DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir Kullanıcı
14.068
Cevap
569
Favori
913.048
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Sinema Genel >> Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz
Sayfaya Git:
Sayfa: <<< önceki 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 sonraki >>>
Giriş
      1646 Mesaj
      05 Aralık 2012 03:31:21
      quote:

Orijinalden alıntı: MatR0CK

Lütfen yardımcı olun bi bulamadım gitti şu filmi.Konusu kızılderili bi herif kabile şefinin oğlunu bulmak için şehremi ne iniyor.Oğlununda golf sahası vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızılderili herif heladan çeşme diye su içiyordu.Uçaktan domuz atıyorlardı aşağıda bi zencinin kafasının üstüne düşüyordu.Herifin kafası domuza giriyordu.2-3 sahnesini anca hatırlıyorum filmin ama bir türlü bulamadım

Senin filmde muhtemelen bu.

• Er
      2 Mesaj
      05 Aralık 2012 16:38:15
      ben bundan 6-7 yıl önce bir film seyrettim. birazını ve adını bulamıyorum... hapiste olan siyahi erkek bir sevgilisi var ve sevgilisi 10-12 yaşlarında şişman bir çocuğa bakıyordu... ismini bulabilirseniz sevinirim..

• Çavuş
      55 Mesaj
      05 Aralık 2012 18:38:28
      Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      05 Aralık 2012 19:06:17
      quote:

Orijinalden alıntı: Bad_Wolf

Merhaba,

Baş rol oyuncusu galeride araba satıcısı olarak çalışıyordu.Hatırlayamadığım bir nedenden kovuluyordu yada istifa ediyordu. Sonrasında çamaşırhanede bir kızla tanışıp filmin geri kalanında kızı etkilemeye çalışıyordu.Sık sık huzurevinde olan büyükbabasını da ziyaret ediyordu.Ve filmin sonunda göl gibi bir yerin kenarında büyük babasıyla oturuyordu, kızda bir kaç yan bankta anneannesiyle oturuyordu ve adamı nasıl bir oyun oynadığını gösteriyorlardı.

Çamaşırhane yerine huzur evinde de tanışmış olabilirler :) Yardımcı olursanız sevinirim.

• Er
      2 Mesaj
      06 Aralık 2012 04:46:34

quote:

Orijinalden alıntı: Sethlans

Alıntıları Göster

1. film Soldier Boyz olabilir

http://www.imdb.com/title/tt0114489/

2. film ise Scary Movie'de sanki öyle bir kısım vardı ama biri beyaz biri siyahiydi sanırım.

Soldier boyz doğru. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
      2 Mesaj
      06 Aralık 2012 19:03:01
      BEYLER 6-7 YIL ÖNCE İZLEDİĞİM FİLM.OLAY AMATÖR KAMERAYLA ÇEKİLİYOR 5-6 KİŞİ BİR EVE GİRİYOLAR HATIRLADIĞIM KADAR SARIŞIN Bİ ADAMIN KÜÇÜKKEN YAŞADIĞI EVDİ HERALDE GİRDİKLERİ EVDE YAŞANMIŞ İŞKENCE ESKİ OLAYLAR FLN KAMERAYA ALINIYO YİNE ÜST KATTA İŞKENCE ODALARI O KOKU HALA VARMIŞ ODADA VS HATIRLADIĞIM BUNLAR GİZLİ Bİ BÖLME BULUP YERİN ALTINA DOĞRU Bİ ODAYA GİRİYO TEK

• Er
      1 Mesaj
      07 Aralık 2012 01:38:30
      arkadaşlar 90 lı yıllarda izlemiştim bole kanal d falan yayınlamıştı olay şöyleki cadılar bayramında bir ev var evde bir sihirbaz vede panter var küçük bir çocuk bu sihirbazdan etkileniyor hatta bir sahnede panterle karşı karşıya gelip çekyatın altında kalıyor falan 3 tanede hırsız eve girmeye çalışıyor eve girdikten sonra yaşadıkları olaylar falan korkyorlar falan çocukluk filmi :)

saane
    • 08 Aralık 2012 00:35:15
      Merhaba arkadaşlar
      ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

• Er
      1 Mesaj
      08 Aralık 2012 01:04:03
      bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

• Er
      5 Mesaj
      08 Aralık 2012 01:10:04
      değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      08 Aralık 2012 05:12:00
      quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar
      ismini hatırlayamadığım bir korku filmi var 4-5 sene önce izlemiştim .bir adam karısına bi oyuncak bebek hediye alıyordu veya bilinmeyen bir yerden gelyordu tam hatırlayamadım şimdi bu bebeğin şeytani güçleri vardı uğursuzluklar getiriyordu bu alenin başına adam bebeği gömüyordu fakat bebek yine evden çıkıyordu filmin final sahnesinde adam şato gibi bir yere gidiyordu he birde bebek öldüreceği insanların çığlık atmasınımı bekliyordu ne öyle kalmış aklımda bu filmi bulamadım ismini söyleyebilecek varsa kendisine imdiden çok teşekkür ederim

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
      Child's Play 2 (1990)
      Child's Play 3 (1991)
      Bride of Chucky (1998)
      Seed of Chucky (2004)

• Binbaşı
      1646 Mesaj
      08 Aralık 2012 05:19:18
      quote:

Orijinalden alıntı: eskes

değerli arkadaşlar 10 yıl kadar yarısını izlediğim bir film vardı konusu sanırım ingilterede bir tepe var fakat kasabada yaşayanlar bu tepenin ölçüm yapılaıp dağ olması nıo istiyor ve belli bir metreye ulaşınca dağ sayılacak olması nedeniyle tüm kasaba toprak taşıyor tepeye sonunda dağ oluyormu orayı izleyemedim sanırım cine 5 de çıkmışdı ama filmin adını hatırlayamıyorum hafızsı güçlü değerli arkadaşlardan yardımlarını beklerim saygılar.

• 08 Aralık 2012 13:32:41
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

Alıntıları Göster

hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

• 08 Aralık 2012 13:33:54
      hayır kardeşim bu değil o bebek hareketsiz sadece gözleri oynuyor ve şeytani güçleri var filmin başında kadını öldürüyor sonra adam bu olayın peşine düşüyor böyle enteresan bir bebek adam götürüp mezarlığa gömüyor eve geliyor yine evde sandığın içinden çıkıyor. adamın bir babası var üvey annesi, adamın felç geçirdiğini söylüyor oğluna fakat filmin sonunda anlaşılıyorki kadın adamı öldürmüş içini boşaltmış kukla gibi oynatıyor adamı öyle dehşet bir filmdi veya ben ufaktım bana öyle geldi

• 08 Aralık 2012 13:36:32
      quote:

Orijinalden alıntı: obili

Alıntıları Göster

Toplam 5 filmden oluşan Chucky Serisi .

Child's Play (1988)
      Child's Play 2 (1990)
      Child's Play 3 (1991)
      Bride of Chucky (1998)
      Seed of Chucky (2004)

• Yarbay
      3801 Mesaj
      08 Aralık 2012 14:14:35
      quote:

Orijinalden alıntı: birbakıpçıkıcam

Merhaba arkadaşlar

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 8 Aralık 2012; 14:17:54 >

• Yarbay
      3801 Mesaj
      08 Aralık 2012 14:16:58
      quote:

Orijinalden alıntı: cioranrr

bir film vardı 15 sene kadar önce izlemiştim çok az hatırlıyorum çocuklar vardı atari oyunu gibi bir şey oynuyorlardı daha sonra oyunun içine giriyorlardı ve bir şeylerden kaçıyorlardı bilen var mı acaba ismini?

Arcade (1993)

• Er
      9 Mesaj
      08 Aralık 2012 16:18:55
      Arkadaşlar film aklıma geldi kaç sene önce izledim onu bile bilmiyorum

Bir film var periyle ilgiliydi minik periler vardı evde dolaşıyorlarda bahçede ip açıp birinin göğsüne bıçak batırıyorlardı ev falan yanıyordu bunları hatırlyıroum sadece yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar

• 08 Aralık 2012 19:46:56
      quote:

Orijinalden alıntı: X kare

Alıntıları Göster

Aynı mesajı üç defa yazmana gerek yok

cevabın için teşekkürler haklısın görüntü kirliliği oldu fakat silemedim yanlış yerden alıntı yapmışım yoksa bende biliyorum 3 defa yazmama gerek olmadığnı

• Yüzbaşı
      533 Mesaj
      08 Aralık 2012 22:59:53

Arkadaşlar bu videoda dakika 2:27 den itibaren bir film yada diziden kesit veriliyor, ismini bilen varsa lütfen söylesin kafayı yedimm...

Ayrıca bir film daha vardı, gökyüzünde piramitler vs. filmin afişi böyleydi gezdim gezdim bulamadım...
      Amerika da sanırım, gökyüzünde yollar falan yapmışlar, bir kız adamlardan kaçıyordu süper teknolojili bir arabayla..

Aklınıza gelen bütün filmleri yazabilirsiniz...

Şimdiden çok teşekkür ederim...

Edit:Bu konuyu yanlışlıkla 2 kere açtım...

Edit 2 : Filmin adı, daha doğrusu videodaki dizinin adı ''V'' (ziyaretçiler)

Edit 3: 2. Filmin adı ''İmmortel''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 10 Aralık 2012; 2:35:23 >

Teknik bilgiler Kung Fu'nun başlangıcıdır, önemli olan felsefesini özümseyebilmektir...-*-*-
Reklamlar
https://ad.doubleclick.net/ddm/trackimpj/N103003.2
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.