Şimdi Ara

adidas goratex boyner. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
15.135
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: çohiyimiş

260 tlye goratex bulmak zor

Reebook 200e aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatey

quote:

Reebook 200e aldim

Hocam nereden aldınız? Link varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: h_tunc

quote:

Orijinalden alıntı: abatey

quote:

Reebook 200e aldim

Hocam nereden aldınız? Link varmı?

Zizigo yada morhipoydu ayni urunu ozdilek tede gormustum reebook hafif spor goretex s gecirmez kumas daha rahat agir adidaslar ve yazin gitmiyor

• Bende uzun zamandır ucuz goretex bot bakıyordum nedendir bilmem ama hep karşıma
    YDS botları çıkıyordu.http://www.ydsshop.com/?urun-219-22-mntm-1278-gtx bunu sipariş verdim
    umarım kullanıcıların bahsettiği gibi memnun kalırım. Fabrikasındaki bot testlerini 10 yıl görmüştüm
    iş sebebi ile gittiğimde ama onlar askeri botlardı. İnşallah iyi çıkar
  • arkadaşlar geçen hafta boyner internet sitesinden adidas ax2 goretex i BOYNER15 kodu ile 233 e aldım(+avantajix) . ilk defa adidas aldım. tavsiye ederim. bu ax2 modelinde bayan ile erkek modeli arasında belirgin bir fark yok.(sadece ax2 yazısının 2 olan kısmı pembemsi) ayağı küçük olanlar bayan modelini ucuza alabilirler.
  • arkadaşlar 2007 yılında adidas goretex bot almıştım, vanda dağda görev sırasında bile (2-3 metre kar -20 -30 derece soğuklarda) kullandığım botu hala kullanmaktayım. hala taş gibi. ayağım her zaman sıcak kalıyor. bu arada north face, columbia gibi ürünleride kullanırım. hepsi birbirinden kaliteli. ama adidasıda gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
  • alienbold kullanıcısına yanıt
    bu fdh e özel %30 indirim kuponu hala devam ediyor mu acaba
  • ben de spartoo.com.tr den 225tl lik bir ürün aldım. almadan müşteri hizmetlerini arayıp sordum, 75€ yu geçmediği için vergi alınmaz dedi. ben de sipariş verdim. dün aldığımda 55tl gümrük vergisi ödedim PTTye. faturası üzerindeydi ürünün.
    sprartoo ya anlattım. beni yanlış yönlendirdiniz, bana bu 55tl yi geri verin dedim. 180tl ve üzerinde geçerli 50tl lik hediye çeki verdiler. kabul edilecek gibi değil. ben bu olaydan sonra bir daha alışveriş yapmam o siteden, adam beni bir daha 130tl vermeye zorluyor !
    itiraz ettim, bakalım ne olacak...
  • ihzone89 kullanıcısına yanıt
    75 € 240 kusur ₺ yapıyor,orda gümrükte diretseydiniz keşke. Adamlar Oraya kamp kurmuş vergi almak icin ellerinden geleni yapıyorlar,herkese zarfı atıyor.
    Bimer E şikayet edin,iade isteyin,yasal Hakkı'nızı keyfi olarak gasp etmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

75 € 240 kusur ₺ yapıyor,orda gümrükte diretseydiniz keşke. Adamlar Oraya kamp kurmuş vergi almak icin ellerinden geleni yapıyorlar,herkese zarfı atıyor.
    Bimer E şikayet edin,iade isteyin,yasal Hakkı'nızı keyfi olarak gasp etmişler.

Ben de bu fiyatlarda bir ürünü alıp almama arasında karar vermeye çalışıyorum. Gümrük çalışanları belli ki her sipariş için müşteriyi çağırıyorlar, artık ne koparabilirlerse.
    240 TL yi geçmeyen bir ürüne faturasını ibraz ettikten sonra neye dayanarak vergi isteyebiliyorlar?

Bu arada sizin siparişlerin faturasını TL cinsinden mi gönderdiler?
    Diğer konuda kredi kartından TL olarak mı tahsilat yapılıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exelance1248

Bende uzun zamandır ucuz goretex bot bakıyordum nedendir bilmem ama hep karşıma
    YDS botları çıkıyordu.http://www.ydsshop.com/?urun-219-22-mntm-1278-gtx bunu sipariş verdim
    umarım kullanıcıların bahsettiği gibi memnun kalırım. Fabrikasındaki bot testlerini 10 yıl görmüştüm
    iş sebebi ile gittiğimde ama onlar askeri botlardı. İnşallah iyi çıkar

Hocam botu aldınız mı? nasıl iyimi hafif mi rahat mı?Bende düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

• Bursa Bademli Özdilekte adidas goratex modelinden 3 farklı model ve sorduğumda tüm numaraları vardı.

Bilginize fiyatlar 311-359 ve 369 TL idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet ödeme tl cinsinden yapılıyor. ben kapıda ödedim vergiyi, o yüzden pazarlık yapacak bir durum yoktu. zaten ptt gelmeden gönderi kodu ile sorgulama yaptığımda sistemde çıkıyordu verginin miktarı.
    75€ olduğu nerede yazıyor bu sınırın?
  • erkanist kullanıcısına yanıt
    İşlem ₺ olarak yapılıyor ve fatura ₺ olarak kesiliyor.faturayi kargo çıkınca mail olarak ta ayrıca atıyorlar.

• ihzone89 kullanıcısına yanıt
    Kanunda yazıyor hocam 75€ altı yasaklı degilse her turlu vergi ödemeden alisveris yapabilirsiniz. @ihzone89

• barakuda1 kullanıcısına yanıt
    DAĞITIMDA hocam bende bekliyorum
  • quote:

İşlem ₺ olarak yapılıyor ve fatura ₺ olarak kesiliyor.faturayi kargo çıkınca mail olarak ta ayrıca atıyorlar.

Cevap için teşekkürler hocam.

O zaman sipariş verirsem ve Ukim'de bekletirlerse arayıp neye istinaden beni çağırdıkları konusunda başlarına güzelce ekşirim. Mail denen bir iletişim var, fatura isterlerse gönderirim. Bana uzak kalıyor, illa ki çağırırlarsa kalkar giderim ama adamı da pişman etmesini iyi bilirim.
    Bana da uzak kalıyor,atasehirden gitmek zorunda kaldım.adamlar haber vermiyor ki,bana spartoo mail attı ordan almanız lazım diye.kontrol de bekliyor diye ibare çıkıyor sadece.
    Bunu da tecrübe ettik,bekliyor diyince Oray'a gitmek gerekiyor.

• quote:

Bana da uzak kalıyor,atasehirden gitmek zorunda kaldım.adamlar haber vermiyor ki,bana spartoo mail attı ordan almanız lazım diye.kontrol de bekliyor diye ibare çıkıyor sadece.
    quote:

Orijinalden alynty: emre the king

Bana da uzak kalyyor,atasehirden gitmek zorunda kaldym.adamlar haber vermiyor ki,bana spartoo mail atty ordan almanyz lazym diye.kontrol de bekliyor diye ibare çykyyor sadece.

?ansymyza artyk ne olaca?yny görece?im.

Bu arada web sitesinde 3,6,9 taksit yazmy?lar ödeme seçeneklerinde. Siz taksitle mi aldynyz?

Ben taksit yapmadım,görmedim de zaten 😀

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.