Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
17.687
Cevap
725
Favori
1.314.761
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    795 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlindGuardianNN

Köyün birinde yaşayan halka denizden çıkan bir yaratık saldırıyor, sonra bu yaratığın peşine düşüyorlar kolunu felan koparıyorlar, köylülere gösteriyorlar, asıyorlar herkesin göreceği şekilde, yaratık kolunu almak için tekrar köye geliyor insanları katlediyor vs

filmin adı ..... ve ..... şeklinde olacak, Ahmet ve Mehmet gibi 2 yabancı özel isimden oluşuyordu.
    https://www.filmmodu.com/beowulf-turkce-dublaj-izle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    Andres Iniesta kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yanılmıyorsam zehirli sarmaşık serisinden birtanesi

http://otukenim.tv/2016/12/film-izle/12707

|
    |
    exponent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Evet Beowulf ve Grendel çok sağol (:
    |
    |
    abeslank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    Eski bir film bir avuç araştırmacı piramide giderek araştırma yapıyorlar, ardından garip olaylar vuku buluyor ve araştırmacı kaçarken telefonunu düşürüyor (kusura bakmayın tek hatırladıklarım bunlar).

Bulan olursa çok sevinirim.

Orijinalden alıntı: Clorya

Eski bir film bir avuç araştırmacı piramide giderek araştırma yapıyorlar, ardından garip olaylar vuku buluyor ve araştırmacı kaçarken telefonunu düşürüyor (kusura bakmayın tek hatırladıklarım bunlar).

Bulan olursa çok sevinirim.
    Piramitin Laneti (2014) ?

|
    |

• Teğmen
    112 Mesaj
    Televizyonda bir film izlemiştim. Ortaokul zamanlarıydı galiba ya da ilkokul tam hatırlayamıyorım. Ortaokul ise en az 10 sene ilkokul ise en fazla 16 sene falan olmuştur izleyeli.

Bir ev mi desem köşk mü desem bir yerde kız çocukla erkek çocuğun dans ettiğini hatırlıyorum. Kız çocuk daha sonra galiba o yerleşim yerinden ayrılıyor. Yıllar sonra büyüyünce dönüyor ve o çocukla karşılaşıyor. Dışarda bir musluk tarzı bir şey var. Oradan su içerken rastlaşıyorlardı sanırım. Daha sonra yine aynı yerde dans ediyorlardı diye hatırlıyorum. Çocuk ressam olmuştu sanırım. Kızın da resmini çiziyordu. Titanik filmindeki gibi resmini çiziyor gibiydi sanırım fırça eline alıp falan. Başka da bir şey hatırlamıyorum. Yıllardır bu filmi ararım bulamadım. Belki bilen biri çıkar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AmatVictoriaCuram -- 27 Aralık 2018; 6:38:6 >
    |
    |
    Bi şirket var içinde 80 çalışan var bi anda bütün camlara demirler çekiliyor heryer kapanıyor.Sonra bi ses hoperlörden konuşuyor içinizden 30 kişiyi öldürün yoksa biz 60 kişi öldürürüz.Milletin kafasının içindeki patlayıcıyla patlatıyorlar fln.

..... deneyi gibi bi ismi vardı

Orijinalden alıntı: furkan123456

Bi şirket var içinde 80 çalışan var bi anda bütün camlara demirler çekiliyor heryer kapanıyor.Sonra bi ses hoperlörden konuşuyor içinizden 30 kişiyi öldürün yoksa biz 60 kişi öldürürüz.Milletin kafasının içindeki patlayıcıyla patlatıyorlar fln.

..... deneyi gibi bi ismi vardı
    The Belko Experiment (2016)

Teşekkürler :)

|
    |
    obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ozgurrapper

10-15 yıl önce izlemiştim.Bir eleman dünyaya yayılan bir ışık ile özel güçlere kavuşuyordu.Binalardan filan atlayınca ölmüyordu.Yalnız kırmızı renkler onu bu özelliğinden mahrum bırakıyordu.Bir binadan atlayınca kırmızı bir şey görüp sakatlanıp hastaneye kaldırmışlardı.Heryeri sargılıydı sonra anında iyileşmişti.Böyle bir filmdi adını hatırlayan varmı acaba?
    Bud spencer ve trance hill efsanedir..

https://youtu.be/XGttwGJx0j4

|
    |
    bir tane ülkede bütün seri katiller bir kişinin peşine düşüyordu . peşine düşülen kişi otelde en tepede kalıyordu ve seri katiller bu kişiye ulaşmak için birbirlerini öldürüyorlardı. konusu biraz turnuva adlı filme biraz benziyor ama o değil. bir kaç yıl önce izledim ama hatırlamıyorum yardımlarınızı beklerim arkadaşlar

Orijinalden alıntı: beyza_tasdelen

Arkadaşlar çoktandır kafamı kurcalayan bir film var.Hatırladığım kadarıyla konusu şu şekilde:Bir adam var.Bu adam geçmiş dönemde ölmek üzere iken bir büyücü tarafından ölümsüzleştiriliyor.Aynı zamanda büyücü de ölümsüz oluyor(Bu arada büyücü kadın.)Büyücü kadın adama haç işaretinin yarını veriyor diğer yarısı da büyücüde eğer iki parça birleşirse adam ölümlü oluyor.Aradan uzun zaman geçiyor ve adam ölmek istiyor.Sonra adam fizik profesörü oluyor ve zamanda yolculuk makinesi icat ediyor.Üniversiteli genç bir çocukla karşılaşıyor ve çocuğu geçmişe gönderiyor.
    BU KADARINI HATIRLIYORUM.YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
    |
    |

• Yüzbaşı
    938 Mesaj
    dünyanın her yerinden kadınları bulup dövüştürüyolar. sonra en iyi 4 kız bi gökdelen de dövüşüyor içlerinden birinin abiside villain.
    |
    |

sen kralsın
    |
    |
    Pori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bir adam var bu ya ajan ya değil tam hatırlamıyorum bir kadın ve bir yaşlı adamdı sanırım bunu buluyolar bu yaşlı adam bunu ajan gibi bişey olarak tutuyor kadını da buna yardımcı olsun diye yanına veriyor kadının da komik bir takma adı var onuda hatırlamıyorum :) en son disko/party gibi biyere gidiyolar lüx bi araba ile eski model bir mustang di sanırım gri renkli adam iniyo içeriyi dağıtıyo falan :) arkadaşlar lütfen bilen varsa yazsın kaç gündür bunu arıyorum.
    |
    |

Bir adam var bu ya ajan ya değil tam hatırlamıyorum bir kadın ve bir yaşlı adamdı sanırım bunu buluyolar bu yaşlı adam bunu ajan gibi bişey olarak tutuyor kadını da buna yardımcı olsun diye yanına veriyor kadının da komik bir takma adı var onuda hatırlamıyorum :) en son disko/party gibi biyere gidiyolar lüx bi araba ile eski model bir mustang di sanırım gri renkli adam iniyo içeriyi dağıtıyo falan :) arkadaşlar lütfen bilen varsa yazsın kaç gündür bunu arıyorum.

Bana bunu anımsattı

https://720p-izle.com/izle/dublaj/xxx.html

|
    |
    Kayra.619 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Teşekkür ederim ama bu film değil bu kadar eski değil en fazla 2012 dir .Modern bi film aslında izlemiş olanlar vardır ama
    |
    |
    abeslank kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Masal
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.