Şimdi Ara

AdHell 3 Genel Kurulum ve Hata Çözümleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
2
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit: AdHell3 Nedir: Bunun kısa bir Özetini Yapayım. Package Disabler a ek olarak telefondaki tüm reklamları Knox tabanı üzerinden engeller. Uygulama içi-dışı, Web tabanlı hemen hemen her reklamı engeller. Ek bir reklam engelleyici kurmaya gerek duymazssınız.

Herkese Merhaba.

Adhell3 ün kurulumunda sorun yaşayan bazı arkadaşlar olduğunu gördüm. Konu içlerinde genel olarak yardımcı olsamda sürekli bilgi kaybı yaşıyoruz sayfalar arasında genel olarak burda toplamaya karar verdim. Yazdığım bilgiler reddit kullanıcıs Citizen in çözümlerini içermektedir ve ondan alıntılar vardır.

Öncelikle Adhell3 ün sürümlerinin bulunduğu Adhell3 Dosyaları.

Adhell 3 için 2 türlü license key mevcut. Telefondan telefona değişen bir durum var. O yüzden yöntemleri deneyerek çalıştırmanız lazım.

KPE Lisansı ile çalışan Adhell3 için öncelikle seap.samsunga üye olmalısınız o detayları geçiyorum. KPE licens key almak için
    KPE buradan oluşturuyorsunuz.

Eskiden aldığımız KPE ler bu şekildeydi ve ADhell3 te sorunsuz çalışıyordu. Ancak 3 ayda bir yenilenmesi gereken bu keyler artık limited olarak veriliyor ve bu aşamada Adhell3 te çalışmıyor. Eğer sizin daha önce aldığınız bir key varsa Limited değilse normal şekilde 3.1.1 serisi bir sürüm indirip direk key yazarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Eğer benim gibi Limited bir versiyona sahipseniz şu aşamada KPE ile Adhell3 çalıştıramıyoruz. Bunun içinde ELM denilen key ile yapacağız.

ELM key almak için ELM Lisans

ELM Lkeyin şuan kendi test ettiğim sürümü 3.1.1.275 olan sürüm. Bu sürümü indirip ELM yi yazarsanız büyük ihtimal olacaktır. Olmazsa verdiğiniz izinleri kaldırdıktan sonra programı telefondan kaldırın editledikten sonra tekrar yükleyeceğiz.

Eğer olmaz ise sebebi çoğunlukla paket adının engellenmiş olması yüzünden oluyor. Başta verdiğim Adhell3 sürümlerinin olduğu klasörde Apkeditor var. Onu indiriyoruz. Adhell3 ün sürümünü seçtikten sonra düzenleye basıyoruz. Paket adı yazan kısmı örneğin com.forumdh.abdecasd74 gibi bambaska birsey yazmayı deneyin. Kaydettikten sonra tekrar kurulum yapıp ELM keyiniz ile tekrar deneyin.

Genel Sorunlar.

Invalid Key ve Error 201 sorunun genel olarak çözümü Apkeditor ile paket adının değiştirilmesidir. Yada KPE Key isteyen bir Adhell3 sürümü indirip ELM key yazıyorsanızda aynı hataları verebiliyor.

Eğer sürümünüz 8.1 ve üzeriyse.

Apkeditorda Adhell3 ü seçtikten sonra "XML File Edit" i seçin. Sonrasında "AndroidManifest.xml" i açın.

6. Satır civarında. "package=" kısmını göreceksiniz. Oradan öncesinde anlattığım gibi farklı birseyler yazıp kaydedin. Öyle kurulum yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 9 Mart 2019; 10:6:34 >

• Lazım Olabilir.
  • benim kpe lisans gitti hocam simdi hangisini denesem hata veriyor kabil etmiyor bu lisans işini biraz daha ayrıntılı anlatirmisin rica etsem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulunsun

• youtube reklamlarını engeller mi ?

• Adhell Samsung son yaptığı Knox kodu uygulaması sonrası artık kullanılmaz hale geldi ne yazık ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim de key doldu. Yeni key ve uygulama ile denedim olmadı. Elm key istemeyen versiyon yükledim. Keyi kabul ediyor fakat bu seferde uygulama durduruldu hatası alıyorum. Reklamları engellemenin başka çözümü var fakat uygulama devre dışı bırakmanın etkili bir yöntemini bilsem hiç uğraşmayacağım da işte. Bakalım çözümü olan varsa yazsın arkadaşlar.
  • Adhell 3 ile ilgili bir gelişme var mı? Kullanabilen var mı?

• mu_te M kullanıcısına yanıt
    cumur C kullanıcısına yanıt
    hzr34 H kullanıcısına yanıt
    venaxs kullanıcısına yanıt
    @Swothra @mu_te @venaxs @hzr34 @cumur

Selamlar, biraz önce samsung sitesindne terkardan KPE license key aldım. 3.1.1 sürümünde sorunsuz çalıştı.
    https://www.mediafire.com/folder/sb37c6gmhqgbn/AdHell_3#olxq625bvo0uk

En üsttekini indirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uza -00- -- 17 Temmuz 2019; 9:18:48 >

• 3.1.1. Çalışmadı. 3.2.300 kurdum lisansı kabul etti ama uygulama kapanıyor devamlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hzr34 -- 17 Temmuz 2019; 9:30:48 >
  • hzr34 H kullanıcısına yanıt
    Bi deneyin bakalım sizdede olacak mı.
  • Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Sizin dediğiniz 3.1.1 en üsttekini ve diğer sürümleri denedim olmadı. 3.2.2 sürümünde en güncel olan sürüm yani denedim keyi de başarılı şekilde kabul etti fakat uygulama kapanıyor 2 saniye sonra. Tek bu sorun var. 3.2.2 sürümü hem klm hem elm keyi kabul ediyor bu arada. Uygulama kapanmadan çalışsa güzel olurdu. Package disabler pro v 15.0 s9+ için en son güncelleme ile çalışma hatası veriyor. Gereksiz uygulamaları devre dışı bırakma ya da donma işlevi olan başka uygulama olsa çok iyi olur benim için.

Teşekkür ederim gene de haber verme için

• venaxs kullanıcısına yanıt
    Benimde bi süre sonra atmaya başladı dediğiniz gibi.

geçenlerde ekşi sözlükte blockada diye birşeyi çok övüyoorlardı. VPN alt yapısı çalıştırarak reklamları engellediği söyleniyor ama ben şahsen hiç denemedim.
    Aynen ben kullanıyorum çok memnunum. 1 senedir kullanıyorum hatta. Reklam engelleme listesi ekleyebiliyorsunuz. Misal tr de çıkan reklamlar gibi. İsteyen olursa paylaşabilirim. Uygulamanın en güncel versiyonu arayüz bakımından daha kötü oldu bence. Eski arayüzü işlevsel ve kolaydı. Tabii kişisel yorumum bu benim. Bakalım hangi uygulama çalışacak package disabler pro mı adhell mi? Gelişme olursa yazarım. Sağ olun

Package disablerin linkini atar mısınız. 2 haftadır uygulama key hatasi veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saasc S kullanıcısına yanıt
    Haziran güncellemesi yüklü cihazlarda çalışmıyor. Çalışan sürüm olursa paylaşırım

Eskisini atar mısınız sürüm düşüreyim. App freezer diye bir uygulama ile uygulamaları devre dışı bırakıyorum ama bu uygulamada samsung ve google senkronizasyonunu kapatıyor

• saasc S kullanıcısına yanıt
    Daha önce de paylaşılmıştı.https://m.mediafire.com/folder/sb37c6gmhqgbn/AdHell_3 bu adresten istediğiniz sürümleri indirebilirsiniz

Package disablerden bahsediyorum hocam ben

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.