Şimdi Ara

Adil kullanım kotasını geçip hızı düşenler/düşmeyenler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
0
Favori
14.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: engincheats

Adil kullanım kotasını geçip hızı düşenler/düşmeyenler

Düşme yok , rekora devam !!!

bu kadar şeyi oynayıp izleyecekseniz?,bolca boş vaktiniz var herhalde

• netlimitsiz 8mbit e kadar kullanıcısıyım
    hız 6.6mbit / 6.9mbit arası

ocak ayı kota değerleri şu şekilde ve herhangi bir düşüş yok

Ay - Yıl - download - upload
    01 - 2011 - 28.4 GB - 1.61 GB

size önerim 100 gb ı geçmeyin ihale size patlar hız neymiş o zaman görürsünüz >1mbit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ch4ylak -- 15 Ocak 2011; 16:19:41 >
  • ben sınırsız 1mbt kullanıyorum 8mte kadar olan tarifeye gecsem tarife degisiklik ucreti alıyorlarmı vede fatura nasıl geliyor ?
    bide ileride fiyatı artırırlarmı suan 1mbit sınırsızların kalması sacmalık olur 5lira fark haric
    sureklide arıyorlar tarife degistirmek istermisiniz diye
  • Bende düşmüyor 50gb civarı download yapıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yokujin

8mbit net limitsiz paketi..
    dün gece ayın 13 ünde kota aşımı olduğundan netim 1 mbit'e düşürüldü..

sanırım ay sonuna kadar böyle devam edecek..8mbit'e geri düzelme gibi bir durumu yok sanırım..?

ay sonuna kadar beklesende tahminimce yeni aydada hızını yukseltmıcekler, donanım haber ttnet forumunu uzun zamandır takip ediyorum bu şekilde hızı dusen bisürü arkadaş var. eğer modeme download hızı olarak yolladıkları değer 1mbit görünüyosa yeni aya girdiğindede 8mb e yükselmiycek. ttneti aradığın zamanda büyük bi ihtimalle hattınız bu kadar destekliyo diicekler. uzun uğraşlar sonucu tekrar 8mbit kullanma şansın var

• eylülde 8 mbit netlimitisiz tarifesinden hattı açtırdım.resmen sömürüyorum hala düşmedi maaşallah diyelim nazar değmesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uluğbey01

eylülde 8 mbit netlimitisiz tarifesinden hattı açtırdım.resmen sömürüyorum hala düşmedi maaşallah diyelim nazar değmesin

Bende kasımın sonuna doğru açtırdım
  • Arkadaşım 1 Mb Limitsizden 8 Mb Netlimitsize geçti 1 Haftadır full asılıyoruz 400 Gb filan olmuştur hız da herhangi bir düşme yok
  •  Adil kullanım kotasını geçip hızı düşenler/düşmeyenler

arkadaşlar kotam henüz 14 gb da acaba hızımı mı düşürdüler adil kullanım 25 gb'a çıkmış diye okumuştum... tarifem netlimitsiz
  • download 76 gb ta ama henüz bir düşme yok.gerçi 8mb ti 2 mb olarak kullanabiliyorum düşersede pek koymaz herhalde:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogguzko

ben sınırsız 1mbt kullanıyorum 8mte kadar olan tarifeye gecsem tarife degisiklik ucreti alıyorlarmı vede fatura nasıl geliyor ?
    bide ileride fiyatı artırırlarmı suan 1mbit sınırsızların kalması sacmalık olur 5lira fark haric

.^
    .||
    soru
  • 34 gb indirmişim ama hala düşüş yok 7 mbite yakın hızım
  • quote:

quote:

ben sınırsız 1mbt kullanıyorum 8mte kadar olan tarifeye gecsem tarife degisiklik ucreti alıyorlarmı vede fatura nasıl geliyor ?

.^
    .||
    soru

hocam zaten ocak 2011 den itibaren yeni fiyatlar geçerli yani bir artış oldu.bundan sonra yıl içinde olmaz diye düşünüyorum.ama ttnet bu belli olmaz sağı solu tarife dğişikliğinde 10 tl kadar bi ücret alıyorlar,gelecek ayın faturasına yansıtıyorlar

• Zam yaptılar ama kimsede düşme yok.Rahat rahat indirebilirsiniz
  • 8mbit kullanıyorum hehe 29 aralıkta tarife değiştirdim 1 gün sonra değiştirsem +10 TL patlardı
  • adil kullanım kotasını geçip hızı düşen varmı ?
  • Hız olayı elle ayarlanıyor.Herhalde Yani bir sistem olsa herkesde düşerdi.Tabi bu bizim işimize yarıyor malesf.Zır pırt düşmüyor hız.Gerçi herkes tam hıza erişemesede yinede belli bir hıza çıkılıyor.Tahminimce hız düşürme olaylarını Türkiye geneline göre yapıyor olabilirler.Hatlar yetmediği zamanda düşürüyor olabilirler.
  • Netlimitsiz'de ikinci ayım, kotayı çoktan geçtim hiç düşme olmadı daha. Nazar deymesin.
  •  Adil kullanım kotasını geçip hızı düşenler/düşmeyenler

Adil kullanım kotasını geçip hızı düşenler/düşmeyenler
  • son durum ne arakdaşlar varmı adil kullanım kotasını geçip hızı düşen
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.