Şimdi Ara

Adidas 50 saat %50 indirim..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
5.281
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adidas.com.tr de 50 saat için %50 indirim başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• uzun bir zamandır adidas ın ne outleti nede online mağazası uygun değil.bu konuda nike fabric store ları tek geçerim..

edit:benim işime yaramayacak olsada işine yarayacak arkadaşlar vardır illaki.konu ve bilgilendirme için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cntzlm -- 17 Ocak 2019; 10:31:48 >
  • Ucuz değil hiç bir kupon veya kodla birleşmiyor

Çin’de 1 dolara yaptırdığın superstar ayakkabıyı %50 indirimle 350 liraya satmak çok da sıcak değil

• Daha hiç Adidas bir ürün almadım.. Bu konuda Nike nasıl yapıyorsa [ Reklam] açısından. Nereye baksam Nike kullananlar var.. Özellikle Gençler.. Bende bile koşu ayakkabısı var.. Gayette memnunum.

Bir inceleyelim bakalım. Neler varmış..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gittigidiyor adidas mağazasından da takip edebilirsiniz. ek %10 indirim şuan gittigidiyor da. 200 ve 250 TL üstü.
  • mintmax kullanıcısına yanıt
    Link verirmisin.

• Lene kullanıcısına yanıt
    bu ürünü size özel %10 indirim ile 207 TL ye aldım az önce, indirimi 1 kez kullandırıyor.

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-sport-performance-terrex-ax2r-ayakkabi-408625421
  • mintmax kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler... Bir İnceleyelim Bakalım..

• %50 indirim ile 200'er lira verdiğim 2 farklı adisas ayakkabı beni 75 liralık Lumberjack kadar memnun etmedi. Artık 50 lira bile vermem.

Verenlere saygılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

bu ürünü size özel %10 indirim ile 207 TL ye aldım az önce, indirimi 1 kez kullandırıyor.

https://urun.gittigidiyor.com/giyim-aksesuar/adidas-sport-performance-terrex-ax2r-ayakkabi-408625421

Bende bunun mavi/siyah rengini aldim. Yalniz shop/adidas ta 42 numara icin stok yok diyor, gittigidiyor da var ve alinabiliyor. Nasil is anlamadim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatını bildiğim bir üründe yüzde 22,5 indirim yapmış. İndirim iyi ama yüzde 50 değil.

Bunların indirim olayı şöyle anlaşılan:

Önceki fiyat: 200 değil 100 tl

Şimdiki fiyat: 200 değil 50 tl. Dolayısıyla yüzde 75 indirim.

Halbuki 100'den 50'ye indirdi ama 200'den 50'ye indirmiş gibi gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

Orjinalmidir hocam sizce gercek adidas magazası mıdır

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Resmi online satış mağazası yazıyor, adidas shop'taki indirimler anlık buraya da yansıdı.
  • axess zubizu ile birleşiyor mu? orada da %50 var..
  • Couldfoam rahatlığında outdoor bakıyorum varmı kullanan varmı öyle bi model?

• Hayatımda ilk defa orj. Adidas aldım, Temmuz-Ağustos civarı. 220 lira verdim, kendi yaşantımda rekor ücret

Hem "YENİ" yazmışlar hem de 699 liracık. Ulan doları 10liradan hesaplıyorlar galiba. Tüm ürünler 6 ay öncesinin 2 katına çıkmış. Tavsiyem Morhipo 'dan falan kovalayın.

• tugraa__ T kullanıcısına yanıt
    Hocam o bu indirimin reklamı. Zubizu numaranızı girerseniz zubizu puan kazanıyorsunuz. O da fazla bir şey değildir.

• Gittigidiyor adidastan alanlar kargoya verilen oldu mu

• göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Benimkide verilmedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.