Şimdi Ara

Adidas AX2R GTX 358 Lira -Adidas.com (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
6.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Anladığım kadarıyla sizin üründe henüz gelmemiş. Kargo duruma ne peki. Hala verilmedi mi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tncy18

Anladığım kadarıyla sizin üründe henüz gelmemiş. Kargo duruma ne peki. Hala verilmedi mi.
    Yok hocam daha verilmedi. Daha önce Beta uygun fiyata Cat marka bot ayakkabılar satmıştı. Kargo biraz gecikince herkes göndermeyecekler gibisinden yazmışlardı ama yolladılar. Türkiye Adidas mağazasının böyler birşey yapacağını zannetmem.
  • Tesadüfün bu kadarı mesajı attıktan 5 saniye sorna mail düştü ürününüz kargolandı diye :)

Bu arada geçen boynerde denedim burada yazıldığı gibi normal numaram 42,5 ama 43,5 tam oldu. Ayrıca 362 TL'ye aldığım swift modelinin siyahı Boyner'de 1000 TL idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phoenix_88 -- 21 Ocak 2019; 14:43:11 >
  • phoenix_88 kullanıcısına yanıt
    Vay arkadaş darısı başıma. Şimdiden hayırlı olsun hocam. Fiyat çok iyi gerçekten. Bende swift olan modelin siyahı yoktu bunu aldım. Bide kargoya verseler çok iyi olacak. Şuan GittiGidiyor ile bu Kargo durumunu çözmeye çalışıyoruz bakalım.

• ax2R GTX almıstım bu gun kargoya verilmiş. Üstelik fiyatlar da artmıs.
    hayırlı olsun darısı başımıza :)
    Hocam aldığınız ürünün linkini gönderebilir mısınız?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordofrock84

Hocam aldığınız ürünün linkini gönderebilir mısınız?
    https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-sport-performance-terrex-swift-r2-gtx-ayakkabi-408625525?urvid=129749830

Ürün kapanmış gözüküyor. Bu arada kargo takip numarası hatalı gözküyor yurtiçinde çözemedim.

Evet aynı satıcı. Beklemedeyiz bakalım sıkıntısız gelir insallah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alanlar kullanınca bır yazsında bende dusunuyorum almayı baska bulamadım guzel bot.
  • Bugün itibariyle kargoya verildi ürün. Bekliyoruz bakalım

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.