Şimdi Ara

Adını Hatırlayamadığınız Filmleri Buraya Sorunuz (204. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.005
Cevap
782
Favori
1.600.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emeğinize çok teşekkür eder, saygılar sunarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karayulun -- 17 Aralık 2012; 1:54:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaiowas

quote:

Orijinalden alıntı: obili

quote:

hocalar çocukluğumda bir film vardı, labaratuvarda mekiğin içinde bulunan insanı küçültüp başka bir insanın vücuduna şırınga edip sokuyorlardı. neydi yav filmin ismi hatırlayana benden dua :D

hocam eyvallah çok dua aldın benden..

hocam benzer konulu bir kitap da var.. okumak istersen..

isaac asimov un

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kan_Damarlar%C4%B1nda_Yolculuk_(kitap)
  • bir tanede ben sorayım..

film değil de dizi benimkisi..

yaklasık 10 sene önce filan kanal d de... izliyordum..

genellikle okuldan geldikten sonra dek geliyordu...

bir grup insan gemi veyada uçak kazası sonrası
    olayı tam hatırlamıyorum ama tahminim bu şekilde

belirli bir bölgede mahsur kalıyorlardı

filmde 2 tane insan topluluğu vardı...

1. grup dağınık yaşıyordu, böyle ağaçlık bir yerde yaşıyorlardı ve mahsur kalan insanlara yardım ediyorlardı...iyi davranıyorlardı..

2. gruptakiler vahşi takılıyorlardı... yabancıları sevmiyorlardı...

ve 2 topluluk arasında çekişme ve savaş vardı

aklımda kalan hatırladığım sahnelerden biri... mahsur kalan insanlardan biri vahşi olanların liderine işaret fişeği atıyordu.
    işaret fişeği vahşi elemanın tam göğüsüne dek geliyordu.. diğer insanlarda daha önce böyle bir şey görmedikleri için korkuyorlardı....

alıntı yaparak yorum yaparsanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: decard_cain

bir tanede ben sorayım..

1. grup dağınık yaşıyordu, böyle ağaçlık bir yerde yaşıyorlardı ve mahsur kalan insanlara yardım ediyorlardı...iyi davranıyorlardı..

aklımda kalan hatırladığım sahnelerden biri... mahsur kalan insanlardan biri vahşi olanların liderine işaret fişeği atıyordu.
    işaret fişeği vahşi elemanın tam göğüsüne dek geliyordu.. diğer insanlarda daha önce böyle bir şey görmedikleri için korkuyorlardı....

• quote:

quote:

quote:

quote:

hocalar çocukluğumda bir film vardı, labaratuvarda mekiğin içinde bulunan insanı küçültüp başka bir insanın vücuduna şırınga edip sokuyorlardı. neydi yav filmin ismi hatırlayana benden dua :D

isaac asimov un

çok sağol kardeş.
  • quote:

quote:

bir tanede ben sorayım..

mesajı bu yıl.. yani 2012 de yazdıgımı varsayarsak... :D

10 yıl öncesini soruyorum be hocam...

losttan 3-5 yıl öncesi yani...

cevap için teşekkür ederim ama .. lost değil...

kanal d de gösteriliyordu...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

isaac asimov un

çok sağol kardeş.

hocam bilim kurgu ile ilgileniyorsan...

isaac asimov un bütün kitaplarını şiddetle tavsiye ederim...

I ROBOT=BEN ROBOT diye bi film vardı.. eger izlediysen.. o da isaac asimovun eseridir..
  • arkadaşlar benimde çok aradığım bir komik film var. Bi adam böyle ıssız bir yolda gidiyor. Ne araba geçiyor onu alacak ne bir şey sıcağa yolda yürüyor. Sonra çok yavaş bir motorsikletli adam geliyor. Onun motorunu çalmaya çalışırken adam onu bırakıp gidiyor. Sonra yolda bir wc ye giriyor, orda kilitli kalırken yoldan bir anda konvoylar filan geçiyor bu adam o wc den çıkamıyor. Bu filmin adı neydi acaba?
  • pek zombi deil ama alien vs predator olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: clint_

quote:

Orijinalden alıntı: Meskalamdug

mutlaka tanınan bir film ama hatırlayamıyorum:

Zombi konseptli. Bir mekana uçak düşüyordu. O bölgeyi komple izole ediyorlardı hastalık yayılmaması için, telefonlar çekmiyordu. Filmin sonunda bombandırman uçağı ile bütün karantina altına alınan bölgeyi havaya uçuruyorlardı. Adam ile kadın kurtuluyordu. Bilen hatırlayan?

selam,

bahsini ettiginiz film;

the crazies (2010 olabilirmi ?

saygilarimla,

pek zombi deil ama alien vs predator olabilir mi?
  • @angelique86,

hocam benim mesajimi niye alintiladiniz, pek anlam veremedim.

arkadasin aradigi filmi ,buldugumu belirten mesajim, soruyu soran arkadas tarafindan cevaplandi,
    yaniti bulduguma dair...

• merhaba arkadaslar. yillar once televizyonda bi film izlemistim o filmi bir turlu bulamadim her yerden baktim yok. o filmi hatirlayan cokar belki aramizda tekbumudum bu artik.
    filmde adamin biri bi ot veya mantar gibi biseyi yiyip canavara donusuyor.
    canavar dedigim yerde timsah gibi gezen insan olduren bisey. hatta bi sahnede yukardan adami cekerlerken iple adama saldiriyordu . yukardakiler cekince adamin yarisi geloyordu falan. filmin sonunda bi kadin kendini havuz gibi bi yere kapatip canavardan kaciyordu sonra heryer patliyordu canavar oluyordu ladin kapattigi yerden cikip kurtuluyordu.
    bi sahnedede kapiyi kilitliyorlardi yaratik vurup vurup pes ediyordu kapinin altindan kan geliyordu yaratik vurduktan sonra.

oyle bir filmdi defalarca aradim bulamadim. zenci bi adam mantar veya ot yedkten sonra donusuyordu filmde. tesis gibi bi yerde saldiriyodu millete. bi el atin arkadaslar bulalim su filmi lutfenn.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramone01

merhaba arkadaslar. yillar once televizyonda bi film izlemistim o filmi bir turlu bulamadim her yerden baktim yok. o filmi hatirlayan cokar belki aramizda tekbumudum bu artik.
    canavar dedigim yerde timsah gibi gezen insan olduren bisey. hatta bi sahnede yukardan adami cekerlerken iple adama saldiriyordu . yukardakiler cekince adamin yarisi geloyordu falan. filmin sonunda bi kadin kendini havuz gibi bi yere kapatip canavardan kaciyordu sonra heryer patliyordu canavar oluyordu ladin kapattigi yerden cikip kurtuluyordu.
    bi sahnedede kapiyi kilitliyorlardi yaratik vurup vurup pes ediyordu kapinin altindan kan geliyordu yaratik vurduktan sonra.

oyle bir filmdi defalarca aradim bulamadim. zenci bi adam mantar veya ot yedkten sonra donusuyordu filmde. tesis gibi bi yerde saldiriyodu millete. bi el atin arkadaslar bulalim su filmi lutfenn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X kare -- 3 Aralık 2012; 17:25:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X kare

quote:

Orijinalden alıntı: ramone01

merhaba arkadaslar. yillar once televizyonda bi film izlemistim o filmi bir turlu bulamadim her yerden baktim yok. o filmi hatirlayan cokar belki aramizda tekbumudum bu artik.

hay Allah razi olsun dostum cok iyi oldu bu yillardir aklima geldikce googleye canavara donusen adam filmi yazip yazip husrana ugramistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar benimde çok aradığım bir komik film var. Bi adam böyle ıssız bir yolda gidiyor. Ne araba geçiyor onu alacak ne bir şey sıcağa yolda yürüyor. Sonra çok yavaş bir motorsikletli adam geliyor. Onun motorunu çalmaya çalışırken adam onu bırakıp gidiyor. Sonra yolda bir wc ye giriyor, orda kilitli kalırken yoldan bir anda konvoylar filan geçiyor bu adam o wc den çıkamıyor. Bu filmin adı neydi acaba?

Bilen YOK Muuu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emmrecan

arkadaşlar benimde çok aradığım bir komik film var. Bi adam böyle ıssız bir yolda gidiyor. Ne araba geçiyor onu alacak ne bir şey sıcağa yolda yürüyor. Sonra çok yavaş bir motorsikletli adam geliyor. Onun motorunu çalmaya çalışırken adam onu bırakıp gidiyor. Sonra yolda bir wc ye giriyor, orda kilitli kalırken yoldan bir anda konvoylar filan geçiyor bu adam o wc den çıkamıyor. Bu filmin adı neydi acaba?

Bilen YOK Muuu?

Mr. Bean's Holiday ??

• Bir grup amerikan askeri ile bir ünlü oyuncu ile bir ormana gidiyorlardı. Canavar grupun hepsini öldürüyordu filmin baş rol oyuncusu (ünlü oyuncu) ölmüyor, çamura düşüyor ama canavar çamurun içindeki kişiyi görmüyor ve canavarı öldürüyor.
  • Lütfen yardımcı olun bi bulamadım gitti şu filmi.Konusu kızılderili bi herif kabile şefinin oğlunu bulmak için şehremi ne iniyor.Oğlununda golf sahası vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızılderili herif heladan çeşme diye su içiyordu.Uçaktan domuz atıyorlardı aşağıda bi zencinin kafasının üstüne düşüyordu.Herifin kafası domuza giriyordu.2-3 sahnesini anca hatırlıyorum filmin ama bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebubekirylcn

Bir grup amerikan askeri ile bir ünlü oyuncu ile bir ormana gidiyorlardı. Canavar grupun hepsini öldürüyordu filmin baş rol oyuncusu (ünlü oyuncu) ölmüyor, çamura düşüyor ama canavar çamurun içindeki kişiyi görmüyor ve canavarı öldürüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MatR0CK

Lütfen yardımcı olun bi bulamadım gitti şu filmi.Konusu kızılderili bi herif kabile şefinin oğlunu bulmak için şehremi ne iniyor.Oğlununda golf sahası vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızılderili herif heladan çeşme diye su içiyordu.Uçaktan domuz atıyorlardı aşağıda bi zencinin kafasının üstüne düşüyordu.Herifin kafası domuza giriyordu.2-3 sahnesini anca hatırlıyorum filmin ama bir türlü bulamadım

Senin filmde muhtemelen bu.
  • 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.