Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
18.038
Cevap
734
Favori
1.339.132
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Giriş
    19 Mesaj

hayi obili , coğu adam o filmi dedi ama o değil@obili
    |
    |
    obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yardımıcı olursanız sevinirim bir film aklıma geldi bi türlü bulamadım.küçükken izlemiştim bi kadın vardı annesi ona kolye mi ne hediye ediyordu ondan sonra kadın hz. isanın yaşadıklarını yaşamaya başlıyordu durduk yere anlında bileklerinde falan yaralar oluşuyordu yardımcı olursanız sevinirim

Stigmata (1999)
    |
    |
    attakkann1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: shutcan

Bir adam ölmüş insanlara dokunarak onları canlandırabiliyordu. Ama adam elini çekince insanlar gene ölüyor. Neydi ya bu film?

Pushing Daisies adlı dizi olmasın ?

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: lefkelim

Merhaba, Ben de 2001 de teleon da yayınlanan bir korku filminden bahsedeceğim. Adını bulamadım. Filmde kadını birisi takip ediyor ve öldürmeye çalışıyor. Kadın kocasına anlatıyor. Beraber bulmaya çalışıyorlar. Filmin sonunda kadın kocasına başka şehire gitmek istediğini söylüyor. Ertesi sabaha uçak bileti alıyorlar. Gece yarısı
    sabaha doğru evden ilginç şeyler oluyor. Kocası evin alt katına iniyor. Kadın yukarıdaki odada yalnız kalıyor. Kadın kocasını merak ediyor. Aşağıya inerken kocasının onu öldürmeye çalıştığını öğreniyor. Adını bilen varsa lütfen yazabilir mi.

What lies beneath mı?

bu filmi izledim. bu film değil.
    |
    |

• Teğmen
    214 Mesaj

Yok hocam bu film. Hatta filmin ismi, adamin ismi. Yani john wick gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Benim izlediğim film beni ilk ve tek ağlatan filmdi konusunu neredeyse hiç hatırlamıyorum ama 10 yaşlarında bir çocuk ve 17-18 yaşlarındada birkaç çocuk vardı fimin sonlarında bitane çocuk birine bıçaklamaya çalışıyordu ama bıçak kendi gözüne giriyordu sonra zarzor eve giderkende araba çarpıyordu çocuğa ve tam havaya bakarken o anda çift motorlu uçak geçiyordu buda bunun en sevdiği uçaktı daha öncede söylüyordu bunla ilgili şeyler inşallah filmin adını bulabilirsiniz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.
    90 lı yıllarda tv de izlediğim bir film vardı. Bir öğrenci var sınıftaki herkes buununla dalga geçiyor. sonra bunlar sınıf olarak mı okul olarak mı bilmiyorum kampamı ne gidiyorlar ormana. orada dalga geçilen ögrenciyi odun toplamaya gönderiyorlar odun ararken uzaylı zırhı (giyside olabilir tam hatırlamıyorum) buluyor zırh buna güç falan veriyor uzaylılara karsı falan savasıyor hatta filmin sonunda da dersteyken 2 tane taş gibi kız gelip bunun yanına oturuyorlar. çok uzun süre oldu izleyeli hatırladıklarım bu kadar.

Bilen varsa lütfen yazsın internette bulamadım kafayı yicem :(

Orijinalden alıntı: shutcan

Yok hocam bu film. Hatta filmin ismi, adamin ismi. Yani john wick gibi.

O zaman Jonah Hex

Orijinalden alıntı: uguraksc

90 lı yıllarda tv de izlediğim bir film vardı. Bir öğrenci var sınıftaki herkes buununla dalga geçiyor. sonra bunlar sınıf olarak mı okul olarak mı bilmiyorum kampamı ne gidiyorlar ormana. orada dalga geçilen ögrenciyi odun toplamaya gönderiyorlar odun ararken uzaylı zırhı (giyside olabilir tam hatırlamıyorum) buluyor zırh buna güç falan veriyor uzaylılara karsı falan savasıyor hatta filmin sonunda da dersteyken 2 tane taş gibi kız gelip bunun yanına oturuyorlar. çok uzun süre oldu izleyeli hatırladıklarım bu kadar.

Bilen varsa lütfen yazsın internette bulamadım kafayı yicem :(

The Guyver (1991)

Teenage Alien Avengers (TV Movie 1999)

Star Kid (1997)

seç beğen
    |
    |

• Teğmen
    214 Mesaj

Hocam helal olsun, sagolasin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    https://www.youtube.com/watch?v=7eKWZWrQ6I8

Orijinalden alıntı: atakanonder

bu filmin gerçek adını bilen var mı? Adam youtubedan telif yememek için sallamış gibi duruyo.
    https://www.youtube.com/watch?v=7eKWZWrQ6I8

ARQ -2016

http://www.imdb.com/title/tt5640450/

sanki böyle telif yenmiyor

• Er
    8 Mesaj
    Arkadaşlar merhaba, konusu hakkında sadece dügme boyutunda bir ailenin yaşamının anlatıldığnı hatırladığım eski bir filmi arıyorum. Böyle normal insanların dışında onların özel olarak yaşadıkları bir yer vardı sanırım hatta normal boyuttaki bir ailenin evinin içinde bir yerde yaşıyorlardı. Umarım izleyen ve hatırlayan vardır

Orijinalden alıntı: stnpebb

Arkadaşlar merhaba, konusu hakkında sadece dügme boyutunda bir ailenin yaşamının anlatıldığnı hatırladığım eski bir filmi arıyorum. Böyle normal insanların dışında onların özel olarak yaşadıkları bir yer vardı sanırım hatta normal boyuttaki bir ailenin evinin içinde bir yerde yaşıyorlardı. Umarım izleyen ve hatırlayan vardır

Eyvah çocuklar küçüldü ve onun devam filmi olabilir.
    |
    |
  • Şimdi ben 2 film soracağım.Bu ikisi tek filimde olabilir. 1.Filmde adamın uyurken böbreğine yakın bir yeri yarıp içine uzaktan kumandayla kontrol edilen bir bomba koyuyorlardı. Dikiş atıp kapatıyorlardı.Aynı zamanda elektrik de veriyordu bu alet.İstediklerini yaptırıyorlardı. Uzaktan izliyorlardı.

2.Film tabi 1.filminde sahnesi olabilir bu eskiden izlediğim için zihin oyunları olabilir. Adam kısıtlı dakikalar içinde bir telefon kulübesinden diğerine koşuyordu. Yetişemezse bir şeyler oluyordu. Böyle tam çalarken son anda yetişiyordu. Ona diğerine şu dakikada gideceksin falan diyorlardı.

Bunları 2005-2008 arası bir yılda izledim ama 2000 yada 90'lı yılların filmleri de olabilir.
    Beynim filmin adını aramaktan çatlıcak

Orijinalden alıntı: Bulunamayanlarca

Şimdi ben 2 film soracağım.Bu ikisi tek filimde olabilir. 1.Filmde adamın uyurken böbreğine yakın bir yeri yarıp içine uzaktan kumandayla kontrol edilen bir bomba koyuyorlardı. Dikiş atıp kapatıyorlardı.Aynı zamanda elektrik de veriyordu bu alet.İstediklerini yaptırıyorlardı. Uzaktan izliyorlardı.

2.Film tabi 1.filminde sahnesi olabilir bu eskiden izlediğim için zihin oyunları olabilir. Adam kısıtlı dakikalar içinde bir telefon kulübesinden diğerine koşuyordu. Yetişemezse bir şeyler oluyordu. Böyle tam çalarken son anda yetişiyordu. Ona diğerine şu dakikada gideceksin falan diyorlardı.

Bunları 2005-2008 arası bir yılda izledim ama 2000 yada 90'lı yılların filmleri de olabilir.
    Beynim filmin adını aramaktan çatlıcak

Ayrı filmler ...

2. film Zor Ölüm 3

1. için beklemede kalın pls

• Yüzbaşı
    458 Mesaj

Anlattıkların aynı film sanıyorum.
    The Ticking Man (2004) http://www.imdb.com/title/tt0365844/

Fragman yok, izleme linkini mesajla atıyorum ordan kontrol edebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pori -- 11 Şubat 2017; 5:43:1 >
    |
    |
    Bahsedilenler: obili kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Bulunamayanlarca

Hmm ... posterden aynı film olabileceği görülüyor.
    |
    |
    Pori kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.