Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
    Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
    Lütfen bilen varsa yardımcı olabilir mi . Bilim kurgu türüydu galiba ..
    Tsk...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buhara4149

ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
    Oyunu bulup oynarlar. Ve zamanı geriye alırlar. Yani çocukluk dönemlerine dönerler. Sonra da o lanetli oyunu gidip bir yere atarlar . Sonra galiba başkaları onu buluyorlardi ,ve onların başına bela oluyordu . Tabii film bitiyordu..
    Tsk...

• Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.
    umarım hatırlarsınız bu filmi:(((((
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Orijinalden alıntı: buhara4149

ARKADAŞLAR BIR FILM ARIYORUM . HEMEN HEMEN 10 YIL ÖNCE FALAN SEYRETTIM . FILMIN KONUSU ŞÖYLE ; Biri erkek diğeri kız ,iki çocuk tavan arasında buldukları satranç gibi gizemli bir oyun bulur ve oynarlar . Fakat yapılan bir hata sonucu ortadan kayboluyorlar ,ve aradan uzun yıllar geçmiştir . Çocuklar erkek olanı büyük adam olmuştur ,fakat adam tuhaf biri. Saçı sakalı birbirine karışmış maymun gibi biri olmuştur. Gelip kendine çeki düzen verir. Ve o eski kız arkadaşına gelir. Kadın sarışın biri ,ismi sanırım Sarah idi . Oyunu bitirmek isterler. Ki eski zamana dönsünler . Ve o arada şehirde acayip şeylerde oluyor , seller falan gibi ..
    Tsk...

Obili kardeşim çok teşekkür ediyorum .. çoktan arıyordum . Sağol ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam ve kızı öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:22:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: by_murderer17

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliye_

Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çok eski olduğunu sanmıyorum ama neyse konusu 2 kardeş biri erkek ve polis yada özel güvenlikti sanırım. kız olan ise bilim adamı oldu. yıllardan beri görüşmüyorlardı. kız yerin altında inşa edilmiş çok gizli bi labaratuarda çalışıyor. yerin altında yaratık gibi bişey var bu yüzden bi panik bi korku oluşmuştu o yüzden çocuğun bulduğu ekibi yer altına alıyorlar. en son sahnesi herkez ölüyordu bu iki kardeş kalıyorlar çocuk ölüyordu kız kardeşide çok gizli bi sıvı enjekte ediyo ya yaşayacak süper güçlere kavuşacak yada diğer yaratık gibi olacaktı. tabi yaşıyordu güçleniyordu ve yaratığı öldürüyordu. diğer hatırladığım bi sahne ise kapılar nano teknolojı ile yapılmıştı. adamın biri kapıdan gecerken kapı sistemi bozulmuş ve adamı ortadan ikiye bölmüştü. adam tekerlikli sandalyede yaşıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: achellias

quote:

arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olacağını bilen bir adam öldürmek için uğraşıyor çok sayıda vardı en son helikopterle denizin üzerinden öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

Mavi Korku (gerçekten eskimeyen bir film)

bu değil bunu biliyorum benim aradığım film plajda felan geçiyor tatil beldesinde
  • quote:

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

Bu film olma ihtimali yüksek . Serinin diğer filmlerine de bakabilirsin.

buda deil yardımın için tşk galiba bulamıcam

• arkadaşlar daha önceden startv de izlemiştim.Köpek balığı filmiydi. Köpek balıkları üstünde deneyler yapıyolardı daha sonra bunların çok zararlı olduğunu görünce bir adam ve kızı bunları öldürmek için uğraşıyor çok sayıda köpek balığı vardı en son helikopterle denizin üzerinden bomba atarak öldürdü bunları bilen varsa ismini söylesin uzun zamandır arıyorum..

GÜNCELL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_murderer17 -- 10 Aralık 2012; 4:48:04 >
  • Kardeş bahsettiğin bu olmalıhttp://www.imdb.com/title/tt0452625/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SteRaiMay -- 10 Aralık 2012; 17:54:59 >
  • Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • Bir film daha hatırladım da; adam ünlü ileride ünlü olacak şarkıcının sesini duydu mu nöbet geçirip bayılıyordu, sonra o sanatçıları çok ünlü ve çok zengin yapıyordu ancak ünlü yaptığı herkes ölüyordu, bir gün kızının sesine bayılmıştı ancak onun ölmesini istemediği için parmaklarını dişli çöplüğe sıkıştırıyordu (kızım şu alyansımı alır mısın deyip). Yanlış hatırlamıyorsam kız piyano çalıyordu heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkin67

Arkadaşlar 2010 NBA Finalleri 7.maçı(Lakers-Celtics) sabahında hatta karne günü sabahıydı Show tv'de bir film izlemiştim, birkaç kareteci çocuk vardı bunlardan birinin kardeşine kalp gerekiyordu, dövüşerek alıyorlardı kalbi hatta kardeşi araba yarıştırdıktan koşarken düşüyordu kalbi zorlanıyordu ve hastaneye kaldırılıyordu böyle plaza gibi bir yerde kavga ediyorlardı Japon ya da Çin filmiydi.

Bir başka film de sorayım; çocuklar keman alıyorlardı ondan şifre çıkıyordu ve hazineye kadar gidiyorlardı ancak hazinenin anahtarı her seferinde atlattıkları adamdaydı ve bölüşüyorlardı hazineyi. Bu hazineden gelen altınla eski evleri vardı onu düzeltiyorlardı. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2.film "Clubhouse detectives in big trouble" (2002)
  • Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: aliye_

Kafayı yiyecem yardım edin nolurr:)

çoooookkk teşekkür ederim aradığım buydu işte:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ukkaşe

quote:

Orijinalden alıntı: KuuuL78

quote:

quote:

quote:

filmin sadece şu kısmını hatırlalıyorum . Şişman bir kadın uçakta normal yolcuların bulunduğu bölümde oturuyor.Fakat koltuğa sığmıyor bundan şikayet ediyor hosteslere falan bağırıyor ne biçim koltuk gibilerinden. Önden çok güzel yemekler geçiyor soruyor bu yemekler nereye diye onlarda ceva pveriyor vip bölümüne gidiyor orada iş adamları bulunuyor diyorlar bu başrol de oynayan kadınımız soruyor vip bölümü ne kadar diye çıkarıyor parayı hemen veriyor ve vip e geçiyor.Orada keyfi bir hayli yerien geliyor koltuğa rahatça oturuyor yayılıyor güzelce yemeklerini yiyor.Yemeklerde hind vardı herhalde.

İşte sadece bu kadarını hatırlıyorum.Filmi izleyen yada adını bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi ?

güncel

güncel

up

25 ağustostan bu yana cevap yazan olmadı. Ama umudunu kaybetme

Mesajım konuda 4.ayına giriyor. ve hala cevap yok lütfen bir yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

Arkadaşlar yıllar evvel çocukken bir film izlemiştim. yanlış hatırlamıyorsam arnold schwarzeneger amcam oynuyordu. Bir tv şovu galiba studyodan yarışmacıları kaydırak havuzundaki gibi yerin altına gönderiyorlardı. orada birbirleriyle yarışıp hayatta kalma mücadelesi veriyorlardı. bi türlü hatırlayamadım. var mı hatırlayan?

arnold ın oynadığını bile hatırlıyorken bulamaman ...
  • hocam aslına bakarsam salaklığıma denk geldi. adamın oynadıgını biliyoken bulmak çok kolay tabi. fakat inan mesajı gönderdikten sonra dank etti
  • 
Sayfa: önceki 204205206207208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.