Şimdi Ara

adidas online shop’ta 50 saatlik %50 indirim saat 22:00’da başlıyor! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
10
Favori
16.894
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Daha yüksek önce bindirip sonra indirmişler. ama yarı indirimle outletten bile ucuz oluyor.
  • Ayakkabıya ihtiyacım vardı, adidas Zx Flux sipariş ettim son kalan 43 numarada bana geliyor konuyu açan arkadaşa teşekkürler.
  • Geçen sene ki fiyatlara 20 TL ve fazlası eklenmiş, zamana ayak uydurmuşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ayakkabı bi ceket aldım iyi oldu Bir ay önce alsam tek ayakkabı fiyatına ceket+ayakkabı fiyatı verecektim konuyu açan arkadaşa teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp + Çöp
    Bindirim + İndirim

• quote:

Orijinalden alıntı: cmea06

Sadece 50 adet saat modeli için sandım ilk başta

Yalnız değilsin

• 3 tane kıyafet aldım. Fiyatlar çok iyi. 95₺'ye aldığım şort şimdi 48₺ mi ne olmuş.
  • Hiç indirim olmamış ki fiyatlar aynen duruyor, 1-tl bile inmemiş V RACER serisinde
  • Gecen sefer iki ayakkabi alip birini iade etmek durumunda kalmistim, bu yil da iki tane aldim bir tane kirmizi dragon bir de kahverengi daily olan model. Iadelerde filan hic sikinti cikartmiyorlar. Hizli sekilde yolluyorlar. Tesekkurler paylasan arkadasa.

• Classic seri Samoa indirime girmiş bir adet aldım :)

Tşkler konuyu paylaşan arkadaştan

• Etiket fiyatının yarısı değiil öyleyse...

Gerçek olmayan fiyattan (misal 700 tl yapmışlar ayakkabı fiyatını) "indirim yaptık" diye 350tl den ayakkabı satıyorlar...

KOCA BİR ÇÖP
  • sürekli siteyi takip eden biri olarak söylüyorum. indirim ayağına fiyatlara daha fazla zam yapılmış kazık atılmaya çalışılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trabzonizm

Geçen sene ki fiyatlara 20 TL ve fazlası eklenmiş, zamana ayak uydurmuşlar

159 tl ye eşime aldığım ax 2 gtx ayakkabı bu sene 210 . geçen yıl kendimede almıştım lakin büyük geldi geri vermiştim bu sene alalyım diyordum oda stokta yok.
  • Erkek eşofman takımı önerisi olan var mı arkadaşlar?
  • spor ayakkabı fiyatları inanılmaz arttı kur farkından dolayı. tüm markalar fahiş zamları geçirdiler. geçen seneye göre kıyaslama yapmayın.
    %25 30 indirimli genelde satın alabilirsiniz bu ürünleri. onun haricinde morhipo markafoni den de çek vs ile %50 ye yakın olaiblir. ama bu kadar çeşit bulamazsınız.

gerçi burada da bişey kalmadı. bedenler tükenmiş.

ben koşu için alt eşofman+kapişonlu aldım. haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Numar kalmamis allah kahretsin

• 90 liraya ayakkabı var, ama almadım
  • https://shop.adidas.com.tr/adidas-linear-performance-sirt-cantasi_71341?d=8707

Arkdaşlar Alınırmı Sizce ADidas MArkası Abartılı duruyormu?

• Teşekkürler haber veren arkadaşa. İhtiyacım vardı, bir adet ayakkabı aldım. Umarım ayağıma olur.

https://shop.adidas.com.tr/adidas-caflaire-low-ayakkabi_75720
  • satın almaya çalışırken sürekli hata veriyor. Red-Gecersiz Islem 0012 diyor bu sorunu yaşayan başka kimse var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.