Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (620. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
19.998
Cevap
782
Favori
1.599.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkürler bakıcam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • televizyonda izlemiştim bu filmi

sürekli seni izleyen adamlar var ve sana öldüreceğin adam-adamların- fotoğrafını yolluyorlar kutu içerisinde ve devlet memurları polis itfaiye hastanelerde bu işin içinde eğer öldürmezsen gelip seni öldürüyorlar
    Edit : hatta ilk kutuda adamın fotoğrafıyla birlikte silah yolluyorlardı ve yolladıkları adam banka müdürüydü baş karakteri zehirliyordu daha sonra hemşire olan sevgilisi bunu kurtarıyordu
    yardımcı olacak arkadaşlara teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKSpaWn07 -- 21 Nisan 2016; 0:13:37 >
  • flood olmuş üst mesaja bakınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarKSpaWn07 -- 21 Nisan 2016; 0:11:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKSpaWn07

2 dk önce yazdım ama atmadı mesajı flood olursa affola

filmdeki kişileri izleyen adamlar var ve bu adamlar sürekli kutu yolluyorlar kutunun içerisinden öldüreceğin adamın resmi bilgileri çıkıyor eğer öldürmezsen seni veya sevdiklerini öldürüyorlar

http://www.imdb.com/title/tt1214962/

Seeking Justice - İntikamın Bedeli (2011)

Benzer bir konu. Belki budur.
  • DarKSpaWn07 kullanıcısına yanıt
    The Box (2009) olabilir.
    Chosen dizi olabilir.
    http://www.imdb.com/title/tt2390334/

Polis de işin içinde. Her sezon farklı oyuncu var başrolde.
  • teşekkür ederim malesef bunlar değil
  • merhaba arkadaşlar filmi anlatıyorum,

almanyaya giden türk işçilerle ilgili. ve çok karakter var.

bi adam madenci olarak çalışıyo orada güzel fotoğraflar çekiyor ve bunu fotoğrafçıda bastırırken ordaki kız bu resimleri çok beğeniyor. ve daha sonra evlendiklerini anlıyoruz.

bi kadın da yine almanyaya gidiyor, çikolata fabrikasında çalışıyor, orada başka bi türk kadın ona yardımcı oluyor ve birlikte kalıyolar. bi süre çalıştıktan sonra kocası ve 2 çocuğu yanlarına geliyor. uzun süre onları bekletiyor alması gereken yerde.

bi adam da aynı şekilde gidiyor, geldiğinde yaşlı annesine bi öküz ve bi inek alıyor.

biraz daha ayrıntı var ama sanırım bunlar yeterli olucaktır. 2007 civarlarında izledim diye hatırlıyorum ama ne zaman çekildiğini bilemiycem. teşekkürler şimdiden :)
    Chosen 2. sezondan
    Videoda banka müdürünü, zehirlenen başrol karakteri ve doktor sevgilisini görebilirsin. Bahsettiğin sahneyi vermedim ama oyuncaları tanırsın.
    https://www.youtube.com/watch?v=CmGc6QYG1jE
  • Aynalar filmi var 2 seri senin anlattıkların çok benziyor izle bi aynalar 1
    Aynalar 2
    2 seri film

• FearMaster kullanıcısına yanıt
    Aradığın film bu
    http://www.inndirmedenfilmizle.com/zaman-makinasi-the-time-machine-2002-film-izle.html

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pori kullanıcısına yanıt
    Evet buymuş özür dilerim çok teşekkür ederim

• akadaşlar yıllar önce cıne5 bir film izlemiştim film ismini bilmiyorum aklıma glen bir kız vardı bir çok ülkeyi gezip askeri gümrükten gecerken pasaport istemişlerid kızdan bir barda adam kızı elleyince kız tepki verdi en sonunda kız istanbula geldi bir erkek arkadaşıyla sanırım
  • akadaşlar yıllar önce cıne5 bir film izlemiştim film ismini bilmiyorum aklıma glen bir kız vardı bir çok ülkeyi gezip askeri gümrükten gecerken pasaport istemişlerid evlikızdan bir barda adam kızı elleyince kız tepki verdi en sonunda kız istanbula geldi bir erkek arkadaşıyla sanırım ist gellince cına5 izlemiştim bilen yokmu bu filmi cıne5 oynamıştı şifreli yayındayken
  • baysan240 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim alttaki kimde 14 gozfilla filmi var senin Dediğin filmi hatırlar gibiyim alt da verdiğim linkteki filmlere bak mutlaka onlardan biri olabilir

hawkfire45.deviantart.com/art/My-Godzilla-movies-179706198

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1- 1.5 senedir bulamadığım film...Filmin ilk başlarında şarısın (kısa saçlı ve dimdik önü) bir adam ve kadın demir merdivenlerde yiyi..şiyorlardı.Sonrasını hatırlamıyorum işte.Bizim sarışın adam tımarhane mi yada deney yapılan bir yer mi bilmem her taraf bembeyaz bir yere gönderiliyor galiba.Oradan,orda olan bir kişiyle kaçmaya çalışıyorlardı.

2- 7-8 yaşımdayken izlemiştim.Sadece bir sahnesini hatırlıyorum.Adam bir kızı duvara yaslayıp öpüyordu dudağından sonra ağzına örümcek sokuyordu.

3- Birde korku-gerilim filmi vardı,Filmde kesinlikle bir zenci abimiz vardı birde kovboy şapkası gibi bir şey takıyordu,bir adamın ağzından yada üstüne kurtçuklar dökülüyordu,bir sahnede de adamın bar gibi bir yeri vardı binada,adama bir şeyler saplanıyordu sonra o bar patlıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bigbangg -- 22 Nisan 2016; 21:53:39 >
  • Kız sevgilisine uygunsuz fotoğraflarını gönderdiği için okulda dalga geçiliyordu ve kız intihar etti adını hatırlamıyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi acaba

• sa
    benim izlediğim film 1. dünya savaşında geçiyor olması lazım bir adam hemşireyi seviyor savaş zamanı adam pilot öldü sanıyolar adam sonra çıka gelir tabi sevgilisi başka erkeği sevmiş oluyo

hatta japon uçakları amerikaya saldırıyolardı filmde bir bulamadım şu filmi yardım lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkemence007 -- 23 Nisan 2016; 12:22:27 >
  • muratkemence007 M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz film Pearl Harbor...

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkemence007

sa
    benim izlediğim film 1. dünya savaşında geçiyor olması lazım bir adam hemşireyi seviyor savaş zamanı adam pilot öldü sanıyolar adam sonra çıka gelir tabi sevgilisi başka erkeği sevmiş oluyo

hatta japon uçakları amerikaya saldırıyolardı filmde bir bulamadım şu filmi yardım lütfen

"follow" nickli arkadaşın da dediği gibi film pearl harbor

Pearl Harbor / 2001

bilgi -----> http://www.imdb.com/title/tt0213149/
    trailer ---> https://www.youtube.com/watch?v=yjMgvXhwiWU

• 
Sayfa: önceki 618619620621622
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.