Şimdi Ara

Adidas AX2R GTX 358 Lira -Adidas.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
6.951
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adidas gore-tex'li ürün üretmeyi beceremiyor. ya en kötüsünden kullanıyor, ya da parmak ucunda falan dikişli yapıyor. su almayacak ayakkabıya bi türlü su aldırıyor yani. gönderdiğinde de kullanıcı hatası oluyor. (adidas kanadia 7)
  • quote:

Orijinalden alıntı: hesapli.muhendis

Yoo gayet stokta var ?

Sepete ekle diyince stok yetersiz diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel fiyatlar. Bir süredir Boyner konusu vardı. Şu an fiyatlar daha iyi ve stoklu.
  • AytekinNet kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle bendede var adidas gtx bot nedense burnundan bir şekilde su alıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mrt32 kullanıcısına yanıt
    Aaa onu denemedimde saçmalık o zaman

• Adidas bozdu artık ayakkabılarını. Nike olsa bakardık

• 15 yıldan uzun süredir adidas gore-tex bot giyiyorum. Son 3-4 senedir satılan ürünlere değil çöp, biyolojik atık bile demem. Rezil ürünler tamamı mutlaka su alır. Ortopedi sıfır. Ağırlık denge sıfır.

Gore-tex artık farklı segment malzemeler üretiyor internete yazarsanız çıkar ve bu grup ürünler en adisini kullanıyor. Test esnasında 30.000 su geçirmezlik olabilir ancak günlük kullanımda iş yapmıyor.

Bundan sonra 1000₺ üzeri etiketli ve pro markaların ürünleri alınır gerisine para vermeye gerek yok. Yerli yds falan giymek daha iyi.

Adidas nike değil artık arcteryx, mountain hardwear falan almak lazım.

• Çok pahalı bu krizde benim bütçeyi çok aşıyor 230 TL lik olan versiyonu alıp mum kaplasak gore-tex olmazmi gençler??

• Physicist_Emre kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle su geçiriyor gtx ax2 modelini kullanıyorum burundan sürekli su alıyor internette araştırma yaptığımda herkesde aynı sorun varmış konunun devamındada kullanan arkadaşlar belirtmiş su geçirdiğini kesinlikle almayın gidin lumberjack hatta scooterın botları 130 lira su geçirmeyen gidin ondan alın daha mükemmel bir karar olacaktır bir daha kesinlikle gtx ayakkabı almıyacağım adidas beceremesiyse diğer firmalar hiç beceremez

• Matias12 M kullanıcısına yanıt
    Hocam 230 tllik olanı al bide ayağına hacı dedelerin giydiği deri mes alıp giy hiç su almaz

• Numara soran arkadaşlar ben adidas ta 45.5 giyiyorum bunda 46 oldu bana.denedim ama alamadım tabi☺️

• Bu ayakkabıyı kullanıyorum. Burun tarafından ıslaklık/nem alma işi doğru gördüğüm kadarıyla. Yağmurlu günde ayak uçlarımda bir nemlenme oldu. Normalde Salomon, Merrell veya Columbia kullanıyorum. İlk kez Adidas outdoor ayakkabı aldım ve muhtemelen de son kez olacak. Boyner'den Axess kombosu ile almıştım ama açıkçası 350TL bile bu ayakkabıya fazla. Merrell de aldım yakın zamanda. Bu ayakkabıdan çok daha üstün. Fiyatı da bu ayakkabıyı aldığım fiyata yakın.
  • vodafone %20 indirimle birleşse sıcak olurdu ama bu karda kışta ısıtmadı maalesef.
  • kıslık değil ama ilk bahar ve sonbahar için bir ayakkabı arıyorum
    genelde arabalıyım su ile pek işim olmayacak ama yağmura yakalanırsam da su almzsa güzel olur. ax2r GTX veya değil öyle bir ayakkabı mı? TAbsiye eder misniz? Kıslık decatlonun botu var. sıfır soğuk ve sıfı ama bahara cozum lazım
  • kullananlar ayakkabı sıcak tutmuyor ve su aldığını da söylüyorlar, bence bu fiyata almaya değecek birşey kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hüseyni -- 17 Ocak 2019; 10:19:39 >
  • https://www.sikayetvar.com/adidas/su/terrex

sanki su geçiriyor gibi. fazla para vermeyip gore-tex olmayanı mı aslak acaba yoksa columbia vs indirme girerer mi?
  • Almak isteyen arkadaşlar gittigidiyordaki Adidas mağazasına baksın orada ekstra %10 indirim daha var . Buna ilaveten paycell kartı olanlar 80 ve üzeri harcamaya 20 lira geri ödeme kampanyasından faydalanıp kombo yapabilir.

Mesela şu uzun GTX li terrex bot 362 liraya geliyor 20 de geri ödeme alsak 342 ye gelir bence çok iyi fiyat.

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-sport-performance-terrex-ax2r-mid-gtx-ayakkabi-408625536

• quote:

Orijinalden alıntı: exorcist26

Almak isteyen arkadaşlar gittigidiyordaki Adidas mağazasına baksın orada ekstra %10 indirim daha var . Buna ilaveten paycell kartı olanlar 80 ve üzeri harcamaya 20 lira geri ödeme kampanyasından faydalanıp kombo yapabilir.

Mesela şu uzun GTX li terrex bot 362 liraya geliyor 20 de geri ödeme alsak 342 ye gelir bence çok iyi fiyat.

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-sport-performance-terrex-ax2r-mid-gtx-ayakkabi-408625536
    Geri ödeme derken?

• Sizce botlardan normal olanı mı iyi swift olanı mı
  • lordofrock84 L kullanıcısına yanıt
    https://www.gittigidiyor.com/kampanya-kosullari/ocak-2019-paycell-kampanyasi?

Paycell kart kampanyası var hocam 80 ve üzeri harcamaya 20 lira geri ödeme

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.