Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackblood07

Arkadaşlar aradığım filmde adam kırmızı bir bmw çalıyor ve otobanda polisler onu yakalamaya çalışıyor.Çaldığı aracın içinde birde kadın var ve filmin sonunda lunaparkta yakalanıyor.Bu seferde kadın adamı kaçırıyor.

• Degerli arkadaslar.. Bende bir film arıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Ancak aradıgım filme gelmeden once forumu bastan sona okudum belki vardır ihtimaline karsı ama yok yanlız arada birkac arkadasın sordugu filmleri biliyorum onları yazayım (kusura bakmayın kimlerin bu filmleri sordugunu bakmadım insallah yardımcı olur)
    1.Bir arkadasımızda bir ejderha filminden bahsetmis hatta ona Eragon oldugunu soylemisti. arkadasımızda yanlız filmin eski oldugunu ve ejderhanın kalbinin birisi ile baglı oldugunu solemis eger baglılık ejderha deil kolye ve yeniden canlandırılan bir buyucu ile ise ki sonunda kolyeyi kırıyolar buyucu ejderhanın penceleri arasında patlıyo ve ejderha oluyo .. film 1981 yapımı Dragonslayer olacak.
    2.Baska bir arkadasımız film de bir adamın kolayı bir dikiste ictigini ve kafasının filin arkasına girdigini solemisti bu film Turkiyede kemikler diye yayınlanan Mr bones olacak.
    3. Diger birarkadasımız da kumandalı ucaklar oldugunu bir kuklanın canlanıp ucaklardan birini kullandıgını sonunda da elektrik tellerine carparak yok oldugundan bahsetmis buda Kızıl baron - Revenge Of The Red Baron olacak.
    Bu filmleri soran arkadasların adlarını almadıgım icin tekrardan herkezden ozur dilerim.
    Simdi gelelim benim aradıgım filme 90 ve 98 arası televşzyonda gosterime girmisti yanlıs haturlamıyosam ya kanal 6 yada star tv de olacak film aslında 2 seri aslında 3 seri de olabilir yanlıs hatırlamıyorsam film 2 ajan ve mafya arasında geciyor uzakdogu film i 2 tane genel kahraman var biri biraz aptal digeri ise herseye hazırlıkli bir japon dehası en sıkısık durumda bile mc gayver gibi birtakım japon icatları ile kurtulabiliyor kumandalı robotlar kumandalı arabalar vs gibi . Film Yeni Zellanda yapımı olan Malcom ve İngiliz yapımı olan Condorman benzeri bir film (Hatta nerdeyse Condorman ile konu olarak aynı) Serilerin birisinin sonunda bu ajanlar ozel yapım siyah bir araba ile (sanırım 1980 model bi pontiac formula) kotu adamın arabasına arkadan alev atıyolardı kotu adam da ise ozel yapım degisik ozellikleri olan bi 1970 model altın rengi Rolls Royce Phantom araba ile dovusuyoları. (kotu adamın arabasından eminim:D). Bir diger seri de ise film sonundahttp://www.youtube.com/watch?v=1MQvkzeQVX0 oluyordu. Filmin bu kısmını rasgele bulabildim ama adını hala bulamadım yardımcı olabilirseniz cok sevinecegim simdiden tesekkur ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blaskovich

Degerli arkadaslar.. Bende bir film arıyorum ve yardımınıza ihtiyacım var. Ancak aradıgım filme gelmeden once forumu bastan sona okudum belki vardır ihtimaline karsı ama yok yanlız arada birkac arkadasın sordugu filmleri biliyorum onları yazayım (kusura bakmayın kimlerin bu filmleri sordugunu bakmadım insallah yardımcı olur)
    1.Bir arkadasımızda bir ejderha filminden bahsetmis hatta ona Eragon oldugunu soylemisti. arkadasımızda yanlız filmin eski oldugunu ve ejderhanın kalbinin birisi ile baglı oldugunu solemis eger baglılık ejderha deil kolye ve yeniden canlandırılan bir buyucu ile ise ki sonunda kolyeyi kırıyolar buyucu ejderhanın penceleri arasında patlıyo ve ejderha oluyo .. film 1981 yapımı Dragonslayer olacak.
    2.Baska bir arkadasımız film de bir adamın kolayı bir dikiste ictigini ve kafasının filin arkasına girdigini solemisti bu film Turkiyede kemikler diye yayınlanan Mr bones olacak.
    3. Diger birarkadasımız da kumandalı ucaklar oldugunu bir kuklanın canlanıp ucaklardan birini kullandıgını sonunda da elektrik tellerine carparak yok oldugundan bahsetmis buda Kızıl baron - Revenge Of The Red Baron olacak.
    Bu filmleri soran arkadasların adlarını almadıgım icin tekrardan herkezden ozur dilerim.
    Simdi gelelim benim aradıgım filme 90 ve 98 arası televşzyonda gosterime girmisti yanlıs haturlamıyosam ya kanal 6 yada star tv de olacak film aslında 2 seri aslında 3 seri de olabilir yanlıs hatırlamıyorsam film 2 ajan ve mafya arasında geciyor uzakdogu film i 2 tane genel kahraman var biri biraz aptal digeri ise herseye hazırlıkli bir japon dehası en sıkısık durumda bile mc gayver gibi birtakım japon icatları ile kurtulabiliyor kumandalı robotlar kumandalı arabalar vs gibi . Film Yeni Zellanda yapımı olan Malcom ve İngiliz yapımı olan Condorman benzeri bir film (Hatta nerdeyse Condorman ile konu olarak aynı) Serilerin birisinin sonunda bu ajanlar ozel yapım siyah bir araba ile (sanırım 1980 model bi pontiac formula) kotu adamın arabasına arkadan alev atıyolardı kotu adam da ise ozel yapım degisik ozellikleri olan bi 1970 model altın rengi Rolls Royce Phantom araba ile dovusuyoları. (kotu adamın arabasından eminim:D). Bir diger seri de ise film sonundahttp://www.youtube.com/watch?v=1MQvkzeQVX0 oluyordu. Filmin bu kısmını rasgele bulabildim ama adını hala bulamadım yardımcı olabilirseniz cok sevinecegim simdiden tesekkur ederim.

Zuijia Paidang / Mad Mision
  • UZUN SÜRE ÖNCE İZLEDİĞİM YABANCI FLİM VARDI. İSMİNİ HATIRLAYAMIYORUM ÇOK ÜNLÜ OYUNCULAR YOKTU. ZENCİ BİR ADAM VARDI BAŞROLDE EVLİ BİR ÇOCUKLU DRAMATİK Bİ FLİMDİ ETKİSİNDE KALMIŞTIM ADAM İŞ BULAMIYORDU HAYATTA KALABİLME MÜCADELESİ VERİYORDU DÜRÜST VE GURULU BİR ADAMDI BİR SÜRÜ İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDERDİ.SONRA EŞİ ONU BIRAKTI DIŞARDA UYUMAYA FELAN BAŞLAMIŞTI ÇOCUKLA BERABER YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: cıtanest

UZUN SÜRE ÖNCE İZLEDİĞİM YABANCI FLİM VARDI. İSMİNİ HATIRLAYAMIYORUM ÇOK ÜNLÜ OYUNCULAR YOKTU. ZENCİ BİR ADAM VARDI BAŞROLDE EVLİ BİR ÇOCUKLU DRAMATİK Bİ FLİMDİ ETKİSİNDE KALMIŞTIM ADAM İŞ BULAMIYORDU HAYATTA KALABİLME MÜCADELESİ VERİYORDU DÜRÜST VE GURULU BİR ADAMDI BİR SÜRÜ İŞ GÖRÜŞMESİNE GİDERDİ.SONRA EŞİ ONU BIRAKTI DIŞARDA UYUMAYA FELAN BAŞLAMIŞTI ÇOCUKLA BERABER YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM LÜTFEN

http://www.imdb.com/title/tt0454921/
  • Cok tesekkur ederim garyopa.
  • merhabalar ; eski bir türk filmi sahil kenarında yaralı bi adam bir eve geliyor ve evde 1 kadın 2 genç kız var filmin sonunda adam kadını ve 2 kızını hamile bırakıyor ve adliyede karınları burunlarında felan bir film umarım anlatabilmişimdir...
  • Eyvallah çok sağol.
  • kimse adını hatırlamıyor mu? adını hatırlayamadıgım filmde küçük yaştakı bi sürü farklı farklı eyalettlerden kızları kacırıp egitiyorlardı. bu egıtım her türlü seyi kapsıyor dövus bale nezaket vs en sonunda güçlüleri secmek için birbiriyle ölümüne dövüştürüyorlardı hayatta kalan seçılıyor ıkı yakın kız arkadasta dövusmek zorunda kalıyor. son sahnede ıse 6 yada 7 kız kalıyor secılmıs her turlu egıtımı tamamlamıs ve bu kızları yemeklı zıyafetle mezunıyetını aslında ılerıde yapacakları ajanlık ıcın egıtımını tamamladıklarını soyluyorlar ama o sofrada ıctıklerı ıckının ıcınde uyusturucu oldugunu anlatıklarında coktan hepsı aynı anda tecavuze ugruyor. egıtımcılerı artık tam bir ajansınız kaybetecek hiç bir seyınız kalmadı dıyor. (bu filmin adı neydi 2000 lı yıllarda gosterıme gırdıgını anımsıyorum )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zglzgr -- 18 Mart 2013; 22:18:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BELOWE

merhabalar ; eski bir türk filmi sahil kenarında yaralı bi adam bir eve geliyor ve evde 1 kadın 2 genç kız var filmin sonunda adam kadını ve 2 kızını hamile bırakıyor ve adliyede karınları burunlarında felan bir film umarım anlatabilmişimdir...

Aradığın film, 1988 yapımı ''POTENTE FENERİ'', HÜLYA KOÇYİĞİT ve HAKAN BALAMİR başroldeydi...
  • Merhaba arkadaşlar bende bir film arıyorum.

Film 2003-2006 yılları arasında izlemiştim.Korku filmiydi.Filmde iki sahne hatırlıyorum.Birincisi ciftci bir baba ve oglu adamın oglunu ucan bir yaratık kacırıyordu.Artık öldürüyormuydu tam hatırlamıyorum.İkinci sahne ise okul gezısıne cıkan bir grup ogrenci gece yolda gıderken otobusun tekerlegıne yıldıza benzeyen su nınjaların kullandıgı metal kesici aletten fırlatıp tekerlegı patlatıyordu.Daha sonra noldu diye merak edip otobusten iniyorlardı.Yaratık cıkan ınsanlardan ya soforu yada baska bırılerını alıp ucuyordu.Bu kadar hatırlıyorum.Hatırlayan varsa cevap verirse sevinirim.

Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meteor2006

Merhaba arkadaşlar bende bir film arıyorum.

Film 2003-2006 yılları arasında izlemiştim.Korku filmiydi.Filmde iki sahne hatırlıyorum.Birincisi ciftci bir baba ve oglu adamın oglunu ucan bir yaratık kacırıyordu.Artık öldürüyormuydu tam hatırlamıyorum.İkinci sahne ise okul gezısıne cıkan bir grup ogrenci gece yolda gıderken otobusun tekerlegıne yıldıza benzeyen su nınjaların kullandıgı metal kesici aletten fırlatıp tekerlegı patlatıyordu.Daha sonra noldu diye merak edip otobusten iniyorlardı.Yaratık cıkan ınsanlardan ya soforu yada baska bırılerını alıp ucuyordu.Bu kadar hatırlıyorum.Hatırlayan varsa cevap verirse sevinirim.

Teşekkürler...

• Çok çok teşekkür ederim arkadaşım..sağol varol....
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Orijinalden alıntı: Meteor2006

Merhaba arkadaşlar bende bir film arıyorum.

Teşekkürler...

Teşekkür ederim.ALLAH razı olsun ;)
  • arkadaslar bu resimin hangi filme ait oldugunu bilen var mi?

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zontak Müptelası -- 19 Mart 2013; 22:18:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: J81

arkadaslar bu resimin hangi filme ait oldugunu bilen var mi?

A Good Day to Die Hard
  • arkadaşlar selam. 1980 lerde Bahçe / Osmaniyede (o zamanlar Adana'nın ilçesi idi) çekilen Murat Soydan filminin adını arıyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

A Good Day to Die Hard

Tesekkürler, birde su filmin ismini ogrensem cok iyi olacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

A Good Day to Die Hard

Tesekkürler, birde su filmin ismini ogrensem cok iyi olacak

Gangster Squad
  • 
Sayfa: önceki 247248249250251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.