Şimdi Ara

Adidas resmi sitesinde harika indirimler var (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
6.401
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Carrefourda adidas ayakkabılar 169 ve 199 du bugün. İhtiyacı olanlar bakabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adidas in boostlarina laf edenler gercekten bu ayakkabıları giydi mi ? Hayatta giydiğim en rahat ayakkabı boost serileri, boyner indirimden 154 liraya nike aldım yeni geldi, bu kadar tabanı sert bir ayakkabı görmedim, ayakkabının olayı tabanıdır, yumusak olmalı ama şeklini korumalı, yeni aldığım nike tabanı beton gibi

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    Eskiden bence kalitesi daha iyidi fakat hani 4 kisi alip 4 kisidede ayni problem olmasi normal degil ? 3 kisi boyner 1 kisi ayakkabi dunyasindan almistik.

• Bence orjinal adidas ve nike modellerinde kalite düşüklüğü var.
    Önceden hep çakma alırdım ucuz diye. Son 2 senedir orjinal alıyorum. Adidas fena çıkmadı ama aldığım nike hayal kırıklığı oldu.
    Eğer istanbulda yaşasaydım kadıköydeki 2 sokak dolusu çakma satanlardan ayakkabı alırdım onlar bile 1 seneden fazla dayanıyor. Fırsatım olursa yine çakma alacağım. Yoksa bir bakıyorum beğendiğim modeller 300 lirayı geçiyor ne bu ya?
  • qtenplus kullanıcısına yanıt
    Carefour ve metrodan aldığım nike, adidas ve converselerden hiç memnun kalmadım nedense, sanki kalitesi düşük

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.