Şimdi Ara

Adı neydi? Çiftin evini ele geçiren adam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu filmi çok önce izledim ama adını hatırlamıyorum ve hiç bir yerde bulamadım.

Başlarını kaçırmıştım, yakaladığım yerden itibaren: Karı-kocanın şehir dışı bir yerde bir evi var. Ama meksikalı tipli bir adam evi ele geçiriyor, sanırım daha önce kadının kocası için çalışan biri. Bu adam bu ev benim diyor karı-kocayı eve almıyor, dışarıda kalıyorlar. Aç susuz ve pis kalıyorlar adam bunları yalvartıyor, elinde bir tüfek de var. Kadının kocası beceriksiz ama evdeki kötü adam işi bilen biri, evle ilgili işleri falan hallediyor biliyor. Kadın yemek için adama yaklaşmaya çalışıyor biraz da etkilendiği için hatta. Bir yerde adam buna bir elbise veriyor giy bakalım diye. Sonra hiç güzel olmamışsın falan diyor. Adamla yatıyorlar hatta adam kadını içeri alıyor birlikte kalmaya başlıyorlar ama kadının kocası dışarıda kalıyor. Kadın kocasına arada bir yemek götürüyor. Adam kadının kocasına duvar ördürüyor falan. Sonra begenmeyip yemeği onun yerine köpeğe veriyor. Kocası tüm film boyunca çıldırıyor zaten.

Kısacası tüm film, kötü ve güçlü olan adam evde silahla, kadın bi kocasının bi bu adamın yanında, kocası da sürekli dışarıda sefil halde olacak şekilde geçiyor.

Konuyla ilgili ne yazsam bulamıyorum ing-turkce.. Oynayanların tiplerini hatırlıyorum ama adlarını bilmiyorum. Haydi film guruları kesin izleyenler vardır nedir bu filmin adı?...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O nasıl bir filmmiş öyle yav! Dünyada bu 3 kişiden başka kimse kalmamış galiba. İşe bak.
  • Funny games (2007)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funny Games'e baktim, degil malesef :(

Kari koca baya sefil ve pis halde ac susuz kaliyorlardi. Adamin acliktan oyle gozu donuyordu ki karisini evdeki adama gonderip onunla yat bize yemek getir diyordu...

---- SPOILER ----

Filmin sonunda kadin hamile kaliyor ama iki adamin hangisinden oldugunu bilmiyor...

---- SPOILER ----

• 9/tenths

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet budur! Cok tesekkurler :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.