıları Göster
    çok teşekkür ederim X kare
  • obili O kullanıcısına yanıt
    Orta şeker bir film. Yani kötü değil ama izlemesen de olur. Bana göre tabii...
  • 
Sayfa: önceki 878879880881882
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.