Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (221. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.997
Cevap
782
Favori
1.599.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardımcı olan arkadaş çıkarsa sevinirm.7-8 yıl önceki izlediğim bir film hatırlayamıyorum..Biraz bahsedeyim umarım bilen birileri çıkar..Gençlik&komedi tarzında bir filmdi..Bir lisede ezik bir gencin okuduğu okulu bırakıp(okuduğu okuldanda atılması için herşeyi yapıyordu,başka bir okulda tekrardan liseye başlaması için hapishaneden siyahi bir mahkumdan yardım ve tüyo almasıydı..(Hatta saçma sapan bir göz/bakış hareketini gösteriyordu)Hatta filmin son sahnelerinde braveheart'dan 1-2 sahneyi denemişlerdi..
  • Arkadaşlar Filmde 8-10 kişi vardı sanırım ıssız bir yeri cansız mankenlerle falan dolduruyorlar bu 8-10 kişinin enselerine sayı veya harfler yazıyorlar en sonda bunları birleştirip şifre gibi birşey oluşuyordu sanırım hatırlayan var mıdır ?(Ayrıca bu kişileri öldürmek için çeşitli oyunlar hazırlayıp kameralardna izliyorlar
  • Arkadaşlar bir film arıyorum tarihi falan hatırlamıyorum ama çok eskiden izlemiştim anlatayım.

Bir çocuk var yatağın altından hep korkuyor falan bakamıyor daha sonra geceleri sesler gelmeye başlıyor yatağın altından çocuk ne olduğunu anlamak için yere tuzak gibi doritos cips falan koyuyor sonra bişey onları kıtır kıtır yiyor ve çocuk hortlak olduğunu düşünüyor sonra çocuk hortlakla arkadaş oluyor hortlak kendi dünyalarına yer altına götürüyor çocuğu hatta çocuk bir süre orda kalıyor ailesi arıyor falan en sonunda çok uzakta bir yerde buluyorlar hatta hortlak ceketini çocuğa veriyor bukadar hatırlıyorum yardım ederseniz iyi olur çok uzun zamandır arıyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: lordeagle

benimde bir tane film var. 2004-2005 yıllarında filan digitürkte izlemiştim ama geçen sene de filmi digitürkte verirlerken görmüştüm. Filmin adı maymun kral olması lazım hatta film 2 parttan oluşuyor. Ben sadece ilk partı izlemiştim o yüzden onu hatırladığım kadar anlatacağım. Bir tane amerikalı adam var ve bu bir şekilde uzak doğuda bir yere gidiyor. Burda bunu maymun kral diye bir adam eğitiyor dövüşmeyi filan öğretiyor. Maymun kralın tipi saç sakal birbirine karışık ama bayağı iyi dövüşen bir adam. Bu amerikalı hatta ordaki kızlardan birine filan aşık oluyordu. Sadece bu kadar hatırlıyorum part 2 yi izlemediğim için sonunu filan bilmiyorum.

http://www.imdb.com/title/tt0198779/

çok teşekkür ederim bayağıdır bu filmi arıyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kavkazets

Uzun yıllar önce izlediğim bir korku filmi vardı.
    Sadece karanlıkta ortaya çıkan yaratıklar vardı.Ortaya çıktıklarında da insanları parçalıyorlardı.Bir evde bir grup genç (aile de olabilir,hatırlamıyorum) sıkışıp kalıyor.Hayatta kalmak için mum yakıyorlar,el feneri kullanıyorlar.Hatta mutfakta ocağı açıyorlardı.Işık sönünce yaratıklar geliyordu.
    Filmde herkes ölüyor,sonunda genç bir kız ve galiba kardeşiydi küçük bir çocuk kalıyordu.Kızın sevgilisi kılığında yaratıklardan birisi arabasıyla evin önüne geliyor ve arabayla kaçıyorlardı ve bu gündüz vaktiydi.Araba tünele girince film çığlıklar eşliğinde bitiyordu.Yani kızın sevgilisi görünümündeki yaratıklardan birisi kalan son iki kişiyi de karanlıkta öldürüyordu.
    Bu filmi yıllardır arıyorum ama bulamadım.Adını hatırlayan var mı?

Yukarıda çok benzer bir konuya verilen cevap ;

• quote:

Orijinalden alıntı: companjera

quote:

Orijinalden alıntı: hangman23

arkadaşlar trt 2 de yıllar önce (tam hatırlamıyorum 6-7 yıl olabilir) bi film çıkmıştı. orta çağı anlatıyordu. filmin sadece sonunu hatırlıyorum ama söylersem spoilere girer diye korkuyorum. filmin sonunda adama tanrıya inanıyor musun diye soruyorlardı ve adam "tanrı öldü" diye bağırıyordu ve sonra öldürüyorlardı.var mı bu filmi bilen?

http://www.sinemalar.com/film/9242/nietzsche-agladiginda olabilir mi?

yok kardeş o olamaz çünkü film orta çağda geçiyordu. yani filmde nietzsche nin olması imkansız. ama gerçekten de bu söz nietzsche nin sözü :d ama filmde de böyle dediğini çok iyi hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo7

Arkadaşlar bir film arıyorum tarihi falan hatırlamıyorum ama çok eskiden izlemiştim anlatayım.

Bir çocuk var yatağın altından hep korkuyor falan bakamıyor daha sonra geceleri sesler gelmeye başlıyor yatağın altından çocuk ne olduğunu anlamak için yere tuzak gibi doritos cips falan koyuyor sonra bişey onları kıtır kıtır yiyor ve çocuk hortlak olduğunu düşünüyor sonra çocuk hortlakla arkadaş oluyor hortlak kendi dünyalarına yer altına götürüyor çocuğu hatta çocuk bir süre orda kalıyor ailesi arıyor falan en sonunda çok uzakta bir yerde buluyorlar hatta hortlak ceketini çocuğa veriyor bukadar hatırlıyorum yardım ederseniz iyi olur çok uzun zamandır arıyorum teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: kral789

Arkadaşlar Filmde 8-10 kişi vardı sanırım ıssız bir yeri cansız mankenlerle falan dolduruyorlar bu 8-10 kişinin enselerine sayı veya harfler yazıyorlar en sonda bunları birleştirip şifre gibi birşey oluşuyordu sanırım hatırlayan var mıdır ?(Ayrıca bu kişileri öldürmek için çeşitli oyunlar hazırlayıp kameralardna izliyorlar

http://www.imdb.com/title/tt0297284/

Harika bir filmdi. . .
  • 1-2 tane film var aklımda yazıcam en kısa zamanda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twostart

quote:

Orijinalden alıntı: kral789

Arkadaşlar Filmde 8-10 kişi vardı sanırım ıssız bir yeri cansız mankenlerle falan dolduruyorlar bu 8-10 kişinin enselerine sayı veya harfler yazıyorlar en sonda bunları birleştirip şifre gibi birşey oluşuyordu sanırım hatırlayan var mıdır ?(Ayrıca bu kişileri öldürmek için çeşitli oyunlar hazırlayıp kameralardna izliyorlar

http://www.imdb.com/title/tt0297284/

Harika bir filmdi. . .

çok teşekkürler çok önceden izlemiştim kaç gündür adını aklıma getiremedim.
  • 2000' li yıllara ait olduğunu düşündüğüm bir film arıyorum. Adamımız suç aleminde yükselmiş bir adam mafya üyesi ya da kiralık katilde olabilir. Çoğunlukla takım elbiseyle geziyor ama kravat takmıyordu sanırım. Son kurbanlarını arabasının bagajına atmaya başlamıştı. Bu adam birgün bir kadına aşık oluyor bir ev tutup kadına evlenme teklif ediyor. Evleniyorlar ama işler yolunda gitmiyor ve adam kadının içtiği bir içeceğe ilaç katıp öldürüyor. Bu olay filmin finaline yakın oluyordu galiba. Adamımızın kadının cenazesinde ağladığını hatırlıyorum. Oyuncu ünlü biride olabilir ama filmi tam olarak izleyemediğim için hatırlayamadım. Umarım burada bu filmi izleyen birileri vardır...
  • Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim.3 veya 4 arkadaş birini öldürüyorlardı sanki uçurum gibi bir yerde atıyorlardı yada gömüyorlardı tam hatırlamıyorum.sleepers tarzı bişeydi sanki kamyonetleri felan vardı.galiba adamı yanlışlıkla öldürüyorlardı.bu kadar hatırlayabiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim.3 veya 4 arkadaş birini öldürüyorlardı sanki uçurum gibi bir yerde atıyorlardı yada gömüyorlardı tam hatırlamıyorum.sleepers tarzı bişeydi sanki kamyonetleri felan vardı.galiba adamı yanlışlıkla öldürüyorlardı.bu kadar hatırlayabiliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: elzemsin

quote:

Arkadaşlar yıllar önce bir film izlemiştim.3 veya 4 arkadaş birini öldürüyorlardı sanki uçurum gibi bir yerde atıyorlardı yada gömüyorlardı tam hatırlamıyorum.sleepers tarzı bişeydi sanki kamyonetleri felan vardı.galiba adamı yanlışlıkla öldürüyorlardı.bu kadar hatırlayabiliyorum.

hocam eyvallah.halbuki ismini bildiğim bir filmmiş ama insan unutuyo işte.peki buna yakın aynı konuda başka bir film olabilir mi acaba? sanki benim dediğim filmde kızlar yoktu diye hatırlıyorum?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Bir Amerikan kampüs filmi vardı,katil biri kampüsteki öğrencileri öldürüyordu.Hattta filmin en can alıcı noktasından biri katil kızı kovalıyordu kız kaçıyordu okulun içinde bahçeye çıkıyordu sonra kafasını kaldırıp okula bakıyordu katil pencereden el sallıyordu yüzü görünmüyor tabi üstünde kapşonlu vardı.Hatta bu kapşonunu kız okulun müdürünün odasında mı ne buluyordu katili müdür filan sanıyordu.

Baba büyüksün ya çok sağol çok sevdiğim çok eski bir filmdi
  • quote:

quote:

hocam filmi indirdim bu değilmiş.
  • quote:

Dediğin türde çok film seyrettim konular birbirine benzer genelde şu ikisinden biri olabilir

1.http://www.imdb.com/title/tt0178043/
    2.http://www.imdb.com/title/tt0111149/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 22 Ocak 2013; 19:11:30 >
  • quote:

quote:

Dediğin türde çok film seyrettim konular birbirine benzer genelde şu ikisinden biri olabilir

hocam eyvallah.shallow grave'i indiriyorum herhalde budur buna benziyor.diğerinin zorrent linkini bulamadım.Stranger than fiction diye 2006 da çekilmiş bir film daha var.bu 2000 yılına ait ama link bulamadım.kasarsam bulurum ama
  • quote:

quote:

quote:

hocam eyvallah.shallow grave'i indiriyorum herhalde budur buna benziyor.diğerinin zorrent linkini bulamadım.Stranger than fiction diye 2006 da çekilmiş bir film daha var.bu 2000 yılına ait ama link bulamadım.kasarsam bulurum ama

Aradığınız film Shallow Grave mi? Eğer oysa ok.. Forumda bir başka arkadaş da bu filmi arıyor sanırım. Sizin bahsettiğiniz filme benzer şeyler yazmış.

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bende yazayım bari senelerdir arıyom hiç umut yok ama şu başlıktada yeri olsun :)

- bir grup arkadaş , genç dönemlerinde yanlışlıkla bir adamı öldürüyolar , ama tam hatırlamıyorum nasıl öldüğünü , sonra cesedi ortadan kaldırmak için arabanın bagajına koyarak dev bir inşaat çukuruna atıyolar çukurun içi de su dolu , çok büyük bir çukur , devasa elmas madenleri olur ya onlar gibi bişey di sanki , neyse yıllar sonra bu çukurun suları çekiliyor ve arbayı buluyolar tabi içinde insan iskeleti vs. sanırım birde silah var , neyse polis araştırmaya başlıyor tabi olayı , gençlerde büyümüş artık , olayı duyunca kasabalarına dönüyolar ve beraberce bu işten sıyrılmanın planını yapmaya çalışıyolar ama konuştukça devamlı birbirlerine düşüyolar çok ilginç sırlar serilmeye başlıyor ortaya vs. böyle gidiyor sonunu yada herhangi bir oyuncusunu hatırlamıyorum ...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Aradığınız film Shallow Grave mi? Eğer oysa ok.. Forumda bir başka arkadaş da bu filmi arıyor sanırım. Sizin bahsettiğiniz filme benzer şeyler yazmış.

quote:

Orijinalden alıntı: evohan

bende yazayım bari senelerdir arıyom hiç umut yok ama şu başlıktada yeri olsun :)

- bir grup arkadaş , genç dönemlerinde yanlışlıkla bir adamı öldürüyolar , ama tam hatırlamıyorum nasıl öldüğünü , sonra cesedi ortadan kaldırmak için arabanın bagajına koyarak dev bir inşaat çukuruna atıyolar çukurun içi de su dolu , çok büyük bir çukur , devasa elmas madenleri olur ya onlar gibi bişey di sanki , neyse yıllar sonra bu çukurun suları çekiliyor ve arbayı buluyolar tabi içinde insan iskeleti vs. sanırım birde silah var , neyse polis araştırmaya başlıyor tabi olayı , gençlerde büyümüş artık , olayı duyunca kasabalarına dönüyolar ve beraberce bu işten sıyrılmanın planını yapmaya çalışıyolar ama konuştukça devamlı birbirlerine düşüyolar çok ilginç sırlar serilmeye başlıyor ortaya vs. böyle gidiyor sonunu yada herhangi bir oyuncusunu hatırlamıyorum ...

bu film de değil hocam.evet aynen o arkadaşın anlattığı film işte.zaten yeni bişey değil.1985-1995 arası diye tahmin ediyorum.zaten o arkadaşda 2010 dan beri arıyor ve bulamamış herhalde biz de bulamayız bu gidişle.çok ilginç hiç mi kimse duymadı acaba bu filmi? arkadaşın anlattığı filmin birebir aynısı diyebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 219220221222223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.