Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı, 10 Masaüstü Kullanıcı
17.809
Cevap
726
Favori
1.327.704
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    1 Mesaj
    katil kamyon filmi arıyorum bir türlü bulamadım yardımcı olurmusunuz

Tvde yayınlanmış 4 flim ismini unuttum beyler yardımcı olursanız sevinirim

1 konu : İngiliz iki asker ikinci dünya savaşı sırasında esir kampına düşer arkadaşı kaçar ve İngiltereye gider sonrasında kampta bulunan esir arkadaşının kız arkadaşına göz koyar sevgilisinin savaşta öldüğünü söyler sonra diğer arkadaşı da İngiltereye gelir...atv de yayı landı 2010-2014 arası çok yayınlanmıştı

2 konu tv 8 de yayınlanan flim ada gibi yer İskandinav ülkesi gibi bir lanetli kız çocuğu doğar ada sakini o kıza ugursuz günde doğduğu için uğursuz derler. Ardından adaya gemi yanaşır genç kaptana aşık olur. Flimin sonunda kaptan ölüyordu.
    3 konu tv8 de yayınlanan bir flim barbar bir grup kızları ve aileleri öldürüyor hatta bir kızı alıp evlat ediniyor sarışın bir barbar psikopat gibi diğer kız ise kızı kurtarmak için mücadele ediyor. İskandinav gibi ülkede geçiyor konu
    4 konu çok eski flim terminator tarzı flim kadın sırtında cern taşıyor terminator gibi adam var cern i öldürmek için mücadele ediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    9 Mesaj

Eski flimmi

|
    |
    aycn1235 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://youtu.be/dr3YqA91b6E bak bi

|
    |
    aycn1235 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Hukuka8787

Slmlar

Tvde yayınlanmış 4 flim ismini unuttum beyler yardımcı olursanız sevinirim

1 konu : İngiliz iki asker ikinci dünya savaşı sırasında esir kampına düşer arkadaşı kaçar ve İngiltereye gider sonrasında kampta bulunan esir arkadaşının kız arkadaşına göz koyar sevgilisinin savaşta öldüğünü söyler sonra diğer arkadaşı da İngiltereye gelir...atv de yayı landı 2010-2014 arası çok yayınlanmıştı

2 konu tv 8 de yayınlanan flim ada gibi yer İskandinav ülkesi gibi bir lanetli kız çocuğu doğar ada sakini o kıza ugursuz günde doğduğu için uğursuz derler. Ardından adaya gemi yanaşır genç kaptana aşık olur. Flimin sonunda kaptan ölüyordu.
    3 konu tv8 de yayınlanan bir flim barbar bir grup kızları ve aileleri öldürüyor hatta bir kızı alıp evlat ediniyor sarışın bir barbar psikopat gibi diğer kız ise kızı kurtarmak için mücadele ediyor. İskandinav gibi ülkede geçiyor konu
    4 konu çok eski flim terminator tarzı flim kadın sırtında cern taşıyor terminator gibi adam var cern i öldürmek için mücadele ediyor
    1. Colditz

• Yarbay
    2625 Mesaj
    https://www.imdb.com/title/tt0221442/

|
    |

Teşekkürler

|
    |
    obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bi adam esi ve kardesi var, adam olmus kardesi esi terk ettigi icin intihar ettigini dusunuyor ve ikisine dovuscu yetirip intikam almaya calisiyor, film uzak dogu ulkelerinde geciyo, esi amerikali bi kadin bulup yetistiriyo, amerikali kadininda hikayesi var ama unuttum, digeri uzak dogulu birini bulup yetistiriyor. Amerikali adamin suikast sonucu olduruldugu finalden once anliyo ve soyluyor sobrada dovusu kazaniyor, bilen varsa, yazarsa sevinirim

Orijinalden alıntı: tsufrankwoli

Merhabalar, filmi son 1 sene icerisinde izledim ama cikis tarihini bilmiyorum olarlar soyle
    Bi adam esi ve kardesi var, adam olmus kardesi esi terk ettigi icin intihar ettigini dusunuyor ve ikisine dovuscu yetirip intikam almaya calisiyor, film uzak dogu ulkelerinde geciyo, esi amerikali bi kadin bulup yetistiriyo, amerikali kadininda hikayesi var ama unuttum, digeri uzak dogulu birini bulup yetistiriyor. Amerikali adamin suikast sonucu olduruldugu finalden once anliyo ve soyluyor sobrada dovusu kazaniyor, bilen varsa, yazarsa sevinirim
    https://m.imdb.com/title/tt4327752/

|
    |

• Teğmen
    202 Mesaj

Lost dizisinde Miles Straume isimli bir karakter vardı. Dediğiniz gibi eşyalara dokununca, ya da odaya girince, o kişilerin nasıl öldüğünü bilirdi. Bu olabilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Insandia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mmysterious

Arkadaşlar aradığım film zaman yolculuğu temalı bir filmdi. Sanırım bir uçak sahnesi vardı. Zaman yolcusu tarihde büyük trajedi kazalarına gidiyordu birde elinde altın para vardı onu çeviriyordu sanki. Bir gazeteci bunu farketmişti herhalde sonra zaman yolcusunu yakalayıp elimdeki broşürde ki kazaları önlemeye çalıştılar. Buda gelecekteki düzeni bozmuştu.
    Hayal meyal aklımda kalmış. İnşallah birkaç filmi birbirine katmamışımdır.
    The Time Shifters (1999)

Çok teşekkür ederim hocam.

|
    |
    obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arkadaşlar merhaba, bir film vardı günlerdir düşünüyorum ismini :D İki erkek kardeş kaza yapıyor birbirleriyle çarpışıyor arabaları ama birbirlerine çarptıklarından habersizler, yolda kardeşlerin kanı birbirine değiyor ve biri diğerinin özelliğini alıyor. Kaza da kardeşlerden birisi komaya giriyor. Diğeri de kardeşinin yerini alıyor, hatta yengesini falan zorla kendisine sevgili yapıyor aşık ediyor ve psikopatça öldürmeye çalışıyor. Adını hatırlayan var mı aranızda?
    |
    |
  • Yüzbaşı
    404 Mesaj
    Jetonlu ateri bağımlısı bir genç, filmin sonunda hırs yapıp yenilip Jetonlu aterinin içine hapsoluyordu.... 80 ve ya 90 lı yıllar filmi... Hatırlayan çıkar mı acaba....

|
    |
    Film siyah beyaz bir kasabada yada sokakta geçiyordu. İnsanlar dünyayı o kasabadan ibaret sanıyorlardı. Yolun sonu nereye çıkıyor bilen yoktu,sormuyorlardı da. Son yavaş yavaş renkleniyordu,insanlar öğrendikçe.Öğretmen vardı çocuklar vardı.

Eski bir film olmalı ben gençtim çünkü o zaman 25 senelik vardır belki film
    324 Mesaj
    bir çift nehir kenarında kamp yapıyolardı, kadın çocuk istemiyodu da adam istiyodu. doğum kontrol haplarını nehre atıyodu adam. filmin sonunda kadın adamı öldürüyodu. hatırlayabilecek var mıdır?

Arkadaslar romantik bir filmin ismini ariyorum. Siyahi bir kadin siyahi bir adamin yaninda calisiyordu. Her istedigini yapiyordu.Kadinin bi de sisman bir kiz arkadasi vardi.Romantik guzel bir filmdi ismini bilen yazsin

|
    |

Orijinalden alıntı: Kendi Fikri

Film siyah beyaz bir kasabada yada sokakta geçiyordu. İnsanlar dünyayı o kasabadan ibaret sanıyorlardı. Yolun sonu nereye çıkıyor bilen yoktu,sormuyorlardı da. Son yavaş yavaş renkleniyordu,insanlar öğrendikçe.Öğretmen vardı çocuklar vardı.

Eski bir film olmalı ben gençtim çünkü o zaman 25 senelik vardır belki film
    Pleasentville (Yaşamın renkleri) ???
    https://www.imdb.com/title/tt0120789/
    Merhaba,bir film vardı. Okul Gökyüzündeydi. Hatta Okulda seçme sınavları vardi . Okula Giren Herkesin bir süpergücü vardı. Öğretmen çocuklara araba filan fırlatiyordu.Çocuklarda ya arabayi durduruyor ya da patlatiyordu.sonra kötü bir karakterle ana karakter savaşiyorlardi.ana karakter daha öncesinde güçlerini kullanmıyordu

Orijinalden alıntı: zincirkıran

bir çift nehir kenarında kamp yapıyolardı, kadın çocuk istemiyodu da adam istiyodu. doğum kontrol haplarını nehre atıyodu adam. filmin sonunda kadın adamı öldürüyodu. hatırlayabilecek var mıdır?
    Pond (2003)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Bey Azura
son dakika
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.