Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.599.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    scott pilgrim vs the world

olabilir mi?
  • selam merhaba, uzun süredir aradığım ama hiçbir şekilde bulamadığım bir filmi aramaya geldim.

birkaç sene oldu, okulda hocamız izletmişti ama yarım kalmıştı. dizi mi film mi hatırlamıyorum hiç.. film olduğunu hatırlıyorum; birkaç kişi aynı yerde uyanıyor ama birbirlerini tanımıyorlar. hatta otel odası gibi bir yerde uyanıp lobiye doğru gittiklerinde buluşuyorlar. sonra aşağı iniyorlar hatta bir ipucu bir şey arıyorlar bir yere kapatılmış gibiler çünkü.. sonra da dışarı çıkıyorlardı sanırım bir kasaba gibi bir yerdelerdi galiba. hatta süpermarkete giriyorlardı, sarışın bir ablamız “benim babamın yaptığı bir oyun olabilir bu” falan diyordu. hatta o sınır dışına çıkamıyorlardı, kalkan gibi bir şey vardı.

bu kadar hatırlıyorum, sonunu da çoook merak ediyorum. bilen varsa bana yardım etsin, lüüüüüütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyamaçilek -- 9 Nisan 2019; 19:55:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceyamaçilek kullanıcısına yanıt
    Diğer söylediklerin yok ama sınır dışına çıkılamayan Under the Dome (TV Series 2013–2015) adlı bir dizi var benim bildiğim.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    bahsettiğim o değilmiş ama sağol yine de <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceyamaçilek kullanıcısına yanıt
    Bir de şuna bak Persons Unknown (TV Series 2010– )
  • obili O kullanıcısına yanıt
    evet evet evet eveeeettt bu kesinlikle bu ya, çoook teşekkür ederimmm <3 harikasın

• Yıllar evvel kanal d de izledim sanırım.
    If I stay benzeri bir film ama burada komada olan erkek.
    Sonunda kız ölüyor hatta komadan kurtulan oğlan kızın kardeşiyle uçak uçuruyor orada bitiyor film.

• quote:

Orijinalden alıntı: unal_atahann

Yıllar evvel kanal d de izledim sanırım.
    If I stay benzeri bir film ama burada komada olan erkek.
    Sonunda kız ölüyor hatta komadan kurtulan oğlan kızın kardeşiyle uçak uçuruyor orada bitiyor film.
    The invisible 2007

• Merhabalar . Yıllar önce metro turizm ile seyahat ederken koltuk arkası tvlerde izlediğim ama sonradan arayıp bulamadığım filmi arıyorum.

Filmin adı yakın tehdit(takip) gibi birşeydi. Spoiler VERMEDEN elimden geldiğince detay vereceğim.

Film kıyamet sonrası filmi gibi. Başrolde sarışın yüzü tanıdık bir kadın ve zenci bir erkek vardı . Grup olarak bir yere gidiyorlar ve ellerinde kavanozla tohumlar var . Bu tohumları dikmek istiyorlar. Yolda bir eve giriyorlar ve evi karıştırırken ... diye gidiyor. -Düşman grupta da çok hızlı hareket eden 2 küçük çocuk vardı. -

Bulunamazsa birazdaha detay ekleyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir_150

Merhabalar . Yıllar önce metro turizm ile seyahat ederken koltuk arkası tvlerde izlediğim ama sonradan arayıp bulamadığım filmi arıyorum.

Filmin adı yakın tehdit(takip) gibi birşeydi. Spoiler VERMEDEN elimden geldiğince detay vereceğim.

Film kıyamet sonrası filmi gibi. Başrolde sarışın yüzü tanıdık bir kadın ve zenci bir erkek vardı . Grup olarak bir yere gidiyorlar ve ellerinde kavanozla tohumlar var . Bu tohumları dikmek istiyorlar. Yolda bir eve giriyorlar ve evi karıştırırken ... diye gidiyor. -Düşman grupta da çok hızlı hareket eden 2 küçük çocuk vardı. -

Bulunamazsa birazdaha detay ekleyeceğim.
    The Day (2011) mi acaba ?
    https://www.imdb.com/title/tt1756799/
  • İyi günler dilerim.

90'larda izlediğim bir filmin konusunu hatırlıyorum ama ismi bir türlü aklıma gelmiyor.
    Filmin konusu ise şöyle;
    Dağda iki adam yaşamakta bahar geldiğinde ise aralarından birinin dostu olduğunu düşündüğüm bir kadın gelmekte ve geldiğinde
    şömineyi yaktığında bizim adamlar kadının yanına inmekteler.
    Bu sırada adamlar dağda dolaşırken bir helikopter kazası olur. Ve bizim adamlar kaza bölgesinde buldukları çantayı açtıklarında çantadan b.r sinyal özel kuvvetlere gider ve çantayı gören herkesin ölüm emri çıkar. Dağa gelen ekiple bizimkilerin arasında bir ölüm kalım mücadelesi başlar.
    Acaba bu filmin ismini bilen var mı?

Databaseleri taradım ama bulamadım.
    Ünlü bir oyuncu yok.
    B Türü bir film diyenler var.

Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

The Day (2011) mi acaba ?
    https://www.imdb.com/title/tt1756799/

Alıntıları Göster
    Hocam kralsınız. Çok teşekkürler. Gerçekten güzel film. İzlemeyenler tavsiye ederim

• Arkadaşlar öncelikle merhaba,
    Aradığım filmde anakarakter gözlüklü ve hafif kel.
    Şizofren.
    Bir sahnesinde ofiste kendini öldürmeyi düşünürken ofisi birileri basıyor.
    Kendini öldürmek yerine ofisi basanlari öldürüp kahraman olmayı düşünüyor.
    Ofisteki en sexi bayanla birlikte olmayı düşünüyor.
    Ve ufak bir detay daha 6 tane mermisi vardı.
    Balıklarla da konuşuyordu eve gittiğinde ve yalnız yaşıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Arkadaşlar öncelikle merhaba,
    Aradığım filmde anakarakter gözlüklü ve hafif kel.
    Şizofren.
    Bir sahnesinde ofiste kendini öldürmeyi düşünürken ofisi birileri basıyor.
    Kendini öldürmek yerine ofisi basanlari öldürüp kahraman olmayı düşünüyor.
    Ofisteki en sexi bayanla birlikte olmayı düşünüyor.
    Ve ufak bir detay daha 6 tane mermisi vardı.
    Balıklarla da konuşuyordu eve gittiğinde ve yalnız yaşıyordu.
    Arkadaşın aradığı filmi ben de bayağı bir zamandır aramaktayım,birileri yardımcı olursa çok sevinirim
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    Film Adı: Sıradan Bir Gündü (He Was a Quiet Man)

Elisha Cuttberg ve Christian Slater oynuyor.

Film Tavsiyeleri 👈

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • G1903K kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler hocam.

• Arkadaşlar merhaba, sanırım bir iki ay önce sinema kanallarından birinde izlediğim bir film aklıma takıldı. Sonuna kadar izleyememiştim filmi.
    Latin filmiydi diye hatırlıyorum ama ülkesini hatırlayamıyorum, bir düğün sabahıyla başlıyor film. Genç bir çift evlenecekler hazırlıklar yapılıyor. Kadının eski sevgilisi de aynı civarda yaşıyor ve ata binip uzaktan bunları izlediğini hatırlıyorum ama o da başka bir kadınla beraber ve bir çocukları var. Düğün zamanı geliyor ve nikah sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor sanırım, ama bu eski sevgili de orada karısı ve çocuğuyla beraber. Adam bir fırsat bulup gelini kenara çekiyor ve kendisiyle kaçması için ikna etmeye çalışıyor. Kadın dirense de en sonunda kaçıyorlar. Tam hatırlamıyorum ama aileler arasında daha önceden veya o olaydan sonra ortaya çıkan bir düşmanlık var. Birilerinin bir kavga esnasında öldürüldüğünü hatırlıyorum. Filmin genel olarak ağır bir dram havası vardı ve çok sıcak ve kurak bir yerde geçiyordu. Çok eski bir film de değildi.
    İnternette baya aradım ama bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • HIMYM kullanıcısına yanıt
    selam, yardımcı olmak istiyorum da. acaba oyuncuları hatırlıyor ya da tanıyor musun? ya da filmle ilgili daha önemli detaylar var mı bildiğin?

• Merhaba,

Bilim kurgu tarzı bir filmin adını hatırlayamıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Zenginler için düzenlenen bir zaman yolculuğunda, dinazor avına çıkılıyor. ANcak bu, havada bir platformda yapılıyor. Otlara, yere basmak yasak. Yine de bir gün, dinazoru karşısında bulan bir zengin, platformdan düşüyor. Bugüne geldiklerinde ise, onları bir nazi dünyası karşılıyor. Meğer platformdan düşen adam, bir kelebek ezmiş. Sonra da ani zaman dalgalarıyla herşey değişmeye başlıyor, kurşun geçirmez gorillerden tut, dev yarasalara kadar evrim geçirmiş hayvanlar oluşuyor. Son dalga geldiğinde, adam zaman tüneline atlayabiliyor, ama arkadaşları garip bir uzaylıya dönüşüyor. Yani insanlar da evrimleşiyor. Bu da filmin son sahnesiydi zaten.

Filmin adını 7. dalga diye hatırlayıp, çok aradım ama, şu ara 5. dalganın popülaritesi yüzünden bir türlü bulamadım. Başka bir ismi mi var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Merhaba,

Bilim kurgu tarzı bir filmin adını hatırlayamıyorum. Umarım yardımcı olabilirsiniz.

Zenginler için düzenlenen bir zaman yolculuğunda, dinazor avına çıkılıyor. ANcak bu, havada bir platformda yapılıyor. Otlara, yere basmak yasak. Yine de bir gün, dinazoru karşısında bulan bir zengin, platformdan düşüyor. Bugüne geldiklerinde ise, onları bir nazi dünyası karşılıyor. Meğer platformdan düşen adam, bir kelebek ezmiş. Sonra da ani zaman dalgalarıyla herşey değişmeye başlıyor, kurşun geçirmez gorillerden tut, dev yarasalara kadar evrim geçirmiş hayvanlar oluşuyor. Son dalga geldiğinde, adam zaman tüneline atlayabiliyor, ama arkadaşları garip bir uzaylıya dönüşüyor. Yani insanlar da evrimleşiyor. Bu da filmin son sahnesiydi zaten.

Filmin adını 7. dalga diye hatırlayıp, çok aradım ama, şu ara 5. dalganın popülaritesi yüzünden bir türlü bulamadım. Başka bir ismi mi var acaba?
    https://www.imdb.com/title/tt0318081/

• 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.