Şimdi Ara

Adil kullanımlı paketi olup hızı düşen var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git

Adil kullanımlı paketi olup hızı düşen var mı?

(En Son Oy Tarihi: 20.7.2011)
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sizler için

işin özü şu arkadaşlar eğer siz ilk 15 gün yani ayın 1 inden 15ine kadar 100 200 gb geçerseniz hızınız doğal olarka düşer.ama 50-60 gb yaparsanız ilk 15 gün hadi 60-70-80
    hızınız düşmez.

Daha bu ayın ilk 5 günü 100 GB indirdim hızda hala bir sorunum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Said6

quote:

Orijinalden alıntı: sizler için

işin özü şu arkadaşlar eğer siz ilk 15 gün yani ayın 1 inden 15ine kadar 100 200 gb geçerseniz hızınız doğal olarka düşer.ama 50-60 gb yaparsanız ilk 15 gün hadi 60-70-80
    hızınız düşmez.

Daha bu ayın ilk 5 günü 100 GB indirdim hızda hala bir sorunum yok

aynnen.bugün baktım 190gb olmuş düşme yok.
  • Up
  • valla benım daha hıc dusmedı fakat superonlıne nın adıl kullanım kosullu paketını satın almayı dusunuyorum. ılk 6 ay 10 tl sonrakı aylar yıne aynı 54 tl. acaba superonlıne kullanıcıları kotayı doldurdugunda hızlarında dusus yasıyolar mı ?
  • 93 gb olunca hızım 3 megabite düştü allah belanı versin ttnet.

8 megabit ilk 12 ay 39 tl olandan. netlimitsiz. mağara bir yaşam tarzıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut_baris -- 19 Temmuz 2011; 16:16:49 >
  • ben 1mbit kablonet sınırsız kullanıyorum downloadlar için pek işimi gördüğü söylenemez ama stabil, rahat.o ttnet pakedine geçmeyi düşündüm ama internet sürekli dalgalı sanırım.ping çok yüksek.bende 5ms ping varken ttnetli 8mbit arkadaşımda en az 100ms ping oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: IlluminatiArmy

ben 1mbit kablonet sınırsız kullanıyorum downloadlar için pek işimi gördüğü söylenemez ama stabil, rahat.o ttnet pakedine geçmeyi düşündüm ama internet sürekli dalgalı sanırım.ping çok yüksek.bende 5ms ping varken ttnetli 8mbit arkadaşımda en az 100ms ping oluyor

Ping genelde 25 30 ms civarı oluyor bölgeye göre değişiklikde gösterebiliyor
  • 2 yılda 1 kez düştü
  • hayatım boyunca 1 kere düştü sanırım hız o da 2 sene önce falandı heralde. 16 mbitim hiç düşmedi
  • Geçen sene limit 15 GB idi.15 i geçer geçmez düşmüştü.Bu sene ayın 3'ünde geçtim.16 gün olmuş.+120 GB oldu belki 150'yide geçti ama düşmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrekaa

valla benım daha hıc dusmedı fakat superonlıne nın adıl kullanım kosullu paketını satın almayı dusunuyorum. ılk 6 ay 10 tl sonrakı aylar yıne aynı 54 tl. acaba superonlıne kullanıcıları kotayı doldurdugunda hızlarında dusus yasıyolar mı ?

sorumla ılgılı bılgısı olan yokmu ?
  • 5gb de düstü 5 gün sonra düzeldi modemden falan diildi
  • quote:

quote:

valla benım daha hıc dusmedı fakat superonlıne nın adıl kullanım kosullu paketını satın almayı dusunuyorum. ılk 6 ay 10 tl sonrakı aylar yıne aynı 54 tl. acaba superonlıne kullanıcıları kotayı doldurdugunda hızlarında dusus yasıyolar mı ?

sorumla ılgılı bılgısı olan yokmu ?

yok ben 20 mbps kullanıyorum superonline 50 tl veriyorum herhangi bir düşüş görmedim..
  • 1 mbit'e düşmesi rezillik mi :/ Yıllardır 1mbit kullanıyoruz biz o nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frick!

1 mbit'e düşmesi rezillik mi :/ Yıllardır 1mbit kullanıyoruz biz o nasıl olacak

aga ben dayanamam bak ben 10 mbps kullanıyordum superonline gelin aynı fiyata 20 mbps verelim dedi ona geçtim insanın gözü doymuyor ama 1 mbps ney yaw
  • ttnet 8mbit 15gb limitli, 2 yıldır daha hiç hız düşmesi olmadı...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.