Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (218. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fefo58

arkadaşlar garip bi uzaylı filmi vardı tek hatırladığım bi adamın kafasını bi köpeğe köğeğin kafasınıda adamın vücuduna naklediyorlardı. bu filmi çok eskiden izlemiştim belki 90ların sonuna doğru. adını bilen varsa çok güzel olur. çok merak ediyorum.

Adam değil kadın
  • Arkadaslar su kare hangi filmden bilen var midir? Lutfen yardim.

• Arkadaşlar öncelikle iyi geceler lütfen yardım edin gözüme uyku girmiyor. Bu filmi küçükken izledim küçük bir çocuk ve bir cin arasında geçiyor. Alaaddinin sihirli lambasının modern versiyonu gibiydi. tam hatırlayamıyorum ama sanırım teyipten çıkıyordu bir cin vardı hatta çocuk teybi ilk başta tekmeliyordu galiba yanlışlıkla. cin zenciydi bunun 3 mü 4 tanemi dilek hakkı var dileğinin birinde yiyecek istiyor tepeden çukulata hamburger falan yağdırıyor cin. ikinci dileğinide dandik bişey için kullanıyor. sonrasını anımsamıyorum. Böyle hem komedi hem macera süper bir filmdi. Ama hatırlayamıyorum. Çok araştırdım bulamadım 95-99 yılları arasında bir yerlerde izledim ben bunu tvde ama ismini hatırlayamıyorum dolayısıyla filmide bulamıyorum. Lütfen yardım edin şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emmmo -- 14 Ocak 2013; 2:32:24 >
  • arkadaşlar bnde bir film sorcam lütfen cvp verin... ben bnda 4,5 yıl önce trtde bir film izlemiştim çok az bi yerini hatırlıom adamlara bişey oluyo eski bir tarihe gidiyorlar ve ne oldugunu anlamyıorlar kendilerini kasaba gibi bir yerde buluyorlar gerilim aksiyon türü bişeydi filmin adı ''son'' la başlıyor bi türlü bulamadım :/
  • bu filmin ismi nedir acaba? şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: herr18

Arkadaslar su kare hangi filmden bilen var midir? Lutfen yardim.

http://www.imdb.com/title/tt0095159/
  • quote:

Orijinalden alıntı: izztctnky

bu filmin ismi nedir acaba? şimdiden teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0248190/
  • Ben bir dizi sormak istiyorum Kafama takıldı bir türlü hatırlayamadım. Dizi kanal d de yayınlanıyorudu. Dövüşçü bir kadını anlatıyordu, dişi herkül de denebilir
    Z' li bir ismi vardı, bir türlü çıkartamıyorum zorro diyesim geliyor, ccıık değil Kadını elinde daire halka var bununla dövüşüyordu. Ayrıca yakın dövüşte de iyiydi. Siyah parlak deri, süet tarzı bir giysisi vardı Mutlaka vardır hatırlayan kadınız ismi zaten dizinin ismiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

Ben bir dizi sormak istiyorum Kafama takıldı bir türlü hatırlayamadım. Dizi kanal d de yayınlanıyorudu. Dövüşçü bir kadını anlatıyordu, dişi herkül de denebilir
    Z' li bir ismi vardı, bir türlü çıkartamıyorum zorro diyesim geliyor, ccıık değil Kadını elinde daire halka var bununla dövüşüyordu. Ayrıca yakın dövüşte de iyiydi. Siyah parlak deri, süet tarzı bir giysisi vardı Mutlaka vardır hatırlayan kadınız ismi zaten dizinin ismiydi.

http://www.imdb.com/title/tt0112230/
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: aquarist1

arkadaşlar iyi günler.ben 1970 li yıllarda AT KADIN VE SİLAH isimli bir kovboy filmi izlemiştim.filmin oyuncuları ve orijinal adını bilenler yardımcı olursa sevinirim.nette bir bilgi bulamadım.teşekkürler.

Fransız filmi olduğundan eminsen , küçücük de olsa bir ayrıntı verebilirsen yardımcı olabiliriz. Şimdilik yapabileceğim , içinde düello geçen yaklaşık tarihteki filmlerin bir listesini vermek. Belki afişinden tanırsın

http://www.imdb.com/search/title?countries=fr&genres=western&keywords=duel&release_date=1950,1980

fransız filmi olduğundan eminim.yıllar önce gitti gidiyor.com da filmin afişinin satıldığını görmüştüm.sonraları tekrar bakmak istediğimde bulamadım.oyuncularda fransızdı.komedi olmayan konulu, az erotik,ciddi bir filmdi.türkçe adı AT KADIN VE SİLAH tı.fakat orijinal adının farklı bir anlamı vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas Anderson

quote:

hocam sormasi ayip ama siz kac yasindasiniz?
  • Arkadaşlar Merhaba,

Sanırım 1999-2003 arası TV'de bir film izlemiştim ama hiçbir yerde bulamadım. Film şöyle; ilk başında kadının biri arabasıyla ve yanında çocuğuyla tren yolunda intihar etmek üzere beklemekte. Çocuk kadını yapmaması için ikna etmeye çalışıyor ancak o sırada tren yaklaşmakta. Sonunda çocuk arabadan atlıyor ama tren kadını öldürüyor. Sonrasında konuyla ilgili makinist suçlanıyor. Makinist de arka vagonlar virajda olduğundan dolayı sert fren yapamazdım şeklinde itiraz ediyor. Böyle bir filmdi. İsmini hatırlayan var mı?
  • quote:

quote:

quote:

profilime bakma zahmetinde bulunsaydınız bu soruyu sormanıza gerek kalmazdı diye düşünüyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

profilime bakma zahmetinde bulunsaydınız bu soruyu sormanıza gerek kalmazdı diye düşünüyorum.

vay be bu kadar genelkultur daha dogrusu sinema kulturu edinmek kolay olmasa gerek?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

vay be bu kadar genelkultur daha dogrusu sinema kulturu edinmek kolay olmasa gerek?

abartmayalım istersen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: prizdirek

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar öncelikle zaman ayırıp yardımcı olan herkese teşekkürler bende 5-6 sene evvel digitürk movies kanallarında bir film syretmiştim bir adam sevgilisi tatile çıkınca onun yerine bir gazetede köşe yazarlığı yapıyor güzin abla misali ve epeycede popüler oluyordu yazdığı yazılar. bir enteresan sahneside kıçına boya hortumu sokulup duvardaki tuvale doğru hıkk ınarak çıkan şekle anlam wermeye çalışmaları felan ismini hatırlayamıyorum.. şimdiden teşekkür ediyorum..

(güncel) arkadaşlar bu filmi hatırlayan yokmu...

:))

hocam çok teşekkürler zaman ayırıp bilgilendirdiğin için
  • merhaba arkadaşlar 3 adet film sorucam

1. filmde bi adam vardı kadına dönüşüyodu istemeden bu kadın video falan çekiyodu adam izliyodu flash tvde izlemiştim baya önce kadın or gibi davranıyodu

2. filmde bi çinli bide bi adam vardı tırları vardı uzaydan kovboylar gibi bişi iniyodu yıldırım çarpmasıyla bu adamlar başkanlarını tırla eziyodu falan eski bi film

3. filmdede bi grup denizin altına iniyolar zenci bi adam bi canavarı yönlendiriyodu ortalarda öyle hatırlıyorum bu adamı uyandırmaya çalışıyolar falan

eğer yardımı olmazsa daha fazla açıklarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan1717

merhaba arkadaşlar 3 adet film sorucam

1. filmde bi adam vardı kadına dönüşüyodu istemeden bu kadın video falan çekiyodu adam izliyodu flash tvde izlemiştim baya önce kadın or gibi davranıyodu

2. filmde bi çinli bide bi adam vardı tırları vardı uzaydan kovboylar gibi bişi iniyodu yıldırım çarpmasıyla bu adamlar başkanlarını tırla eziyodu falan eski bi film

3. filmdede bi grup denizin altına iniyolar zenci bi adam bi canavarı yönlendiriyodu ortalarda öyle hatırlıyorum bu adamı uyandırmaya çalışıyolar falan

eğer yardımı olmazsa daha fazla açıklarım

2.

3.
  • bi film vardı bi ayin yapılıodu bi ewde babalar çocuklarını öldürecekti ve karanlık güçler tarzı bişeler ortaya çıkacaktı ama bi çocuk kaçıodu ve ayin yarım kalıodu.yıllar sonra o çocuk büyüyor ve ailesiyle ewde olanları hatırlayamamakla beraber ewe geri geliodu sonra ewde garip bişeler filan oluodu bla bla bla en sonunda kızı büyükbabasıyla konuşuyor ve büyükbabası ona herşeyi anlatıodu ve onu öldürerek ayini tamamlıcak kişinin kendisi olduğunu söylüodu kız yalan olamaz filan diyerek eve gidiodu babasının bi hastalığından dolayı tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum boğazına bi kalem saplıyarak deliodu ve boğazına sokması gereken şey koltuğun altına gidiodu babası ölüodu sonra karanlık güçler filan uyanıodu bide bu yaratıklar sadece karanlıkta bişeler yapabiliodu annesi filan ölüodu sonra bu kızla erkek kardeşi ewde öle kaçışıp dururken kızın erkek arkadaşı geliodu bunları arabaya bindirip gidiodu ammaaaaa bu aslında erkek arkadası deilmiş işte sonra gerçek arkadaşı geliodu ewe bunu öldürüolardı bu kızla erkek kardeşide oh kurtulduk filan derken bi tünele doğru girerken erkek arkadası sırıtıodu bitiodu.Saygılar kaç senedir arıom bu filmi doğru düzgün anlatamadıysam kusura bakmayın.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tekno_trend

Ben bir dizi sormak istiyorum Kafama takıldı bir türlü hatırlayamadım. Dizi kanal d de yayınlanıyorudu. Dövüşçü bir kadını anlatıyordu, dişi herkül de denebilir

http://www.imdb.com/title/tt0112230/

sağol, sotuyu yazıp gönderdikten sonra aklıma geldi Tekrar geri almaya, düzeltmeye üşendim.
  • 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.