Şimdi Ara

ADIDAS outlerde indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
3
Favori
6.628
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ayakkabının resmini koyuyorum , fakat switi kardeşime gönderdim (memlekete )onu da netten buldugım fotoyla anlatım renk resimdekinin aynısı, kollarda falan adidas yazısı yok heryer sade, yakalı , adidas arması kalp hizasında değil en alt sağda siyah kabartma kumaş üzerine yapılmış..

bu arada istanbulda benim bildiğim gidilevbilecek outletler Merter, Güneşli (metro marketin 300 m ilerisi)
     ADIDAS outlerde indirim
     ADIDAS outlerde indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adige13 -- 1 Ekim 2013; 17:42:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Istanbulda Adidas in 2 adet outlet magazasi var birisi Mertel Metro duraginin hemen altinda digeri ise Atatürk oto saniyi duraginin guney(yada kuzey hep karistiriyorum) cikisinda.
    Bu iki magazada yil boyu indiirm vardir hep ayni oranlardadir. Aramaya teyit etmeye gerek yok

2den fazla outlet mağazası var. dediklerinin dışında kartalda e5 kenarında bir tane var. ve viaporttaki da outlet olmalıydı. bundan emin değilim ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maskeli Bilo

quote:

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

Istanbulda Adidas in 2 adet outlet magazasi var birisi Mertel Metro duraginin hemen altinda digeri ise Atatürk oto saniyi duraginin guney(yada kuzey hep karistiriyorum) cikisinda.
    Bu iki magazada yil boyu indiirm vardir hep ayni oranlardadir. Aramaya teyit etmeye gerek yok

2den fazla outlet mağazası var. dediklerinin dışında kartalda e5 kenarında bir tane var. ve viaporttaki da outlet olmalıydı. bundan emin değilim ama.

tabiki vardır ben avrupa yakasında gittiklerimi söyledim oradaki görevliler avmlerdeki outletlerin zaten iyi satış yaptığını aldığım ürünlerde olduğu gibi çeşidin kendi masğazalarına geldiğini söylediler aldığım f30 ayakkabının outlet satışı 120 tl civarıymış mesela..

• quote:

Orijinalden alıntı: adige13

ayakkabının resmini koyuyorum , fakat switi kardeşime gönderdim (memlekete )onu da netten buldugım fotoyla anlatım renk resimdekinin aynısı, kollarda falan adidas yazısı yok heryer sade, yakalı , adidas arması kalp hizasında değil en alt sağda siyah kabartma kumaş üzerine yapılmış..

bu arada istanbulda benim bildiğim gidilevbilecek outletler Merter, Güneşli (metro marketin 300 m ilerisi)
     ADIDAS outlerde indirim
     ADIDAS outlerde indirim

Merter'deki metrobüs durağına yakın mı acaba? Güneşli dediğiniz de Kale Avm tarafında kalıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Siyah veya kahverengi rom gören bilgi verirse sevinirim.

• Evden çıkarken tam adrese bakmayı unuttum. Bilen birisi söyleyebilir mi Merter metro ve metrobüs duraklarına yakın mı Adidas? Yakınsa buraya kadar gelmişken uğrayayım.

• Mertel Metro duraginin hemen altinda demiş birisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

Evden çıkarken tam adrese bakmayı unuttum. Bilen birisi söyleyebilir mi Merter metro ve metrobüs duraklarına yakın mı Adidas? Yakınsa buraya kadar gelmişken uğrayayım.

Oraya çok yakın, oradan arka sokakta bulunuyor hatta burger king var onun karşısının sağ tarafında.Orada siyah koca bir bina görürsünüz onun zemin katı
    adidas outlet mağazası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazar günü viaporttaki iğne atsan düşmez durumdaydı.. Hanım alışveriş yaparken bende sıraya girdim kuyrukta mübalağasız 30-40 kişi vardı.. 70e varan indirim, genelde indirim oranları %30-40 gibi ama gerçek indirim fiyatlar güzel millet talan ediyordu zaten..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merter metro duragindan otogar yonunw giderken 350 m aonra solda. Metroyla gidip girken bule gorunuyor

• arkadaşlar dün starcity adidastaydım .. paylaştığım resimden oldaki ayakkabıyı 59 liraya aldım sağdaki beyaz 79 tl idi.. özellikle 45 üzeri ayakkabı giyenler baksın kalan çeşitler var hala...
     ADIDAS outlerde indirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adige13

arkadaşlar dün starcity adidastaydım .. paylaştığım resimden oldaki ayakkabıyı 59 liraya aldım sağdaki beyaz 79 tl idi.. özellikle 45 üzeri ayakkabı giyenler baksın kalan çeşitler var hala...
     ADIDAS outlerde indirim

Fotografin en saginda ve en solunda bulunan superstarlar kac paraydi ??

• Ankara istanbul yolu mağazasında mavi beyaz fenerbahçe forması 29 ya da 25 tl idi.ancak sadece xs beden kalmış.kalıplar biraz büyük bakmakta fayda var.
    çocuk için kapri var lacivert siyah renkte 11 tl.bir tane ondan aldım tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ik77 -- 6 Ekim 2013; 16:01:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: hrvl

Evden çıkarken tam adrese bakmayı unuttum. Bilen birisi söyleyebilir mi Merter metro ve metrobüs duraklarına yakın mı Adidas? Yakınsa buraya kadar gelmişken uğrayayım.

Oraya çok yakın, oradan arka sokakta bulunuyor hatta burger king var onun karşısının sağ tarafında.Orada siyah koca bir bina görürsünüz onun zemin katı
    adidas outlet mağazası.

Kusura bakmayın, cevap vermeyi unutmuşum size. Sağolun yardımınız için.

Ama hava o kadar soğuktu ki o gün, metrobüsten inmeyi göze alamadım. Inşallah güzel şeyler yoktur da kaçırmamışımdır :)

• 1 hafta önce xl Arjantin formasini 30 liraya aldim. Real formasi da vardi ama bakamadim aceleyle cikmam gerekti. Zaten 80 lirayi falan gozden cikarmistim iyi oldu. altin sarisi fb formasi 18 lira ama gorsellik acisindan en kotu fb formasi diyebilirim.
    Simdi hedefim almanya, ispanya, real madrid, fb formalarini ucuza kapatmak. Bjk formasi da baya uygundu. Onunde Toyota yazan siyah beyaz forma. 23 lira miydi neydi Dogumgunlerinde hediye icin alinabilir. Yarin gidecegim soylerim yine.

• ViaPort Adidasta linkte ki ürün 125 TL olarak rafta yer alıyordu. Linkte ki fiyat abartı galiba biraz çünkü mağazada 225 tl den düşmüş gözüküyodu. Gerçekten sağlam indirimler var. Ama 20-30 tl olan t-shirtler çok eski ve çok standart tshirtler bence..

http://www.dalkilicspor.com/Kahverengi-Adidas-G95053-PORSCHE-TYP-64-ADIG95053E10A08-PORSCHE-TYP-64-Orginals-amp-Aktif-Erkek-Ayakkabi-Spor-Ayakkabi.16476.html

• quote:

Orijinalden alıntı: LawlietRyuzaki

İzmirde giyim çeşiti bol olan bu outlet olayına nerede ulaşabilirim? söke nin eski tadı yok hikaye. normal sezon fiyatlarından farkı yok

kemeraltı barçın spordan alabilirsin 3 4 katlı baya büyük bir binae en üst katında outlet kısımları var denk getirirsen çok iyi şeyler denk geliyor 60 liraya alt üst eşofman aldım ve 5 6 yıldır giyiyorum rengi dahi solmadı :D
  • Kadir_10 K kullanıcısına yanıt
    kardeş bakmadım onlara ama 90 tlden pahalı ayakkabı görmedim bi tek bot vardı o 100 civarıydıı
  • arkadaşlar montlarda indirim var mıydı ne seviyedeydi fiyatları?
  • LawlietRyuzaki kullanıcısına yanıt
    Balçova otoban çıkışında var dostum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.