Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (779. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (2 Mobil) - 8 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shepherd.

bir grup genç yanlışlıkla zamanda geriye gidip 2.dünya savaşının ortasında kalıyorlardı sanırım. hangi filmdi bu?

http://www.imdb.com/title/tt1192431/

My iz budushchego (2008)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Bir film vardı insanlar başka bir gezegende böceğe benzer uzaylılarla savaşıyordu hafif komedi esintileri vardı.Uzaylıyla ineği bir odaya alıyorlardı uzaylı kaç saniyede öldürür diye hesap yapıyorlardı falan.Uzaylı dibinde ki insanı yerken kameraman hala çekmeye devam diyordu böyle sahneleri vardı zamanında show da izlemiştim.

sahne bu ise The Signal (2014)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Bir film vardı insanlar başka bir gezegende böceğe benzer uzaylılarla savaşıyordu hafif komedi esintileri vardı.Uzaylıyla ineği bir odaya alıyorlardı uzaylı kaç saniyede öldürür diye hesap yapıyorlardı falan.Uzaylı dibinde ki insanı yerken kameraman hala çekmeye devam diyordu böyle sahneleri vardı zamanında show da izlemiştim.

Değil hocam eski bir film 2005 den fazla değildir.
  • quote:

quote:

quote:

Şimdi biraz daha hatırladım uzaylıların amacı insanları kaçırıp baş uzaylıya götürmekti.O da insanların beynini emiyordu solucan gibi bir şeydi en sonda o uzvu kesiyordu insanlar.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Şimdi biraz daha hatırladım uzaylıların amacı insanları kaçırıp baş uzaylıya götürmekti.O da insanların beynini emiyordu solucan gibi bir şeydi en sonda o uzvu kesiyordu insanlar.

O zaman starship troopers (1997)

http://www.imdb.com/title/tt0120201/
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman starship troopers (1997)

http://www.imdb.com/title/tt0120201/

Evet buymuş.
  • yeni uye oldum ve bir filmin adini bilen varmi diye sorucaktim film korku tarzi olmasi gerekte ben buramadim bana oyle geldi galiba ajan cift var ama gorev icin evliler kadin bir yere gisiyor 3yildir haber alinamadigin erkek ajanida yolluyolar kadini burdugunda baska biriyle evlendigini goruyor evin kapisinin onunde otururken sordugunda bizi izliyolar diyor kadin adam etrafa bakincada saka yaptim diyor kadin bu arada gittigi yer duvarli telle cevrirmis korumalarin oldu bir yer etrafta yaratiklar vardi galiba adam etrafi arastirdiginda etrafin telle cevrildigini goruyor bireri goruncede izaklasmasi lazim yanlis hatirlamadiysam fragmani izledim ama filmi de fragmanida bulamiyorum simdi sahte fragman degilse tabi bilen varmi kisaca boyle ya kadinli kisimda sadece adam gidiyor kadini buluyor kadinin evlendigini goruyor kadin isliyolar diyip daha sonra saka diyor yada (adam bir yere gidiyor etrafa bakiyor duvarli telli yerden aonrada etrafa bakiyor ve biri getince cekiliyor duvarlin uzetinde kirmizi isikli lambalarda var elektrikli tel olsa gerek)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir korku filmi izlemiştim. Filmde boş bir akıl hastanesini inceliyordular ve sonunda bir adam dışında herkes ölüyordu sağ kalan adamda filmin sonunda iğrenç bir şekilde fare yiyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kustahbayan -- 20 Ocak 2018; 17:49:36 >
  • Merhaba
    uzun zamandir aklimda ama hala bulamadim filmin ismini, filmi 1990larin ortasinda ya da sonunda izlemistim. Evde tek basina ya da problem cocuk filmine benzer bir film gibi hatirliyorum. Filmden hatirladigim tek kare ana karakterdeki cocugun yataginin basinda uzunlamasina bir ekran ve cocuk yataginda o ekrana bakarak video oyunu oynuyordu bir karesinde. Biliyorum cok zor buradan cikarmak ama aklimda kalan kare bu.
    Buradan filmi hatirlayabilecek olan varsa helal olsun
    tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

Çocukken televizyonda izlediğim bi film vardı japon filmiydi galiba 2 tane polis ya da dedektif vardı bir de polis gibi bir robot vardı fakat robot kontrolden çıkıyordu polisleri öldürmeye felan başlıyordu. Bi sahnesi hala aklımda başroldeki polisten amiri kahveye şeker isteyince kafasını kaşıyıp kepekleri döküyodu kahveye . Filmin sonunda galiba robotu arabanın arkada sürükleyip denize atıyolardı ismini bilen var mı

http://www.imdb.com/title/tt0251094/

gen-y cops 2
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemre92

Merhaba
    uzun zamandir aklimda ama hala bulamadim filmin ismini, filmi 1990larin ortasinda ya da sonunda izlemistim. Evde tek basina ya da problem cocuk filmine benzer bir film gibi hatirliyorum. Filmden hatirladigim tek kare ana karakterdeki cocugun yataginin basinda uzunlamasina bir ekran ve cocuk yataginda o ekrana bakarak video oyunu oynuyordu bir karesinde. Biliyorum cok zor buradan cikarmak ama aklimda kalan kare bu.
    Buradan filmi hatirlayabilecek olan varsa helal olsun
    tesekkurler

Belki Richie Rich (1994) olabilir.
  • obili O kullanıcısına yanıt
    cevap icin tesekkurler ama o degildi hocam. aklimda da kala kala bu sahne kalmis. daha once star kid filmini bu sayfa araciligyla bulmustum o nedenle tekrar sansimi deneyeyim dedim. uzerinden 15 sene gecmis, aklimda kalan fazla bir sahnesi yok. sadece o zayif 9 10 yaslarinda bir cocugun odada yataginin basina asili buyuk lcd tipi bir ekranda bir ucak oyunu oynadigi var. oyle saniyorum ki bu sahneden sonra asil film baslayacakti.
  • merhaba sarışın bir çocuk vardı Ryan Goslinde olabilir onada benzeyebilir. neyse bu çocuk bir tane fabrika gibi bir yerde özürlü bir çocuk taklidi yaparak çalışmaya başlar sonrasında orayı soymak için bir ekiple plan yapar. filmin sonunda çalıştığı ekibi dolandırmaya kalkar ama içlerinden bir adam buna izin vermez

ikinci film pısırık bir baba ve babasından memnun olmayan bir kız var. babası kızı dans kursuna götürür kızı dans kursundayken babası dövüş kursuna gider sonra annesi ile babası boşanır kızı adamı yıllar sonra bir barın bodyguardı olarak görür

teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar.
    ismini hatırlamadığım film bir uzakdoğu filmi idi, sanırsam japonya.
    evli bir çift var. başka biri evli kadına aşık oluyor ve kadının kocasını olduruyor. dul kadın sonrasında kocasının katili ile yaşamaya başlıyor. gel zaman git zaman sanırsam koca olmemiş ve geri geliyor. renkli bir film, sanırsam 70ler. konu ise gunumüzde değil eski zamanda geçiyor. içinde konu geregi erotik birkaç sahne de var ama erotik bir film değil. filmin adını hatırlayan var mı?
  • Merhaba 2013 senesinden önce izlediğim bir uzak doğu filmi vardı. Çok az kısmını hatırlamaktayım lütfen yardımcı olursanız sevinirim 1 haftadır araştırıyorum bi türlü bulamadım.
    Hatırladığım kısımlar: Filim ilk başta bizim başrol hapishaneye girmesiyle başlıyor. Orda ustanın biri bizim adama dövüşmeyi öğretiyor daha sonra bizimki hapishane müdürünü öldürüp hapishaneden kaçıyor sonra kardeşinimi sevgilisinimi ne bulmaktaydı. Sürekli kızı korumaya çalışmaktaydı. Bi ara bu adamın ustası hastalanıyo ve son kez ustasıyla dövüşüyorlar ve ustasını öldürüyor. Filmin sonundaysa bir boks maçına katılmakta boks maçında rakibinin vurduğunu yumruk bizimkinin kafasına gelmekteydi daha sonra yere düşüyor ve herkes bayıldığını sanıyo ama sonradan geri kalkıyordu ve bu aradada rakibinin yumruktan sonra eli kırılmaktaydı sonrasındaysa filim bitiyordu.
    Hatırlayabildiklerim bukadar. Yardımcı olacak varsa çok büyük iyilik yapmış olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozakin09

Film Amerika'da geçiyor. Küçük japon kız yaz tatilini uzaktaki bir teyzesinin yanında geçiriyor. Teyzesi salatalık yetiştiriyor ve iki tane erkek çocuğu var.
    Ayrıca çiftlikte kalan garip bir japon adam var ve bu adam madencilik yapıyor. Çocuklardan küçük olanı trenden düşüp kendini yaralayınca kadın çiftlği bırakıp çocuğun başında durmak zorunda kalıyor ve bankayada borçları var. Gizemli adam kaçak ve filmin sonunda kaldığı yerde çocuklara uçurtmalar bırakıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

hort

the best bad thing 1997
  • bir de ben sorayım.
    2011,2012 gibi falan tv'de izlemiştim.

dram filmiydi yanılmıyorsam. bir canavar var. insanlardan uzakta kule gibi bir yerde yaşıyor. bir gün bir kızın yolu buraya düşüyor ama kız kaza geçiriyor. canavar orada kızı iyileştiriyor. normalde insanlar bu canavardan nefret etmekte fakat kız canavarı şehre götürüyor yanında. şehirde bir sahnesi aklımda kız ortamlara aktığından canavarı unutuyordu ve canavar da insanlar tarafından sopalanıyordu. bir yerde hafif sarhoş bir keko da üzerine işiyordu falan bu yaratığın. sonra kız çok özür diliyordu falan. hatırlayan var mı merak ediyorum bu filmi?
  • obili O kullanıcısına yanıt
    emeğin için teşekkürler ama bu film değil.
  • Merhaba filmi tv de izlemiştim uzaylı istilası var aralarında hamile bayanında oldugu bir gurup genc kaçıp bir binaya saklanıyorlar ancak yine de yakalanıyorlar.uzay gemisinin içine çekilen insanlar incelenip kafaları govdesinden ayrılıyor. En son hamile bayanda orada o cesetlerin arasında kalıyor gemide....

Bir digeri ise cok cok eski yine bir uzay konulu film. tek hatırlayabıldıgım bir cocuk ve elinde oyuncak ayı vardı sanırım. Surekli benimle oynar mısın şeklinde soru sorup tuzaga dusuruyordu degişik bir filmdi.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 777778779780781
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.