Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (222. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle foruma hoşbuldum.Üyelik bugüne nasipmiş.Konunun güzelliği zaten malum.Bende 1-2 film sorayım sakıncası yoksa.
    1.90'larda izlediğim bir film vardı.Tek sahnesini hatırlıyorum.Bir marketin otoparkında geçiyor.Bir yaratık yada cin gibi birşeydi.Aracın içinde gözlerinden yanlara doğru ışın çıkmaya başlıyor.Daha sonra ışını önünde duran arabaya gönderip patlatıyor ve onun etkisiyle sıra sıra diğer arabalarda patlamaya başlıyor.
    2.Buda noel baba filmi.Filmdeki noel baba klasik noel baba gibi değil zayıf ve kel biriydi.Ed harris diye hatırlıyorum ama öyle bir filmini bulamadım.
    3.Bu filmdede suyun içine patlayıcı enjekte ediyorlardı sanırım.İnsanlar bu suyu içince vücut sıvılarıyla etkileşime geçip patlıyordu.Hatırladığım sahneside mahkeme salonunda hakim suyu içince salon yerle bir oluyordu.Aynı filmmi emin değilim ama beyin gücüylede karşısındakinin kafasını patlatabiliyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetuğurdemir

3.Bu filmdede suyun içine patlayıcı enjekte ediyorlardı sanırım.İnsanlar bu suyu içince vücut sıvılarıyla etkileşime geçip patlıyordu.Hatırladığım sahneside mahkeme salonunda hakim suyu içince salon yerle bir oluyordu.Aynı filmmi emin değilim ama beyin gücüylede karşısındakinin kafasını patlatabiliyorlardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetuğurdemir

Öncelikle foruma hoşbuldum.Üyelik bugüne nasipmiş.Konunun güzelliği zaten malum.Bende 1-2 film sorayım sakıncası yoksa.
    1.90'larda izlediğim bir film vardı.Tek sahnesini hatırlıyorum.Bir marketin otoparkında geçiyor.Bir yaratık yada cin gibi birşeydi.Aracın içinde gözlerinden yanlara doğru ışın çıkmaya başlıyor.Daha sonra ışını önünde duran arabaya gönderip patlatıyor ve onun etkisiyle sıra sıra diğer arabalarda patlamaya başlıyor.
    2.Buda noel baba filmi.Filmdeki noel baba klasik noel baba gibi değil zayıf ve kel biriydi.Ed harris diye hatırlıyorum ama öyle bir filmini bulamadım.

2. film bu olabilir..

• TV8'de mi ne izlemiştim bir sihirbaz banka önünde gösteri yaparken ortadan kaybolup küçük elmasları çalıyordu ve tam polisler müdahale edecekken gösterisini bitirip kayboluyordu hatırladığım tek sahnesi bu yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim.3 veya 4 arkadaş birini öldürüyorlardı sanki uçurum gibi bir yerde atıyorlardı yada gömüyorlardı tam hatırlamıyorum.sleepers tarzı bişeydi sanki kamyonetleri felan vardı.galiba adamı yanlışlıkla öldürüyorlardı.bu kadar hatırlayabiliyorum.

Dediğin türde çok film seyrettim konular birbirine benzer genelde şu ikisinden biri olabilir

hocam eyvallah.shallow grave'i indiriyorum herhalde budur buna benziyor.diğerinin zorrent linkini bulamadım.Stranger than fiction diye 2006 da çekilmiş bir film daha var.bu 2000 yılına ait ama link bulamadım.kasarsam bulurum ama

Aradığınız film Shallow Grave mi? Eğer oysa ok.. Forumda bir başka arkadaş da bu filmi arıyor sanırım. Sizin bahsettiğiniz filme benzer şeyler yazmış.

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bende yazayım bari senelerdir arıyom hiç umut yok ama şu başlıktada yeri olsun :)

- bir grup arkadaş , genç dönemlerinde yanlışlıkla bir adamı öldürüyolar , ama tam hatırlamıyorum nasıl öldüğünü , sonra cesedi ortadan kaldırmak için arabanın bagajına koyarak dev bir inşaat çukuruna atıyolar çukurun içi de su dolu , çok büyük bir çukur , devasa elmas madenleri olur ya onlar gibi bişey di sanki , neyse yıllar sonra bu çukurun suları çekiliyor ve arbayı buluyolar tabi içinde insan iskeleti vs. sanırım birde silah var , neyse polis araştırmaya başlıyor tabi olayı , gençlerde büyümüş artık , olayı duyunca kasabalarına dönüyolar ve beraberce bu işten sıyrılmanın planını yapmaya çalışıyolar ama konuştukça devamlı birbirlerine düşüyolar çok ilginç sırlar serilmeye başlıyor ortaya vs. böyle gidiyor sonunu yada herhangi bir oyuncusunu hatırlamıyorum ...

hocam iki dakika araştırdım galiba buldum filmi :) yalnız film hiçbir yerde yok.konuyu okursan az bir ingilizcen bile olsa anlarsın.konu aynı.ve nerdeyse tüm oyuncuları bilindik ünlü kişiler.

http://www.imdb.com/title/tt0160459/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ALBAY -- 22 Ocak 2013; 23:17:57 >
  • X@ndeR ve elzemsin. Size teşekkür ederim.Live wire doğru ancak bad santa değil.Ofilmde noel baba kırmızı kıyafetini giymiyordu sanırım. Daha çok takım elbiseli hatırlıyorum.
  • quote:

hocam iki dakika araştırdım galiba buldum filmi :) yalnız film hiçbir yerde yok.konuyu okursan az bir ingilizcen bile olsa anlarsın.konu aynı.ve nerdeyse tüm oyuncuları bilindik ünlü kişiler.

Evet aradığınız film kesinlikle bu. Youtube'da bile trailer'ı yok.. Bir tane Lesser Evil diye trailer var ama bu filme ait değil..

Filmden bir tane caps bulabildim. Sanırsam bu filme ait..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elzemsin -- 22 Ocak 2013; 23:35:28 >
  • quote:

quote:

Evet aradığınız film kesinlikle bu. Youtube'da bile trailer'ı yok.. Bir tane Lesser Evil diye trailer var ama bu filme ait değil..

anlamadığım şu.1910 ların bile filmleri hala var ama 98 yapımı bir film piyasada yok çok ilginç değil mi?
  • quote:

quote:

quote:

anlamadığım şu.1910 ların bile filmleri hala var ama 98 yapımı bir film piyasada yok çok ilginç değil mi?

Çok merak ettim nerede seyrettin bu filmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 23 Ocak 2013; 0:32:12 >
  • Film'de bir yaşlı adam vardı çok zengindi baş rol oyuncusun babasınımı dedesini canlandırıyordu hatırlamıyorum adam ölünce vasiyet ediyor isteklerimi yaparsa mirasın sahibi olsun önce yapmadı diğer varislerinede şart koşuyor işte eğer yardım ederseniz sizde mirastan red edilirsiniz diye annesi bile eve almadı adam parkta yattı sonra o parkta bir kadın ve kızıyla tanıştı sonra tüm istekleri yapmaya başladı filmin sonunda kız hastaydı öldü ve adam mirasa kavuştu hastaların tedavi olması için bir hastane yaptırdı....
  • Benim de şöyle bir sorunum var ki sadece filmin sonunu hatırlıyorum.Ana karakterimiz filmin sonunda bayağı lüks güzel bi eve geliyor,orda birkaç olay geçiyor sonra bi zarf buluyor,içindeki notta aslında izlediğimiz film boyunca olan planları karakterimiz planlamış.Ama bi nedenden dolayı hafıza kaybı yada hafızasını sildirmiş,hatırlamıyor.Filmin sonunda da kız arkadaşını alıp gökdelenin üzerindeki helikoptere binip binayı patlatıyor filan.Bilen bi cevaplasın gözünüzü seveyim yıllardır hatırlayamıyorum bu filmin adını..
  • 1 film ve bir dizi arıyorum forumu eskiden beri takip ediyorum ama pek aktif değildim bir yanlışım olursa kusuruma bakmayın istem dışıdır :)

1-) uyur gezer hastalığı olan bir adam yeni taşınan komşusuna aşık oluyor, filmin en başında bu adam kendi kafasının içindeymiş (bir odayı adamın kafası olarak dizayn etmişler gözleri pencere filan) gibi kendinden flan bahsediyor. Sanırım fransız filmi

2-) cnbc-e yada e2 de yayınlanan bir dizi gibi birşeydi sürekli kısa hikayelerden bahsediyordu 1 tanesi aklımda kaldı gibi bir adam yeğeni için oyuncak bebek almaya bir dükkana giriyor ve sanırım o bebeği yeğenine veremiyor bebeği çok seviyor ve aynı o bebeğe benzeyen bir sevgilisi oluyo bunun gibi birşeydi hafızamda bunlar kalmış bilenler varsa lütfen yardımcı olsun kafayı yemek üzereyim çok kötü takıldım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: iquana

Merhabalar,
    Aradıgım film hatırladıgım kadarıyla bir aile otoyolda arabalarıyla yolculuk etmesinden ibaret(Anne baba ve çocukları 1 kız 1 erkek+birde kızın erkek arkadaşı),detayları açıklayayım
    1.Film kafa kurcalayıcı türden
    2.filmin başında trafik kazası atlatıyorlardı(aslında atlattıklarını sanıyorlar)
    3.Issız bir yolda geciyor gelinlikli bir bayanı arabaya alıyorlar kadın erkek çocugu öldürüyor
    4.Bir araba cesetleri almaya geliyor sürekli
    5.En son kız kalıyor aslında baştakı kazada hepsı ölmüş kız dışında bu anlaşılıyor
    6.Bu filmi bilen hatırlayan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

quote:

quote:

Çok merak ettim nerede seyrettin bu filmi.

Çok iyi hatırlıyorum tvde izlemiştim.zaten film AFI denen bir festivalde yayınlanmış.wikipediadan bakarsanız detaylı görebilirsiniz.çok sağlam filmdi yalnız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Merhabalar,
    Aradıgım film hatırladıgım kadarıyla bir aile otoyolda arabalarıyla yolculuk etmesinden ibaret(Anne baba ve çocukları 1 kız 1 erkek+birde kızın erkek arkadaşı),detayları açıklayayım
    2.filmin başında trafik kazası atlatıyorlardı(aslında atlattıklarını sanıyorlar)
    3.Issız bir yolda geciyor gelinlikli bir bayanı arabaya alıyorlar kadın erkek çocugu öldürüyor
    5.En son kız kalıyor aslında baştakı kazada hepsı ölmüş kız dışında bu anlaşılıyor

Belki yeri değil ama bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum bir filmin imdb sayfasını nasıl kopyalıyorsunuz acaba ben beceremedim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicko93

Benim de şöyle bir sorunum var ki sadece filmin sonunu hatırlıyorum.Ana karakterimiz filmin sonunda bayağı lüks güzel bi eve geliyor,orda birkaç olay geçiyor sonra bi zarf buluyor,içindeki notta aslında izlediğimiz film boyunca olan planları karakterimiz planlamış.Ama bi nedenden dolayı hafıza kaybı yada hafızasını sildirmiş,hatırlamıyor.Filmin sonunda da kız arkadaşını alıp gökdelenin üzerindeki helikoptere binip binayı patlatıyor filan.Bilen bi cevaplasın gözünüzü seveyim yıllardır hatırlayamıyorum bu filmin adını..

olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadsnow32

quote:

quote:

Merhabalar,

Belki yeri değil ama bu işlerden pek anlamadığım için soruyorum bir filmin imdb sayfasını nasıl kopyalıyorsunuz acaba ben beceremedim de

sorun çözülmüştür
  • quote:

bende yazayım bari senelerdir arıyom hiç umut yok ama şu başlıktada yeri olsun :)

- bir grup arkadaş , genç dönemlerinde yanlışlıkla bir adamı öldürüyolar , ama tam hatırlamıyorum nasıl öldüğünü , sonra cesedi ortadan kaldırmak için arabanın bagajına koyarak dev bir inşaat çukuruna atıyolar çukurun içi de su dolu , çok büyük bir çukur , devasa elmas madenleri olur ya onlar gibi bişey di sanki , neyse yıllar sonra bu çukurun suları çekiliyor ve arbayı buluyolar tabi içinde insan iskeleti vs. sanırım birde silah var , neyse polis araştırmaya başlıyor tabi olayı , gençlerde büyümüş artık , olayı duyunca kasabalarına dönüyolar ve beraberce bu işten sıyrılmanın planını yapmaya çalışıyolar ama konuştukça devamlı birbirlerine düşüyolar çok ilginç sırlar serilmeye başlıyor ortaya vs. böyle gidiyor sonunu yada herhangi bir oyuncusunu hatırlamıyorum ...

buyur hocam vuslat vakti programı gibi oldu valla.sevenler kavuşuyor

• quote:

quote:

buyur hocam vuslat vakti programı gibi oldu valla.sevenler kavuşuyor

The Lesser Evil vaybe

çok sagol kardeş artık bu filmi kafamda uydurdum herhalde diyip bir kenara atmıştım

şurdada fragmanı var ama full filmi özllikle türkçe bulmak zor tv8 telefon açsam mı acaba onlarda vardır
    http://www.sinemalar.com/fragman/19777/the-lesser-evil/0
  • bu arada yine hvs kuşağından izlediğim bir film vardı ama çekme izlemiştim onun için hiç isim falan hatırlayamıyorum onuda yazayımda burda dursun bazen denk geliyor demek

- film "Ring" nın vhs versiyonu gibi bişeydi :) birazda "The Faculty" benziyor , uzaylılar bir kasabada gizliden gizliye insanları ele geçiriyor ... yöntem ise bir video kaset , bunu alıp izleyen herkes uzaylıların kontrolüne geçiyordu , sağlam gothic atmosfer vardı filmde başkada pek detay hatırlamıyorum ?
  • 
Sayfa: önceki 220221222223224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.