Şimdi Ara

Adidas terrex tracerocker 339 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.030
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gittigidiyor'da baya bı indirim var bakmak isteyen olursa örneğin adidas terrex tracerocker 339 tl
    Adidas terrex tracerocker 339 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25 Ocak’ta 260TL’ye almistim bu ayakkabiyi. Henuz hic kullanmadim ama guzel ayakkabi. Kuponla fiyati biraz daha asagi cekebilirseniz sicak firsat denilebilir. Bu arada en az 0.5 numara büyük almalısınız standart ayakkabı bedeninize göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ken Thompson -- 29 Mayıs 2020; 0:45:39 >
  • almayı düşünen varsa 280e veririm. geçen ay boynerden almıştım geldiği gibi duruyor etiketiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Linq -- 4 Haziran 2020; 13:40:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Linq L kullanıcısına yanıt
    Merhaba kaç numara

• .q-_-p. kullanıcısına yanıt
    42/44

• Aşağı yukarı 1 aydır bu fiyat yalnız. Ax3 modelleri inmedi bı turlu. Bu daha şekilsiz ax3 e gore bence

• su geçiriyor. çok soğukta ayakların üşüyor. yanları olduğu gibi plastik kırılmaya başladı şimdiden. bu paraya daha iyisi alınır.
  • Link neydi? Link emekti..

• 430 civarına terrex gtx gore tex modeli vardı
    100 lira daha fedakarlık yapıp sıcak ve kuru ayakları garanti etmek daha mantıklı gibi 👍

• şevkinizi kırmak istemem ama 29 şubatta almıştım daha giymedim bile 204 tl ye almışım, girip baktım boyner hesabıma illaki kredi kartı falan kombolamış daha ucuza getirmişimdir. boyner de takip edip daha ucuza getirileblir diye düşnüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.