Şimdi Ara

Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
36.008
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ortopedik ayakkabılar ile büyümüş, ayağı aerodinamik arkadaşlara önermiyorum Düz taban kürek tipliler alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Btuhan35

Hocam bu ayakkabıyı aldım fakat daha alır almaz bağcıkları sıktığımdan mı kaynaklı bilmiyorum yanları hemen çizgi çizgi kırılma gibi meydana geldi normal mi bu
    Aynen hocam ayağiniz biraz tombul değilse bu modelde süperstarda ,nike cortez modellerinde bol bol benimde sorun yaşadiğim bir durum. Malesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BaHaNee006 -- 21 Haziran 2019; 1:32:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim ulaştı bugün fakat tam bir hayal kırıklığı açıkçası en azından benim için.

Tabanı aşırı dandik, bu resimdeki deforme olma ihtimali çok yüksek ki resimdeki model Stan Smith'miş üstelik Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim

Rahatlık açısından beğenmedim, daha önce de düz taban Adidas ayakkabılarım oldu fakat en rahatsızı bu.

Malzeme kalitesi 60-70 liralık çakmalarla aynı neredeyse. Hevesli bir şekilde almıştım fakat anında iade isteğini oluşturdum.

195e Morhipodan Airmax aldım. Ondan yana yüzüm güler inşallah :)

• Kaçırdık siyahın almıştım 250 ye geçen ay

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bkmeksprese tanımlı finansla alsak indirim olur mu?
  • Konunun yüzünden durduk yere 480 lira harcama yaptım :D ayakkabı ihtiyacımız vardı eşimle birlikte ama bir iki ay sonra almayı düşünüyorduk, sep30 kodu ile farklı sitelerde daha uygun fiyatları olan iki model aldım. 405 liralık ayakkabı 283 liraya düştü farklı sitede en uygunu 325 liraydı. 419,9 liralık ayakkabı 293 liraya düştü farklı sitede en uygunu 315 liraydı. Üzerine 100 lirada axess'ten düşünce güzel bi kombo oldu. Umarım gelen ayakkabıdan memnun kalırım da iade işleriyle uğraşmam :)
  • Ben de konuyu ilk gördüğümde beyazını sipariş verdim. Kargo yarım saat önce elime ulaştı. Ayakkabının biri resmen teşhir ürünü. biri normal beyazken diğerinin rengi resmen kahverengi ve altı da simsiyah. Kupon kullanıp ucuza aldık diye bilerek mi yapıyorlar orasını bilemem. Müşteri hizmetlerini aradım hemen boynerin ve durumu anlattım. Kargo kodu verdi iade edebileceğimi söyledi ayrıca her hafta stokların yenilendiğini söyledi aldığım numara tekrar stoğa girdiğinde aynı fiyattan alma imkanı tanıyacaklarını söyleyip özür dilediler. Bakalım göreceğiz ne olacak
  • 580tl olan alışverişimi 300 küsür tlye almış oldum. Axess iadeyi bile yatırdı ancak siparişim kargolanmadı.

Birde iade durumda axess iadesi tamamen iptal mı oluyor

• 18 i verdiğim sipariş hala tedarik sürecinde
  • Onda da ikiside pis gelir☺️

• Evet arkadaşlar Harika bir teslimat aldım sipariş ettiğim ayakkabı beyaz gelen yeşil, siparişim 42.5 numara kutu 42.5 ve gelen ayakkabı 44 numara tövbe etmiş bulunuyorum gerçekten siparişi kutulayan arkadaşa büyük teşekkürler
    Adidas Lifestyle Ayk Beyaz 156 TL boyner + Axess e 400 e 100 indirim

• ozerk3535 O kullanıcısına yanıt
    Yok artık daha neler

• Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt
    Morhipoda hangi airmax 195₺ hocam?

• eminxconan E kullanıcısına yanıt
    Valla şaka gibi yani normal bi insan bu kadar hatayı bir arada yapamaz

• eminxconan E kullanıcısına yanıt
    https://www.morhipo.com/kampanya/detay/21842186/82694/aa7396-001-nike-air-max-advantage-2

300e 100 kredi kartı ve 175e 30+10 kombosuyla 195e geldi.

• Boğaziçi YBS kullanıcısına yanıt
    Kart kampanyası dün bitmiş, teşekkür ederim hocam

• Aynı siparişteki 1 gömlek ve 2 ayakkabıdan ayakkabilar hala tedarik sürecinde olduğundan, mağduriyet yaşatmamak adına gömleği önden gönderiyormuş boyner, sagolsun...

• 3 gündür tedarik süreci mi olur? Ayakkabıya talep fazla olunca fabrikada yeniden üretime mi geçtiniz arkadaş

• bunlar muhtemelen iptal edecekler bunları.

boyneri de çizelim o zaman hayatımızdan
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.