Şimdi Ara

Adidas terrex Ax2r gorotex (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
277
Cevap
1
Favori
50.719
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de swift olan modeli ggden aldım. 1.5 aydır felan bakıyordum fiyatlara bu zaman aralığındaki en düşük fiyat 362 tl oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dFtiptoe

Ben de swift olan modeli ggden aldım. 1.5 aydır felan bakıyordum fiyatlara bu zaman aralığındaki en düşük fiyat 362 tl oldu.
    +1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabıyı canlı olarak hiç görmedim. Bilgisi olan arkadaşlara sorularım olacak. 200 liralık model yağmurda su geçirir mi? 320 liralık olan gündelik kullanımda çok kayar mı? 360 liralık olan tasarım olarak gündelik kullanıma uygun mu? ve en önemlisi F/P olarak hangisi en iyisi piyasa fiyatlarına göre ?
  • Kartelli K kullanıcısına yanıt
    Swift modelinden 2 adet alarak kampanyaya katıldım
  • Hocam mükemmel fiyata almışsınız ben 2017 ocakta ax2 mid modelini 353 liraya almıştım Swift olanı 623 liraydı o zaman gözüm continental tabanda kalmıştı ax2yi kullanırken burundan su aldığını fatkettim ve internette araştırdığımda yurtdışındaki ürünlerdede aynı sorun varmış ve altı jilet gibi kayıyor

Acaba swift modelinde kayma varmı yoksa hiçbirşekilde kaymıyormu bide su alıyormu denediysen bilgilendirirsen sevinirim hocam

• Ürünü gittigidiyordan aldım. Fakat şimdi ürün satılmıyor diyor. Acaba bizim ayakkabı gelir mi ki ?

• https://shop.adidas.com.tr/terrex-swift-r2-mid-gtx-ayakkabi_85431?arama=terrex%20swift

Bu modelede aynı indirimi bekliyoruz adidas

• Gittigidiyorda bakinirken bir sürü seçenek varken bir anda tüm ürünler bitti . Ya toplu alım yapan oldu ya da yanlış girilen stok düzeltildi

• Ben gg den aldım 362 birde çocuğa aldım axess 500-50 de verdi ayakkabı 320 filan geldi

• salvery kullanıcısına yanıt
    Hocam benim bu tarz outdoor ayakkabılar ile ilgili bilgim sınırlı. Ayakkabı geldiğinde kullanınca düşüncelerimi yazarım. Önceki sayfalarda bazı arkadaşlar sizin modelin kaydığından bahsetmişti. Bu da kayıyor olabilir ama dediğim gibi kullanmadığım için bilmiyorum. Gelince deneyip göreceğiz.
  • Kaç gündür bakıyordum kararsız kalmıştım gittigidiyorun indirimini okuyunca başlıktaki ürünü aldım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

• edgar1899 kullanıcısına yanıt
    Nasıl oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahmetsoul kullanıcısına yanıt
    bitti o kampanya
  • Gönderirler inşallah bu bizim swiftleri yok yanlışlık oldu diyim üçkağıt çevirmezlerse sorunyok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

https://shop.adidas.com.tr/terrex-swift-r2-mid-gtx-ayakkabi_85431?arama=terrex%20swift

Bu modelede aynı indirimi bekliyoruz adidas
    Bunun ufak mavi karışımlısını 407 ye aldım bugün.
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Ax2 mi aldın? 1 numara büyük alman iyi olmuş adidas kalıpları 1-1.5 büyük olur genelde. Ax2 ise hayırlı olsun çok güzel ayakkabıdır.

• Bir umutla gittigidiyordan verdiğim siparişimin kargoya verilmesini bekliyorum.

• tncy18 kullanıcısına yanıt
    Mağazanın ismi adidas mı hocam? Bende ordan aldım bugün kargoya verilmiş görünüyor ama takip edilemiyor

• Maestro kullanıcısına yanıt
    Doğrudur Hocam Adidas mağazası. Siz kaça aldınız ürünü.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.