Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (213. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.004
Cevap
782
Favori
1.600.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar bi film vardı sanırım fransız yapımı anlatıyorum : Kocası olmadan yaşayan ailesi olan bi kadın sanırım bi kozmatik şirketinde çalışıyodu ayrıca bi yazara platonik bi şekilde aşık yazara mektup veriyodu imza gününde yazar umursamadan cebine koyuyodu sonra yalnış hatırlamıyosam yazarın eşi yazarı aldatıyo adamda mektubu bulup bu kadının yanına gidiyo kadın ne kadar mutlu olsada yazarla eşini barıştırıyo....adını hatırlarsanız çok çok sevginirim bi senedir kafamı kurcalar durur bide size sorayım dedim
  • Merhaba. Benim de bi sorum olucak.

TV2 yada TNT 'de (her neyse aynı kanal) izlediğim bir filmdi. 14 yaşında bir kız internetten 25 li yaşlarda bir fotoğrafçıyla tanışıyordu. Sonra onla buluşmaya gidiyordu. Adam kızı evine davet ediyordu. O çıtı pıtı sevimli kız evde adamı bayıltıp bağlıyordu. Kız, adamın çocuk tacizcisi olduğunda diretiyordu adamsa olmadığını. Meğer kız piskopatın dibiymiş. Adam bir kaç kez kaçmaya çalışır, kurtulur ama kız bi yerlerden çıkıp yine bağlar bunu. Sonrasında kız evde adamın gizli arşivini bulur. Her şey meydana çıkar ve adamı kısırlaştırmaya yani testislerini kesmeye karar verir. Gerisini anlatmasam daha iyi.

Tek kelimelik kısa bi' adı vardı filmin ama hatırlamıyorum. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 1 Ocak 2013; 23:23:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firatgürkan

Arkadaşlar,
    Trt'de 80-85 yıları arasında oynadığını tahmin ettiğim bir gerilim filmi. Film'den tek sahne aklımda. Bir kişi kaçarken boş arazi veya evin bahçesine gömülmüş daha önce öldürülen birinin motorsikletinin direksiyonuna ayağı takılıp düşüyor. Sonraki sahnelerde o bölgeyi kazıyorlar. Her taraftan cesetler çıkiyor.
    Hatırlayabilen varsa sevinirim

kesin izledim , arıyorum...
  • gecenlerde tv de izlediğim bir filmin adını arıyorum. filmin basında "günümüz dünyasında bir virüs yayılıyor ve tüm dünyadaki insanların hayatı tehlike altına giriyor ve bir serum geliştiriliyor." şeklinde bir giriş yapılıyor daha sonra 2060-2090 gibi bir yılda film başlıyor. serumu bulan sirket dünya yönetimini ele gecirmis, bunu karsılık yer altında bağımsızlıkları için savaşan insanlar var. filmde bu mucadele veren kişilerden biri olan bir kız başrol oyunucu filmin adı bu kızın filmdeki adı. kız cok atletik iyi bir savaşçı bunun arkadaşı war zenci bir kız ayakları yerine el taktırıyor filmde 4 eli oluyor. sonra filmde bu serumla insanların kısırlaştığı ve neslin devamını sağlayacak bir ilaç bulunana kadar verilen ilacın içerisine katılan bir şey sayesinde ölen insanların tekrar doğması saglanıyor, filmin adı o kızın adı idi
  • quote:

Orijinalden alıntı: uArmani

bir zamanlar tv de izlediğim bir film vardı adını unuttum konusunu hatırladığım kadarıyla tutuklu bir mahkumu nakleden görevleriler saldırıya uğruyordu ve bir depoya sığınıyorlardı mahkumu kaçırmaya çalışan adamlarla çatışıyorlardı deponun içinde konteynerlar falan vardı konteynırlarla duvar oluşturup kendilerini kurtarmaya çalışıyorlardı filmin konusu biraz 13. baskın filminede benziyor yardımcı olursanız sevinirim.

güncel
  • quote:

Arkadaşlar,
    Trt'de 80-85 yıları arasında oynadığını tahmin ettiğim bir gerilim filmi. Film'den tek sahne aklımda. Bir kişi kaçarken boş arazi veya evin bahçesine gömülmüş daha önce öldürülen birinin motorsikletinin direksiyonuna ayağı takılıp düşüyor. Sonraki sahnelerde o bölgeyi kazıyorlar. Her taraftan cesetler çıkiyor.

tv dizisiymiş

0:03:40 taki senin sahne sanırım. Tamamını bulabilir misin bilemiyorum. Benden bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eozakkas

gecenlerde tv de izlediğim bir filmin adını arıyorum. filmin basında "günümüz dünyasında bir virüs yayılıyor ve tüm dünyadaki insanların hayatı tehlike altına giriyor ve bir serum geliştiriliyor." şeklinde bir giriş yapılıyor daha sonra 2060-2090 gibi bir yılda film başlıyor. serumu bulan sirket dünya yönetimini ele gecirmis, bunu karsılık yer altında bağımsızlıkları için savaşan insanlar var. filmde bu mucadele veren kişilerden biri olan bir kız başrol oyunucu filmin adı bu kızın filmdeki adı. kız cok atletik iyi bir savaşçı bunun arkadaşı war zenci bir kız ayakları yerine el taktırıyor filmde 4 eli oluyor. sonra filmde bu serumla insanların kısırlaştığı ve neslin devamını sağlayacak bir ilaç bulunana kadar verilen ilacın içerisine katılan bir şey sayesinde ölen insanların tekrar doğması saglanıyor, filmin adı o kızın adı idi

• quote:

Orijinalden alıntı: kubi42

beyler bayanlar bi film vardı tvde izlemiştim koreliler mine uçaklarla amerikalılıarındı galiba savaş uçaklarının olduğu yere uçaklarla saldırıyorlardı amerikalı askerler uçaklara binip kaçmaya çalışıyorlardı hatta iki arkadaş şunlara bi oyun yapalım deyip 5-6 uçağı birbirine çarpıştıyorlardı bunu bulurmusunuz

olsa olsa budur...

• quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Merhaba. Benim de bi sorum olucak.

TV2 yada TNT 'de (her neyse aynı kanal) izlediğim bir filmdi. 14 yaşında bir kız internetten 25 li yaşlarda bir fotoğrafçıyla tanışıyordu. Sonra onla buluşmaya gidiyordu. Adam kızı evine davet ediyordu. O çıtı pıtı sevimli kız evde adamı bayıltıp bağlıyordu. Kız, adamın çocuk tacizcisi olduğunda diretiyordu adamsa olmadığını. Meğer kız piskopatın dibiymiş. Adam bir kaç kez kaçmaya çalışır, kurtulur ama kız bi yerlerden çıkıp yine bağlar bunu. Sonrasında kız evde adamın gizli arşivini bulur. Her şey meydana çıkar ve adamı kısırlaştırmaya yani testislerini kesmeye karar verir. Gerisini anlatmasam daha iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Arkadaşlar,

tv dizisiymiş

0:03:40 taki senin sahne sanırım. Tamamını bulabilir misin bilemiyorum. Benden bu kadar...

Harikasınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında yaklaşık 5 sene önce çocukken bi film izlemiştim böyle köhne eski bir ev yada otel odasıydı tam hatırlıyamıyorum yaşayan bir adam vardı adam için hayat pekte yolunda gitmiyordu osıra kara fatmalarmı hamam böceklerimi ne bunlarla savaşmaya başlıyor ancak daha sonrasında bunlarla dost oluyordu bide adamın sarışın bi sevgilisi vardı daha doğrusu sevdiği filmi pek hatırlıyamıyorum ama çok etkilenmiş olmalıyım ki aklıma geldi şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kubi42

millet savaşa dönüş filmini 2 serisinin türkçe dublajını izleyen varsa link atarmı

Tikla
    Bir de buraya; Tikla

Tavsiyem altyazili, orjinal dilinde izlemendir.
  • Arkadaşlar 4-5 ay önce izlediğim bir korku filmini arıyorum adını hatırlayamadım yardımcı olursanız sevinirim, filmin konusu şöyle; anne baba 2 ya da 3 çocuk var 10 lu yaşlardalar, 1 kız 1 erkek, yanılmıyorsam kız olan bitkisel hayata giriyor, uyanmıyor ama yaşıyor. Ancak bu uyuyan kızın ruhu evde dolaşmaya başlıyor bu sefer de.Bedenine dönmek istiyor ama şeytani güçler bu ruhun peşine düşüyor ve engelliyor bedenine dönmesini.Sonra kadın ne yaptıysa nafile, evini komple bırakıyor (hatta kocası ile kavga ediyordu burda sen gelmiyorsan da ben gidiyorm diye) gidiyor başka bi eyalete teyzesinin ya da kız kardeşinin evine.Ama oraya da gelmiş ve bu sefer orada da görüyor bu ruhu, bi kız çocuğu koşarken falan görüyor odaya doğru, hatta o sahneyi iyi hatırlıyorum çocuğun peşinden odaya koşunca karşı köşe duvarda simsiyah görüyor bu çocuğu.En sonunda medyum çağırıyorlar, hatta kocası inanmıyor kavga ediyorlar çağırıcam diye, neyse kadın geliyo medyum, yanında 2 adam fotoğraf falan çekiyolar ruhu yakalamak için.Medyum kadına ya da adama en sonunda bi alet takıyor, kızın ruhu başka boyutta esir kalmış, hatta o boyutta bir tane yaratık gibi büyük bir ruhtan korkuyor çıkamıyor saklandığı yerden.Alet takılan kişi ise diğer boyuta geçiyor karanlık bir sürü ruh dolaşıyor etrafta, bi ev buluyor, o evin içinden kızının sesi geliyor falan o ruhtan kurtarıyor bunu gerçek boyuta dönüp kurtuluyorlar.Biraz uzun oldu ancak hatırlayıp da yardımcı olan olursa çok sevinirim, hd indirmeyi düşünüyorum bugün iyi forumlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skep -- 2 Ocak 2013; 13:54:03 >
  • Arkadaşlar birde bir aile var anne fiziki olarak küçülüyor. Bu filmi hatırlayan varmı? Trt'de oynamıştı eski bir film.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: Şehr-i Hüzün

Merhaba. Benim de bi sorum olucak.

[IMDB]

Teşekkür ettim. Kızın adı da Ellen Page miş. Onu da hatırladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehr-i Hüzün -- 2 Ocak 2013; 18:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kovboy18

Benimde aradığım bir film var yıllar önce kanal d de izlemiştim. Adam polis ispanya ya gidiyor orda bi bombacı var sürekli bomba patlatıyor bombacının geçmişini gösteriyor arada ailesini öldürmüşler gözlerinin önünde hatta sonunda polisin kardeşini canlı bomba yapıyordu hatırlayan olursa sevinirim başroldeki adam sarışın bir adamdı hatta

aradağım filmi buldum sonunda karanlık planmış ismi
  • Beyler konusu orta çağda geçiyordu tvde izlemiştim , Bir kız var bu kız savaşlara felan katılıyor sanırsam ingiltere için savaşıyor işte savaşları kazanıyor seviliyor ancak bir süre sonra kaybetmeye başlıyor ve içine şeytan girmiş denilerek idam edilmeye götürülüyor ancak sonunu hatırlamıyorum tvde uzun zaman oldu ancak bu kızın savaşta kaçamaması gözümün önüne geliyor kale kapısını kapatıyorlardı işte nedense o sahne kalmış birde kız bakiremi diyerek bir rahibe gelip filmin başında bakıyordu sanırsam bu filmi hatırlayan olursa sevinirim
  • Beyler bayanlar bir 9gagda gezerken bir afiş gördüm;

Hemen geçmişe gittim kafamda çok eskiden izlediğim bir film vardı. Sanırım karete ya da kungfu filmi gibi birşeydi. Ayrıntı veremeyeceğim çünkü hayal meyal hatırlıyorum. yaklaşık 15 yıl önce filan izledim sanırım :D Herneyse filmdeki karakterler birbirlerinin kafasına bir şerit yapıştırıyorlardı. verdiğim fotoğraftaki gibi alınlarının ortasına şerit yapıştırıyorlardı ve dövüş filmiydi sanırım :D anlatamadım ya neyse belki bilen çıkar kolay gelsin

şeritlerin üzerinde japonca ya da çince yazılar yazıyordu. aynen koyduğm resimdeki gibi hatta rengi bile aynı sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi are you cola -- 2 Ocak 2013; 20:35:51 >
  • ya arkadaşlar bir savaş filmi vardı bir grup eski ordudan arkadaşlar buluşuyorlar bir yere savaş yaptıklara yer egidiyorlardı ölen arkadaşları filan vardı onlar sonra ortaya cıkıyorkı bunun sebei kendi içlerinden adamın tekinin yanlış kordınat vermesi souçunda uçakla ryanlış yere kendi askerleri oldugu yere bombalar aatıyorlarda zenci dadam kendini vuruyordu kafadan aama ölmüyordu filan
    bulursanız sevinirim
  • Arkadaşlar ormanda çukur gibi biyerde kendilerine yer altında değişik biyer oluşturmuşlardı ancak parti yaparken bir arkadaşları 5 kişiyi oraya kapatıyordu , sonra bunları serbest bırakıyordu sanırsam ancak ölenler felan oluyordu bilen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 211212213214215
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.