Şimdi Ara

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
233
Cevap
14
Favori
26.685
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    6659 Mesaj

Çakam ayakkabılara çok benzio ve ucuz değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    eddy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    987 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sta07

Hocam bende sipariş detayında kolay iade diye bir secenek var.

Sizde yok mu acaba?
    hocam o ürün teslim olduktan sonra iade. benim ürünüm daha hazırlama aşamasında ve iptal edemiyorum.
    |
    |

İptal etmek için mail attım, canlı desteğe yazdım ve yarın aramayı düşünüyorum bütün bunlara rağmen iptal edemezsem ürünümü reklamını yapmaya gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    muratoto kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
  • Yarbay
    3377 Mesaj

İnşallah iptal edersin. Ne reklamı anlayamadım.
    |
    |
    winneras kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: byturkuaz

Boyner ise kesinlikle bayram sonrası , yalı ise yaptı gönderileri
    yalıdan sipariş ettim fakat hala yapılmadı bi benimki kalmış heralde

Benim de beden uymazsa iade nasıl olacak diye korkar oldum kimseye cevap vermiyorlar diye

|
    |
    .Rigby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    yalıspor kargosu geldi. bugün denedim . dar değil standart normalde ne giyiyorsam cuk diye uydu.
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Binbaşı
    1994 Mesaj

Puma ve Nike nın kalıbı aynı mı ayakkabının iç etiketinde cm numarası yazıyor baktınız mı ?

|
    |
    byturkuaz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Puma ve Nike nın kalıbı aynı mı ayakkabının iç etiketinde cm numarası yazıyor baktınız mı ?
    puma geldi. cm bakamadım ayakkabıyı izolasyona attım deneyip yıkadım ayağımı ancak bugüne kadar hangi nike aldıysam 1 numara büyük aldım. çok dar nikelar bence
    Asus XG32VQ 31.5" 144hz 4ms 2K Curved- INTEL i7 7800X ,MSI X299 Raider Pro ,Corsair Graphite 780T, XPG 32 GB 3200 Mhz RGB Ram ,KFA2 RTX 2080 GPU RGB Led ,Xigmatek 750 W Full Moduler ,480 Gb nvMe M2 Colorful SSD , Kingston 480 GB ssd,Seagate 1.5 TB Disk,Seagate 2 TB +4 TB Hdd,Motospeed CK98 Klavye Logitech G502 Hero Mouse,Corsair Void Pro RGB Wireless Kulaklık ,Logitech Z5500 5.1 Monsta 360 mm Radyatör +Apogee HD Cpu Block+Thermaltake Yeşil UV Hortum , EK DCP 4.0 Pompa + Thermaltake Pompa + Ekstra 120 x2 = 240
  • Binbaşı
    1994 Mesaj

İyi yapmışsınız :) beden tablosunda nike göre yarım numara küçük alınması gerekiyor öyle mi yaptınız ? Mesela Nike da 43 27.5 cm oluyor puma da 42.5 27.5 cm yazıyor.

|
    |
  • Binbaşı
    1112 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

İyi yapmışsınız :) beden tablosunda nike göre yarım numara küçük alınması gerekiyor öyle mi yaptınız ? Mesela Nike da 43 27.5 cm oluyor puma da 42.5 27.5 cm yazıyor.
    beden tablosuna göre almadım. adidaslarda hep yarım numara büyük alıyorum. nike 1 numara büyük. diğer tüm markalar kendi numaram neyse onu alıyorum hiç ölçülerine bakmadım açıkcası
    |
    |
  • Er
    2 Mesaj

Hangi modelleri almıştınız?
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ken Thompson

Hangi modelleri almıştınız?
    puma flex renew ve puma nrgy aldım konudaki ürünlerden.
  • Er
    2 Mesaj
    quote:

puma flex renew ve puma nrgy aldım konudaki ürünlerden.

Alıntıları Göster
    Puma NRGY'yi ben de aldım fakat henüz gelmedi. Ama mağazada denediğimde kendi numaram rahatlıkla oldu.
    Fakat Yalıspor'dan aldığım Adidas AX3 GTX ve Adidas Predator 20.3FT olmadı. Yani tercih edilecek modeller bunlar olacaksa 1 numara büyük almakta fayda var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Bualix

Site güvenilir midir, ürün gönderimi vs. konusunda. Bu arada Duramo Lite kullanmış biri olarak hiç tavsiye etmem.
    İzmir'in en eski spor giyim mağazalarından birisi. Korayspor ve Yalıspor iyidir
    |
    |

Case: Corsair Graphite 760T | MOBO: Asrock X570 Taichi AM4 | CPU: AMD Ryzen™5 3600 @ 4.0 GHz | CPU Cooler: Corsair H115i RGB Platinum | RAM: GSKILL Trident Z Neo RGB 16GB (2x8GB) DDR3 @ 3600MHz CL16 |

PSU: Corsair AX860 80+ Platinum | GPU: Asus GTX 1080 STRIX 8GB GDDR5X @ 1670 MHz 256-bit | SSD: Samsung 970 EVO 250GB-Samsung 850 EVO 500GB | HDD: 3TB Seagate SV35 7200RPM - 4TB Seagate Skyhawk 5900 RPM | Display: Asus VG248QE

Razer: Mamba CHROMA 16K | Blackwidow CHROMA
    TR | Kraken 7.1 CHROMA | Goliathus Control Edition Extended
  • Binbaşı
    1048 Mesaj
    https://www.boyner.com.tr/nike-kosu-ayakkabisi-898798-200402

bu ayakkabıda da 50 lira indirim oluyor mu?
    |
    |

puma geldi. cm bakamadım ayakkabıyı izolasyona attım deneyip yıkadım ayağımı ancak bugüne kadar hangi nike aldıysam 1 numara büyük aldım. çok dar nikelar bence

Alıntıları Göster
    kaç numara aldınız ve resmi var mı?
    |
    |

• Yüzbaşı
    306 Mesaj
    Haki renk ayakkabı istiyorum bütçem 150 TL aslında

Bu ayakkabı nasıldır tavsiye edrrmisiniz

|
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.