Şimdi Ara

Adidas Blueject M Koşu ayakkabısı 89,90 tl, kargo yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
7.408
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Site hakkında bilgim yok ama güvenilir duruyor, ekşide falan olumlu yorumlar var. Hafif alınabilir bi ayakkabı, renk ve numara çeşitleri de var. Çok sıcak olmasa da ihtiyacı olan için iyi gibi.

http://www.sporjinal.com/adidas-blueject-m-erkek-gri-kosu-ayakkabisi-q34088.html

• Alışverişim var, güvenli. N11'de varsa bu ayakkabı 100/22 kuponlardan bulursanız 78'e getirebilirsiniz veya altlimitsiz 5 TL kuponla 84 TL'ye gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konya daki Canerkeksporun internet sitesidir . Orjinal ürün satıyor daha yeni alışveriş yaptım . Konya şubelerinde indirimsiz fiyat geçerli oluyor . Siyah olanın eski versiyonu vardı gerçekten rahat bir ayakkabı .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 15 Mart 2015; 0:35:15 >
  • Geçen hafta puma krampon aldım. 2 günde geldi.

• Spor salonunda kullandığım ayakkabı, koşu içinde çok ideal, siteye güvenen kaçırmasın.
  • kargo yok diyince ürünü gidip biz alıyoruz zannettim
  • 44 siyah rengini aldım. Umarım orjinal gelir bu ayakkabı 140 lira civarı magazada

Not: adidas in web sitesinde 95 lira ama kalmamış. Bu arada Kargo yok demis arkadaş ama var. Acaba ben mi atladım biseyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meganers -- 16 Mart 2015; 10:59:16 >
  • Gri 42 kalmamis yoksa alirdim

Beyaz 42 stokta var duyrulur

• 2 yıl önce halı saha için adidas ayakkabı almıştım. ürün orjinal ve kısa sürede gönderim yaptı. güvenilir bir site.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokbaska

Gri 42 kalmamis yoksa alirdim

Beyaz 42 stokta var duyrulur

Gri 42 numara secilebiliyor hocam

• Bu ayakkabiyi canlı gören var mı? Ben siyah siparis verdim ama hangi renk daha kaliteli duruyor?

• Normalde 42-43 numara giyerim değisiyor yani kalıba göre. Adidas kramponum var 44 numara. Bu ayakkabının kalıbı nasıldır... 44 alsam büyük gelirmi acaba

• http://www.n11.com/adidas-q34111-blueject-m-erkek-kosu-ayakkabi-P50886757

anında 20 lira çekle aynı fiyata geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 15 Mart 2015; 12:29:08 >
  • abi ben deneyerek bile ayağıma zor buluyorum ayakkabıyı siz nasıl internetten alıp ayağınıza uydurabiliyorsunuz hiç anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9Tales

abi ben deneyerek bile ayağıma zor buluyorum ayakkabıyı siz nasıl internetten alıp ayağınıza uydurabiliyorsunuz hiç anlamıyorum

hocam adidasın kalıpları belli zaten, mağazada deneyip ya da önceden kullandığınız adidas ayakkabı numarasına göre alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ayakkabı kalıbı hakkında bilgisi olan var mı? 44 giyiyorum ama bazen da 44.5 oluyor.

• 654three2 kullanıcısına yanıt
    Linkte beden tablosu var. Önceki kullandığın ayakkabının içinde kaç cm olduğu yazar. Ordan bakarak sitedeki tablodan kaç cmnin kaç numara olduğunu bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 654three2

Arkadaşlar ayakkabı kalıbı hakkında bilgisi olan var mı? 44 giyiyorum ama bazen da 44.5 oluyor.

kundura papuçlarda hangi numarayı giyiyorsanız puma nike adidas markalarında bir numara büyük almalısınız.
    ben kundurada 41 giyiyorum, puma nike adidas da 42 tam oluyor.
  • arkadaşlar şü ayakkabıyı gören düyan biri varsa haber versin 4 ay önce optimum avm ykm'de gördüm bir eşekklik edip almadık şimdi de hiç bir yerde bulamiyörum malesef..adidas gs grand slam modeli
     Adidas Blueject M Koşu ayakkabısı 89,90 tl, kargo yok
  • wallace_son kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.