Şimdi Ara

'Adıma yapılacak herhangi bir işlemden google play sorumludur.' Çılgınlığı hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
10.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Karar, kullanıcının Google playdeki yorumunda sorumluluğu swifte attığından dolayı suçsuzdur.

Örnek 2
    X e küfür mesajı gönderdim, sorumlu swifttir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya gülüyoduk işte niye açıklıyorsunuz..

• Ulan dedim telefona virüsmü bulaştı bütün yorumlar böyle gözüküyor=)
  • Tüm sorumluluk sizde hacı bittiniz :)

• sanki sozlesme yada protokol yapiliyor girmezsen problem yok adamlar kabil ediyormusunuz diye izin istiyo rootla izinleride kaldir dimi ama

• Yeni bir akım

• Her yerde yazıyor ya. Salak yemin ederim amip kadar beyinleri yok. Siz bu halinizle akıllı telefon kullanıyorsun. Bırakın gidin 1100 alın o sizi paklar.
    Hala sinirim geçmedi. Vallahi bok böceği bunlardan akıllı. 1 2 tane değil arkadaş on binlerce. Bunların oyu ile benim oyum bir işte.
  • Bide facebookta paylasilan buna benzer yazilarda vardi. Hemen yayiliyor. Birakin paylasmayi , okumaya useniyorum :D

• Şuan hangi uygulamanın altına "Adıma yapılacak herhangi bir işlemden google play sorumludur." yazarsam yazayım hemen arkamdan uygulamayı indiren herkes inanıp yazacak. Geçenlerde de bunun benzeri facebook'ta yaşandı. Ya bu millet her halta inanıyor ya
  • Türkiyenin %99 geri zekalıdır. ios kullanıyordum gözüme çarpmamıştı. Belkide iosta da vardır ama bir ay önce note 5 aldım android kullanmaya başladım.
    ne zaman bir uygulama oyun indirsem yorumlar önüme geliyor. Hakikaten de ülke deliler ve manyaklar ülkesi. alayını tokattan geçirmek istiyorum.
  • Boltux kullanıcısına yanıt
    %50si akpye oy veren ülkede bu tarz şeyler görmek gayet doğal hocam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.