Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü3 Mobil
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba. Benim soracağım şey sanırsam bir dizi ve bu dizi en azından 14 senelik veya daha eski bir diziydi. Yanılmıyorsam tam olarak şöyleydi; Bir adam kafe veya onun gibi bir yere gidiyordu ve o yerin arkasında bir kapı vardı o kapıyı açınca yani o kapıdan çıkınca çok farklı bir yere gidiyordu hep ve bu her bölümde farklı maceralar oluyordu hatırladığım bu kadar çok küçüktüm hayal meyal aklımda kalmış ne zamandır hep düşünüyorum soramadım şimdi sarayım dedim umarım bulunur. :)
  • 2-3 sene önce televizyonda şöyle bir filmin sonlarını izlemiştim lütfen yardımcı olunuz.ismini öğrenmek istiyorum.
    konu şöyle filmde genç birisi var evli ve küçük çocukları var.söz verme meselesi var.topal bir adam var.para-mafya ilişkisi var.filmin bir kısmı lunapark gibi bir yerde geçiyor.sonunda genç ölüyor.duygusal acıklı bir fılm. filmin ismini öğrenmek istiyorum.
    ENVA isimli arkadas azap yolu filminin olabileceğini belirtti ama azap yolu değil.ENVA arkadasa ilgisinden dolayı çok tesekkür ediyorum.
  • 2-3 sene önce televizyonda şöyle bir filmin sonlarını izlemiştim lütfen yardımcı olunuz.ismini öğrenmek istiyorum.
    konu şöyle filmde genç birisi var evli ve küçük çocukları var.söz verme meselesi var.topal bir adam var.para-mafya ilişkisi var.filmin bir kısmı lunapark gibi bir yerde geçiyor.sonunda genç ölüyor.duygusal acıklı bir fılm. filmin ismini öğrenmek istiyorum.
    ENVA isimli arkadas azap yolu filminin olabileceğini belirtti ama azap yolu değil.ENVA arkadasa ilgisinden dolayı çok tesekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bu arada yine hvs kuşağından izlediğim bir film vardı ama çekme izlemiştim onun için hiç isim falan hatırlayamıyorum onuda yazayımda burda dursun bazen denk geliyor demek

- film "Ring" nın vhs versiyonu gibi bişeydi :) birazda "The Faculty" benziyor , uzaylılar bir kasabada gizliden gizliye insanları ele geçiriyor ... yöntem ise bir video kaset , bunu alıp izleyen herkes uzaylıların kontrolüne geçiyordu , sağlam gothic atmosfer vardı filmde başkada pek detay hatırlamıyorum ?

1988 yapımı Remote Control filmi olabilir bahsettiğiniz
  • Arkadaşlar aklımda bir film daha var.Bu da 90 ların başları filmi olabilir.Filmde hatırladığım elektrikli sandalye cezasına çarptırılan bir mahkum vardı.Turuncu hapishane kıyafetinde.Bunu öldürüyorları ruhu başkalarına geçiyordu.Değişik güzel bir filmdi.Adamın ruhu geziyordu sanki.Milleti öldürüyordu felan.Aklıma geldikçe eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar aklımda bir film daha var.Bu da 90 ların başları filmi olabilir.Filmde hatırladığım elektrikli sandalye cezasına çarptırılan bir mahkum vardı.Turuncu hapishane kıyafetinde.Bunu öldürüyorları ruhu başkalarına geçiyordu.Değişik güzel bir filmdi.Adamın ruhu geziyordu sanki.Milleti öldürüyordu felan.Aklıma geldikçe eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

Arkadaşlar aklımda bir film daha var.Bu da 90 ların başları filmi olabilir.Filmde hatırladığım elektrikli sandalye cezasına çarptırılan bir mahkum vardı.Turuncu hapishane kıyafetinde.Bunu öldürüyorları ruhu başkalarına geçiyordu.Değişik güzel bir filmdi.Adamın ruhu geziyordu sanki.Milleti öldürüyordu felan.Aklıma geldikçe eklerim.

vay vay vay hocam büyüksün.oyuncular yine muhteşemmiş nasıl hatırlayamadım yaw? kendime kızdım valla.sağolasın tekrar düşünüp duruyordum hangi film diye
  • quote:

Aynı hikaye'ye sahip bir film daha var. Tavsiye ederim. Güzel filmdir

• quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

haydaaa benim aradığım asıl film bu yaw? bende diyorum o filmde denzel falan var mıydı diye düşünüyorum.valla ikiniz de sağolun hocam.2 filmi de indirip izleyeceğim tekrar.zate 98 olması mantıksızdı çünkü ben izlediğimde küçüktüm 89 mantıklı yani.
  • Dostlar 2003-2004 gibi trtde gece izlemiştim. Film amerikada geçiyor. Zenciler-beyazlar-mafya örgüsü vardı. Hatta bir adamın organını kesip sokak ortasına atıp gidiyorlardı. Sokaklar çatışma sahneleri iyiydi. Başrolde siyahi bir karakter vardı. Ayrıca filmdeki arabalar falan eskiydi yani 1950-1960ların amerikasıydı. Umarım anlatabildim. Bulursam suare olur benim için.
  • quote:

quote:

quote:

haydaaa benim aradığım asıl film bu yaw? bende diyorum o filmde denzel falan var mıydı diye düşünüyorum.valla ikiniz de sağolun hocam.2 filmi de indirip izleyeceğim tekrar.zate 98 olması mantıksızdı çünkü ben izlediğimde küçüktüm 89 mantıklı yani.

O değilde Stranger than Fiction'ı bulabildin mi? O'da güzel filmdi
  • Eski 1999 öncesi bir film.Filmde bir lise var liseye yeni gelen serseri bir eleman var bu bıçak falan taşıyor.Liseyi teröristler ele geçiriyor.Bu serseri eleman kendi başına hareket ederek teröristleri durduruyordu.Teröristler çatıya füze falan koyuyordu adını hatırlayabilen varsa çok teşekkürler...
  • quote:

quote:

quote:

Aslında filmi eklerken aklımdan geçmişti. Dedim aradığı film kesin Shocker..
    Ama deadsnow32'nin eklediği filme öyle emin cevap yazmışsın ki, o zaman bunu da izlesin bari diye düşünerek ekledim Shocker'ı
  • quote:

Orijinalden alıntı: acn10

Eski 1999 öncesi bir film.Filmde bir lise var liseye yeni gelen serseri bir eleman var bu bıçak falan taşıyor.Liseyi teröristler ele geçiriyor.Bu serseri eleman kendi başına hareket ederek teröristleri durduruyordu.Teröristler çatıya füze falan koyuyordu adını hatırlayabilen varsa çok teşekkürler...

91 yapımı Toy Soldier's filmine benziyor gibi. Youtube'dan trailer'ına bi bak istersen..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aslında filmi eklerken aklımdan geçmişti. Dedim aradığı film kesin Shocker..
    Ama deadsnow32'nin eklediği filme öyle emin cevap yazmışsın ki, o zaman bunu da izlesin bari diye düşünerek ekledim Shocker'ı

evet ya hocam zaten bende işyerinde Fallen filminin trailerını izlememiştim.İzlesem onun olmadığını anlardım.Şimdi Shocker filmini buldum zorrentten çekiyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bu arada yine hvs kuşağından izlediğim bir film vardı ama çekme izlemiştim onun için hiç isim falan hatırlayamıyorum onuda yazayımda burda dursun bazen denk geliyor demek

- film "Ring" nın vhs versiyonu gibi bişeydi :) birazda "The Faculty" benziyor , uzaylılar bir kasabada gizliden gizliye insanları ele geçiriyor ... yöntem ise bir video kaset , bunu alıp izleyen herkes uzaylıların kontrolüne geçiyordu , sağlam gothic atmosfer vardı filmde başkada pek detay hatırlamıyorum ?

1988 yapımı Remote Control filmi olabilir bahsettiğiniz

tşk. ama o değil malesef
  • arkdaşlar cinnet geçirecem bi film var bulamadım biraz bahsediyim yardımcı olursanız sevinirim.
    2 kız üniversiteye başlıyo kızlar üniversitede bi gruba dahil oluyolar gruba dahil olunca grubun dövmelerini bellerine yaptırıyolar. tam hatırlamıyorum ama eymi kızlarımı evmi grubumuydu sanırım öyle bi şeydi. bu grubun lideri üniversitede ögretim görevlisiyle yatıyo sonra adamı öldürüyo gruba yeni katılan kızlar bunu ihbar edeceklerini söylüyolar ve gruba yeni katılan kızın biri havuzda boğmaya çalışırken yakalanıyo.
  • arkadaşlar bu filmi bu gün d-smartın sinema kanallarının birinde izledim ancak yarısından sonra elektrikler kesildi filmin devamını merak ediyorum. film şöyle
    güneşte km lerce büyüklükte güneş patlamaları olmakta ve bu patlamalar dünyada atmosferde ilginç rengarenk dalgalanmalar yaratmaktadır. filimde itfaiyeci bir baba ile oğul arasında geçiyo. oğul babasını bi yangında kaybetmiş ve bir gün babasının emektar telsizinin başında dururken geçmişte ölmüş babasıyla telsizde konuşuyo aynı telsiz aynı odada babasının ne zaman ölüceğini falan söylüyo hatta babasına. yangında ölmüş olan babasını yangına gitmemesini söylüyo onu kurtarıyo bi şekilde ölümden ama kaderi değiştiriyo ve bu sefer babasının kanserden öldüğünü söylüyo çevresindekiler yani farklı bi boyuttamış gibi geçmişte ölmüş babasıyla telsizde konuşuyo oğlan.

umarım yeterince açıklayıcıdır bi yardımcı olursanız çok sevinirim emeğinize teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woundedlion -- 24 Ocak 2013; 21:36:10 >

• woundedlion ... filmin bu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acn10

Eski 1999 öncesi bir film.Filmde bir lise var liseye yeni gelen serseri bir eleman var bu bıçak falan taşıyor.Liseyi teröristler ele geçiriyor.Bu serseri eleman kendi başına hareket ederek teröristleri durduruyordu.Teröristler çatıya füze falan koyuyordu adını hatırlayabilen varsa çok teşekkürler...

91 yapımı Toy Soldier's filmine benziyor gibi. Youtube'dan trailer'ına bi bak istersen..

Kardeş sağolda o değil ya.Filmin adı şöyle Lisede Terör,Kolejde panik gibi birşeydi google kullanmama rağmen bulamadım normal aksiyon filmiydi.
  • 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.