Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (832. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
11 Misafir (3 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. film--> 2000 lerde çekildiğini düşünüyorum. Hafta sonları Kanal D de öğlen yayınlanırdı. 3 kardeş sevmedikleri kadın komşuları ile Mısır tatiline giderlerdi. Deve yarışı yapıp piramitleri geziyorlardı. Nil nehrinde boğulma ve kurtarma sahnesi ile artık komşularını sevip mutlu bir şekilde film bitiyordu.

2. film--> Sahte para basıp çamaşır makinesinde paralar yıkanıp eskitiliyor. Ardından paralar makineden çıkarılırken bir kısmı yere düşüyor ve paraları temizlikçi bulup barda yiyor.

3. film-->http://imgim.com/26kqgN.png direkt filmden çekilmiş fotoğraftır. Oyuncunun adını bulursak filmide buluruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

Uzun süredir talan ediyorum interneti bulamadım aradığım filmi arkadaşlar....

1. Bulamadığım film--》 80'li-90'lı yıllarda izlediğim bir trt cinayet/katil arama bulma filmlerindendi... bir şato yada malikane gibi kocaman bir yemek masası olan bir yemek salonu, kalabalık masa , bir eğlence için yemekli toplanılmıştı... yemek yeniliyor, kadınlardan biri lavobaya gitmek için izin istiyor yemek salonundan çıkıyor, 5 dakika sonra dönüp yemek salonunun kocaman kapısını açıyor bir bakıyor o dolu kalabalık salon bomboş... yemek masası tabaklar çatallar ellenilmemiş kullanılmamış şekilde duruyor kimse yok... şaşırıyor yanlış geldiğini düşünüyor, kapıyı kapatıp geri çıkıyor... holde yürüyor bir kaç adım atıyor, sonra emin olduğuna inanıyor tekrar geri dönüp salonun kapısını açıyor, içeride herkes eğleniyor, yemekler içkiler kahkahalar bıraktığı gibi devam ediyor... kimseyede bişey diyemiyor, sonra ortadan biri kayboluyor ve cinayet işlendi kimse odadan çıkmasın deniliyor... öyle devam ediyordu...

2.bulamadığım film---> yine trt 80li 90lı yıllar filmi... uzay gemisi , bi gezegene iniş yapıyor... kocaman uzak gemisi zorunlu iniş sonrası gezegene inmek istiyor mürettebat, uzay gemisinin fışarı açılan kapağının dışında dev bir kaya var, kapı açılamıyor içinde kalıyorlardı, normal deri ceketler giyordu ... barlarda kavga çıkıyordu, elektronik UÇAN BIÇAKLAR vardı, ayarlıyordu adam kavga ettiği adama, güdümlü füze gibi fırlattı bıçak dolaşarak adamı bulmaya çalışıyordu...

3.bulamadığım film--->>> trt 90lı yıllar filmi... bir adam var teknolojiden iyi anlıyor, çalıştığı şirket adama haksızlık gibi bişey yapıyor, adam el kadar küçük örümceğe benzer robotlar yapıyor, kontrol edebiliyor... bir sürü yapıyor bunlardan, sonra bunlarla ona haksızlık yapan kilileri geceleri karanlıkta bu örümcek gibi minik robotlara bir şekilde öldürtüyor, öcünü alıyordu....

İnşallah en azından birini bulabilsek mutlu olacağım... şimdiden yardımcı olabilecek arkadaşlara teşekkürler
    1- nolu filmi kendi uzun çabalarım sonucu bulmayı başarabildim.. 🤗👏👏👏👏

İzlemenizide tavsiye ederim... 5 en iyi dedektif bir malikanede cinayet çözmesi için yemeğe davet ediliyor.... katil kim...

Murder by Death...

http://otukenim.tv/2018/06/film-izle/10440

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Öncelikle.Uzun Zaman Önce Seyrettiğim filmin Hatırladıklarım Şunlar.Genç Beyaz Bir Lise Öğrencisi Hapishaneye Giriyor.Ve Orada Siyahi Uzun Saçlı Kısa Boylu bir Adamdan Kendini Korumak için Der alıyor.En Önemli Ders Deli Bakışımıydı neydi.Siyahi adam Gözlerini Böyle Dışarı Cıkartıyor ve herkes ondan korkuyordu.Daha Sonra Beyaz Lise Öğrencisi Cezaevi ARacıyla Liseye Geliyor.Gardiyanlarla birlikte.Beyaz Adam Zayıf ve Cılız Bir Çocuk.1-2 Kare hatırlıyorum Çakmak Çakması vardı.Çakmakla Heykeli Yakıyordu.Bu Filmi Uzun zamandır bulamadım.Takıntı oldu.Çok Teşekkür Ederim.İnşallah bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris347

1- nolu filmi kendi uzun çabalarım sonucu bulmayı başarabildim.. 🤗👏👏👏👏

İzlemenizide tavsiye ederim... 5 en iyi dedektif bir malikanede cinayet çözmesi için yemeğe davet ediliyor.... katil kim...

Murder by Death...

http://otukenim.tv/2018/06/film-izle/10440

Alıntıları Göster
    3. yü ben bulmuşum zaten. Geriye 2 numara kaldı

Def-Con 4 (1985) 2. filmin olabilir mi bir bak hele.

Bir kapsülle iniyorlar ve kapının açılmasını kum engelliyor. Böyle bir sahnesi var.
    https://www.imdb.com/title/tt0087130

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi obili -- 19 Aralık 2018; 3:39:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devha

Merhaba Öncelikle.Uzun Zaman Önce Seyrettiğim filmin Hatırladıklarım Şunlar.Genç Beyaz Bir Lise Öğrencisi Hapishaneye Giriyor.Ve Orada Siyahi Uzun Saçlı Kısa Boylu bir Adamdan Kendini Korumak için Der alıyor.En Önemli Ders Deli Bakışımıydı neydi.Siyahi adam Gözlerini Böyle Dışarı Cıkartıyor ve herkes ondan korkuyordu.Daha Sonra Beyaz Lise Öğrencisi Cezaevi ARacıyla Liseye Geliyor.Gardiyanlarla birlikte.Beyaz Adam Zayıf ve Cılız Bir Çocuk.1-2 Kare hatırlıyorum Çakmak Çakması vardı.Çakmakla Heykeli Yakıyordu.Bu Filmi Uzun zamandır bulamadım.Takıntı oldu.Çok Teşekkür Ederim.İnşallah bulunur.
    https://www.imdb.com/title/tt0241760

The New Guy (2002)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

https://www.imdb.com/title/tt0241760

The New Guy (2002)

Alıntıları Göster
    Allah Razı Olsun Çok Teşekkür Ederim ya :D Arkadaşş Yıllardır Bulamadım hatta az önce 2000 den 2010 a kadar tüm filmlere Baktım bulamadım... Çok Teşekkürler Tekrardan...
  • 8-9 yaşlarındayken Cine5' te bir film görmüştüm. Konusu şu tarzdaydı; bir adam var hem sapık hemde katil. Bir kaç kadınla birlikte oluyor du. Böyle gizlice banyo yaparken kadının yanına geliyordu falan. Aynı filmin devamı olup olmadığını hatırlayamadım bir sahne de, böyle sapığın siyah el çantası vardı iş adamı çantası gibi. Bu çantanın içinde kadınların resimleri vardı. Bu tarz bir filmdi. Cinsel içerikliydi bu filmin adını merak ediyorum. Çünkü hatırladığım ilk filmlerden birisi bu sanırsam. O yüzden ismini merak ediyorum.

• Merhaba arkadaslar

Simdi yaklasik 3-4 yil once tv ekraninda izledim yapim yilini bilmiyorum. Filmde bir aile yeni bir eve tasiniolar bi cocuk bodrum gibi yer buluyo orda tek gozluk bulio takinca bi tana canavarla karsilasio gozluk olmadan onu goremiyor sonra korkudanmi ne ormana dogru cikio ve ormana gidio sonra baska bi canavarla karsilasio canavar tek elinle savasamassin diye yuzune kusmuk gibi bisey atio (bi eliyle gozune cami tutio) ve bu atti seyle artik gozluk cani olmadan canavarlari goruyo ve bu ozellik sadece benim turumde var diyo sonra canavarlar toplanmisti cocuk ve canavar onlari dinliodu canavarlar eve girip kitap var o kitapta evin eski sahibi ne ait eve girmeye calisiolar ama evin bahcesinden itibaren kalkan var ve canavarlar gecemio ve o kitapta kalkan nasil yaratilir kaldirilir yazio ve cocuklar bi yere gidio bi kadinin yanina ve kitabi ve yazari soruyolar kadin bilmiyorum diyo pencerede veya balkonda tuz gibi bisey buliolar sonra cocuklar yeniden sorunca biseyler anlatio ve sona yakin yazari buliolar bi yerde kisilmis hic yaslanmamis halde hatirladim seyler bu. Filmin ismini biliyorsaniz sevinirim

• yaw ben bir filmi tam hatırlayamıyorum 1 futbol sahasımıydı amerikan futbolomuuydu neydi adama çarpıyordu adam yere düşüyordu seyirciler susuyordu çarpışıyordular yerde kalıyordu sedye geliyor gözü kapanıyordu sonra acınca hastanedemiydi ölüyoryormuydu sadece bunu hatırlıyorum
  • dayi212121 D kullanıcısına yanıt
    size zahmet olmazsa hatırlayan varmı ya çok makbule geçer bu film iyi geceler dilerim
  • eskiden yayınlanan bir dizi vardı. latin amerika dizisi diye hatırlıyorum arjantin yada brezilya dizisi olması lazım. dizinin anne karakteri çizgi film karakteri doğuruyordu. sonra o karakter ve normal ailesinin komik hikayesi anlatılıyordu. dizinin adını hatırlayan var mı. yardımcı olursanız çok sevinirim. teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diyar6534

Merhaba arkadaslar

Simdi yaklasik 3-4 yil once tv ekraninda izledim yapim yilini bilmiyorum. Filmde bir aile yeni bir eve tasiniolar bi cocuk bodrum gibi yer buluyo orda tek gozluk bulio takinca bi tana canavarla karsilasio gozluk olmadan onu goremiyor sonra korkudanmi ne ormana dogru cikio ve ormana gidio sonra baska bi canavarla karsilasio canavar tek elinle savasamassin diye yuzune kusmuk gibi bisey atio (bi eliyle gozune cami tutio) ve bu atti seyle artik gozluk cani olmadan canavarlari goruyo ve bu ozellik sadece benim turumde var diyo sonra canavarlar toplanmisti cocuk ve canavar onlari dinliodu canavarlar eve girip kitap var o kitapta evin eski sahibi ne ait eve girmeye calisiolar ama evin bahcesinden itibaren kalkan var ve canavarlar gecemio ve o kitapta kalkan nasil yaratilir kaldirilir yazio ve cocuklar bi yere gidio bi kadinin yanina ve kitabi ve yazari soruyolar kadin bilmiyorum diyo pencerede veya balkonda tuz gibi bisey buliolar sonra cocuklar yeniden sorunca biseyler anlatio ve sona yakin yazari buliolar bi yerde kisilmis hic yaslanmamis halde hatirladim seyler bu. Filmin ismini biliyorsaniz sevinirim
    Spiderwick günceleri
    Bu film çok soruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobsantino -- 20 Aralık 2018; 16:17:50 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köyün birinde yaşayan halka denizden çıkan bir yaratık saldırıyor, sonra bu yaratığın peşine düşüyorlar kolunu felan koparıyorlar, köylülere gösteriyorlar, asıyorlar herkesin göreceği şekilde, yaratık kolunu almak için tekrar köye geliyor insanları katlediyor vs

filmin adı ..... ve ..... şeklinde olacak, Ahmet ve Mehmet gibi 2 yabancı özel isimden oluşuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dayi212121

size zahmet olmazsa hatırlayan varmı ya çok makbule geçer bu film iyi geceler dilerim
    Kazanma Hirsi (1999) Varsity Blue olabilir.
    https://www.imdb.com/title/tt0139699/?ref_=nm_flmg_act_55
  • Merhaba,

Bir film vardı hatırlayamadık;

Ormanda bi takım arkadaş bişeyler yapıyorlar herkes donuyor zaman duruyor 3 kişi kalıyorlar bir bitkiye falan dokunuyorlardı galiba. İçlerinden birisi intihar ediyor psikolojisi bozuluyor. Zaman akıyor 20-30 yıl sonra herkes aynı yaşta bitek bunlar büyümüş. Birisi aşık olduğu kızın evine gidiyor büyümüş vaziyette kız hala ufak yaşta bunu sapık falan zannediyorlar ama kız tanıyor. Birlikte yazdıkları günlükmü ne vardı galiba kız ordan inanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

3. yü ben bulmuşum zaten. Geriye 2 numara kaldı

Def-Con 4 (1985) 2. filmin olabilir mi bir bak hele.

Bir kapsülle iniyorlar ve kapının açılmasını kum engelliyor. Böyle bir sahnesi var.
    https://www.imdb.com/title/tt0087130

Alıntıları Göster
    Dostum ilgin için çok teşekkür ederim🤲🙏

Dediğini izledim ama değilmiş...

Kağıt kalem olsada çizsem o sahneleri 😔

daire biçiminde uçan bir uzay gemisi, çölvari bir yere iniş yapılıyor ama uzay aracının ( bi tabak düşün yanına bi su şişesi koyulduğunu ) çıkış kapısı bu taşa denk geliyor, manevra yapacak güç yok araçta, kapak biçim uçak kapıları gibi rampalı yukarıdan aşağı doğru düşmesi lazım yan kapağının ama kaya engelliyor... böyle çok çok az bi aralık yapabiliyorlar kapıyı aç-kapa yapa yapa, bi adam sığıyor ve dışarı çıkabiliyor... bi var gibi bi yere gidip yardım istemeye çalışıyor ama herkes MAD-MAX filimlerindeki gibi giyinen tipler... bu yabancı diye tersliyorlar ve kavga çıkıyor, bardaki kavgada bu adamlardan biri bıçaklamak istiyor (büyük rambo bıçağı gibi), havaya kaldır sadece, tutma yerinde elektronik bişeyler var adam o diğer adamı güdümlüyor hedef gösteriyor hemen, fırlatmıyor bıçak başlıyor uçmaya, önüne engel gelince sağ sola dönerek ilerliyor ta ki adama saplanana kadar dönüp dolaşıp uçuyor 😁

Film değilde bu trt pazar günü uzay dizilerinden bi sahnemiydi acama.. 80'li yıllardı ve çocuktum kafama kazınmış bu sahneler işte 🤗

Neydi bu ya...?

• Merhaba. Sormak istediğim bir film değil, dizi. Dizi bölümünde buna benzer konu bulamadığım için buraya sormak istedim.
    Umarım kurallara aykırı falan değildir. :)

Diziyi bana bir arkadaşım sordu. Ben de bayaa merak ettim diziyi. Dediğine göre;
    Diziyi izlediği yıllar 2008 civarıymış. Belki bir kaç sene şaşabilir. Trans bir birey varmış. Trans olmadan önceden bir kadından çocuğu olmuş ve bundan haberi yokmuş. Kadın (çocuğun annesi) öldükten sonra haber vermişler çocuğa bakması için. Fakat babası olduğunu söyleyememiş, annenin arkadaşıyım demiş.

Bu ufak ayrıntı diziyi bulmak için yeterli olur mu bilmiyorum. :D Yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.

İyi günler :)
  • butterfly97 B kullanıcısına yanıt
    evet evet bu filmdi )) cok tesekkurler))
  • Bir film vardı adam filmin başında karlar içerisinde öldüğünü görüyordu filmde istemsizce bir yerden bir yere şehirden şehire gibi ışınlanıyodu

• Bir film vardı 10-15 yıl önce ara ara tvde de çıkıyordu. Bir siyahi adam vardı başroldu bir bina kadar büyüyordu. Hatta bir sahnede parmağını evin için uzatıp kızarmış tavuğu alıp yiyordu. Bilen var mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 830831832833834
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.