Şimdi Ara

Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
36.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Advantage clean yazan modelinden aldım. Bana göre kalitesi adidas gibi değil, kinetix gibi.
    Daha önce adidasın ayakkabılarını kullandım. Düz tabanlı, konfora dair pek özelliği olmayan, hafif, günlük kullanılabilecek bi ayakkabı.
    Çok da bir şey beklememek lazım, adidasın en alt seviye ayakkabılarından bu sanırım.
  • 18 Haziran siparişim dün geldi bugün sabah açtım güzel görünüyordu denemedim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kiss Ya Matilda kullanıcısına yanıt
    Dün gece kargoladılar tedarik edilemeyen 1 parça vardı onu da bugün kargoladılar

• 18 Haziran da vermiş olduğum
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-787489 sipariş hala tedarik sürecinde 😤

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bitti mi?

• benim ayakkabının tedarik süreci bitmiyor diye iptal ettim.

• beyler burdan gaza geldim ben de pace vs modelini aldım. ama büyük şüphelerim var ayakkabı konusunda. bildiğin çakma adidas bu. bu kadar dandik malzeme kullanılan ilk adidası görüyorum hayataımda. hem de boynerden. tamam bu markakaların da seviyelri var ama onlarda kullanılan malzeme bile iyi sayılı fakat bu model bildiğin dandik bir ayakkabı. hele komedi bir bağcığı var lostra da bile satılmaz.
  • merkep kullanıcısına yanıt
    Adidasın en ucuz ayakkabısı normaldir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Riven Mı kullanıcısına yanıt
    daha önce de dediğim gibi ucuzunu aldım ama bu kadar dandiğini ben ilk defa görüyorum. ayrıca adidasın sitesindekiyle karşılaştırdım. bazı farklılıklar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsalSayı11

18 Haziran da vermiş olduğum
    https://www.boyner.com.tr/adidas-lifestyle-ayakkabi-787489 sipariş hala tedarik sürecinde 😤
    Bizimde gelmedi

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    İptal etmeyi düşünüyor musunuz hocam kargo dahil 133 e geldi acelem de yok ama tedarik süreci bitmiyor

• Hayır ; onlar edene kadar bekleriz

çakma olabilir adidas mağazasına götürün baksınlar

• 10 gün oldu tedarik sürecinde şikayetvar yazdım anında aradılar yok işlem hızlandırılacak falan dediler 4 gün önce haken tedarikte. aramasam demek ki seneye gelecekti

• Bende 18'inde beyazından sipariş vermiştim. Galiba göndermeyecekler hala tedarik Sürecinde görünüyor.
  • böyle büyük çaplı indirimlerde önce defolu ve iade gelen ürünleri gönderiyorlar. onları temizleyince, normal ürünleri gönderiyorlar. camper aldım defolu çıktı. morhipo, beymen, yani tüm boyner grubu websiteleri aynı temizlik mantığıyla çalışır.
  • bu fırsatı kaçırdık kötü oldu çok güzel sepet yapmıştım tam o anda kod bitti alamadık
    Bazı Modeller vardır ve bunlar sadece marka olduğu için kaliteli sanılır. Başlıkta ayakkabı ve sizin aldığınız model de buna dahildir. Sırf Adidas diye alınır.. Alanlara lafım yok. Nike ın da bi çok böyle çöp modeli var. Kinetixin bile bir çok modeli bunlardan rahat ve kaliteli. Plastik kütük gibi ayakkabılar malesef

• 2276 liralık ürün aldım 437 liralık olan tek ayakkabı kaldı. Yani aldığım ürün 400 liranın aşağısına inmedi ama oransal olarak hesaplanıp banka 80 lira çekmiş. Sadece 20 lira ekstreden düşülmüş oldu. Kampanya koşullarını bulamadım ama mantıksız geldi. Fikri olan varsa öğrenmek isterim.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.