Şimdi Ara

adidas vlneo %61 indirimli 59 tl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
1.714
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapıştırdım bi tane sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: meffum

Yapıştırdım bi tane sağolasın

Eyvallah,iyi günlerde kullan...
  • Benimde Spor ayakkabıya ihtiyacım var ama yürüyüş modellerinden düşünüyorum. Onlarında fiyatları uçuk. 200-300 lira. Kampanyaları takibe devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unalcelebi

Benimde Spor ayakkabıya ihtiyacım var ama yürüyüş modellerinden düşünüyorum. Onlarında fiyatları uçuk. 200-300 lira. Kampanyaları takibe devam.

Bende aynı şekilde bir ayakkabı arıyorum ancak fiyatları gerçekten uçuk..
  • Arkadaşlar normalde 42.5 giyen için kaç numara uygundur. Birde yürüyüş için nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 42 ya da 42.5 alacaktim ama istedigim numaralar kalmamiş herhalde sağlik olsun napalim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ederi o kadar zaten uyduruk ayakkabı
  • 42 giyiyorum 41,5 sipariş verdim olur umarım :) teşekkürler haber verene
  • Lotto'nun bir koşu ayakkabısı var indirimde fiyatıda uygun 79 tl,

http://www.emekspor.com/lotto-r0533-crossride-erkek-yuruyus-kosu-ayakkabisi?search=cro
  • Böyle düz taban ayakkabılarla yürümek bir eziyet...
  • leş
  • Bende aldım 1 adet. Numara konusunda inşallah sıkıntı yaşamam. Birde birleşecek indirim falan var mıydı? Bilenler yazsın ki sonra alacaklar faydalansın..

Haber veren arkadaşa teşekkürler..
  • Adidasta 42,5 giyiyorum 43.5 bol mu olur çok ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Converse gibi mi bu model acaba? Bez ya da kanvas artık ne deniyorsa o tip olanlardan mı acaba?
  • kalitesine birşey diyemem ama converse takliti bi imaj algısı veriyor insana..
  • 12 olsaydı alırdım ya hemen bi tane
  • bildigin 10 tl lik converse .
  • New balance aldıktan sonra nike adidas felan hikaye artık adamlarda şeref haysiyet yok.New balancede yırtılma oldugunda gönderiyorsunuz ya para iadesi yada değişim yapıyorlar 7 kez değiştirdiler tereddüt etmeden.Üstelik her değişimde arayıp özür dilediler bu durumdan dolayı helal olsun adamlara.

Ama nike ve adidastan aldıgım ayakkabılar 1 ay dayanmadı incelmeye gönderttim kullanıcı hatası diye hep geri döndü senelerce.En son Nike marka ayakkabı aldım eve bi geldim kenarında açıklık vardı geri götürdüm mağazaya 15 dk içinde adam bunu incelemeye göndermemiz lazım dedi yahu 15 dk oldu daha alalı dedim

Neyse gönderdik 2 hafta sonra cevap geldi kullanıcı hatası ulan ayakkabıyı giymedim bile olaya bak.

O yüzden bu nike ve adidas bedava verseler alırsam en adi şerefsiz olayım bunlara beş kuruş para kazandırmamak lazım.Benden size dost tavsiyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 1 Haziran 2015; 16:00:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.