Şimdi Ara

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
10
Favori
35.183
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşuna avm gidip corona olmayın,online alışverişe mağazaların bi yetkisi bulunmuyor ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • winneras kullanıcısına yanıt
    Dh de her markanın elemanı var hocam sürekli övüp övüp milleti alışverişe zorlarlar biraz dikkatli olsaydınız keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: radko

Dh de her markanın elemanı var hocam sürekli övüp övüp milleti alışverişe zorlarlar biraz dikkatli olsaydınız keşke.
    Hocam ben de birden fazla ürün alanların yorumlarına güvenerek aldım. Birkaç kişi övünce güvenir sandım. Şu an Şikayetvar da bir sürü kargosu gönderilmeyen, defolu gönderilen, eksik gönderilen kişi var. Gerçekten inanın çok pişmanım. Bir daha foruma güvenip alışveriş yapmam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winneras

22 sinde sipariş verdim hala tedarik ediliyor yazıyor. Buraya gelip bu firmayı övenlere şüpheyle bakmaya başladım. Ulaşabileceğiniz hiçbir telefon yok, email adresini süs olsun diye almışlar ve kesinlikle iptal et diye bir seçenek sunmuyorlar. Öyle dh ölücülüğü de yapmadım adidas runfalcon ayakkabıya 250 TL bayıldım. Stokta da ürünleri gözüküyor. Bir daha bu firmayla alışveriş yapmam. Müşterisine değer vermeyen rezil bir firma. Yarın da yollamazlarsa gerekli işlemleri başlayacağım.
    Ben facebook ve instagram hesaplarından ulaşabildim, tabi istediğim süreden çok daha geç oldu bu ulaşabilme. Çok geç cevap veriyorlar.
  • Amazon'dan sipariş verdiğim Stanley marka kamp yemek seti 7 günde New Jersey'den elime ulaştı.Yalıspor ise 9 gündür ürünü temin etmeye çalışıyor. Çakal bir Türk firması sanırsam.

• kivioglu kullanıcısına yanıt
    Tr amazonda hangi gün kargoya veriyorsa ürünümü bir sonraki gün sabah elimde oluyor hocam , amazon gerek abd olsun gerek tr olsun cok hızlı

• Boynerden Puma ayakkabıyı alabilen oldu mu 10.güne gireceğiz hala tedarik.

• PLU kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum

• PLU kullanıcısına yanıt
    Bende de tedarik sürecinde yazıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ngry alıp gelen varmı

• Ne Facebook ne Twitter yazmadığım yer kalmadı. Telefonları kapalı. Maile cevap vermiyorlar. İptal edilecek yer de yok. Artık yoruldum. Bu forumda bu mağazayı övenler kesinlikle kendi adamları buna inanıyorum. Keşke bu başlığa girip görmeseydim. İnanın ölücülük yapmayı geçtim 250 TL piyasadan daha fazla verdiğim ürün 11 gündür temin edilmedi. Artık bankayı arayıp iptal edip edemeyeceğimi soracağım.

• ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt
    Benimkiler şimdi yurtiçi Kargo ile geldi. Boyner den almıştım. Kargo bilgisi girilmeden geldi.

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi

adidas ve puma uygun fiyat ayakkabılar- hopi kampanyası eklendi- ms30 combo üçlü eklendi

• palimpa kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler rahatlar mı?

• Evet oldukça rahatlar. Tabanı Soft foam yazıyor. İçinde yumuşak bir sünger var sanırım. Bu fiyata kesinlikle çok çok iyi. Üzerinde gelen etiket hala 392 TL.

• 10 günün sonunda yalıspordan Rockadialarım gelebildi,

Yukarıda biri hantal oldugundan bahsetmiş ama hiç alakası yok, cloudfoamla birlikte adiwear tabanlı şahane bir ayakkabı, gayet hafif ve yere basışı son derece dengeli.

her ne kadar bizi adam yerine koyup cevap vermeselerde 240tl gibi bir rakama böyle bir ayakkabıya sahip oldugum içim memnunum.
  • nrgy lerden hediye aldım bitane, bende nrgy almıştım sporda giymek için https://www.hepsiburada.com/puma-nrgy-neko-engineer-knit-erkek-spor-ayakkabi-19109721-p-HBV00000LD28E?magaza=baharium&wt_gl=cpc.6810.shop.nelk.spor-ssc&gclid=CjwKCAjwztL2BRATEiwAvnALcjURTDk79ncmvQwT-qn69PT04g5v8rA8nYcP3NrwXxNBXb9LzD-vRhoCK14QAvD_BwE
    bu modelinden uyguna bulursanız alın çok rahatlar çorap gibi gerçekten varmı yokmu belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunlab -- 1 Haziran 2020; 22:51:8 >

• tunlab T kullanıcısına yanıt
    Geçen 200₺ aldı millet boynerden

• radko kullanıcısına yanıt
    iyi fiyatmış gerçekten denk gelsem 1 tane daha alırdım.
  • bana gelmedi iptal ettim bugün 10 gündür tedarik süreci olmaz

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.